Premier League: 37. kolejka
12 maj 2017 21:00
90+1'

Jose Salomon Rondon oddał mocny strzał z ostrego kąta, z trudem interweniował Courtois, jednak nie musiał tego robić, bo napastnik The Baggies był na spalonym. Gra przerwana.

13
8
5
5
6
90'

Doliczone 5 minut.

4
5
4
6
9
88'

Przerwa w grze, na boisko wbiegł jeden z kibiców.

8
17
9
4
4
87'

Chelsea gra bardzo spokojnie i utrzymuje piłkę na połowie WBA.

4
3
2
2
2
86'

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Kurt Zouma.

7
4
3
2
2
82'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

Euforia w szeregach Chelsea! W dość przypadkowej akcji piłka powędrowała na prawą stronę pola karnego do Azpilicuety, ten dośrodkował płasko na 4. metr i stamtąd do siatki Batshuayi! Nieprawdopodobna historia, bo przez cały sezon Antonio Conte w ogóle na tego zawodnika nie stawiał.

80
45
19
8
11
80'

Marcos Alonso przeciął groźne dośrodkowanie Brunta z lewego skrzydła.

9
3
2
2
2
78'

Spieszy się piłkarzom Chelsea, a ekipa WBA czeka na okazję do kontry.

4
2
2
2
2
75'
75'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

3
3
1
3
2
75'

Sprzed pola karnego w trybuny huknął Cesar Azpilicueta.

1
1
72'

Chelsea miała teraz mnóstwo szczęścia! Nacer Chadli dostał podanie na czystą pozycję, ale chybił płaskim strzałem z ostrego kąta!

1
1
1
3
71'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Mosesie otrzymał Marc Wilson.

West Bromwich Albion
4
1
70'

Groźną kontrę wyprowadził Jose Salomon Rondon, jednak w ostatniej chwili przeszkodził mu Cesar Azpilicueta, w efekcie strzał z ostrego kąta był niecelny.

1
1
1
1
69'

Z ostrego kąta wysoko nad poprzeczką uderzył Eden Hazard.

3
1
2
2
67'

Coraz trudniej przychodzi Chelsea stwarzanie kolejnych sytuacji. Gra przeniosła się teraz bliżej środka pola.

1
1
3
64'

WBA. Schodzi: Gareth McAuley. Wchodzi: Marc Wilson.

64'

Przerwa w grze, kuleje Gareth McAuley.

1
1
1
1
1
61'

Diego Costa dostał świetne podanie od Azpilicuety, ale pogubił się na 14. metrze i nie oddał strzału.

2
1
1
2
59'

WBA. Schodzi: James McClean. Wchodzi: Nacer Chadli.

58'

Nie najlepiej z rzutu wolnego centrował Cesc Fabregas, próbował to zamykać Gary Cahill, ale popełnił faul w ofensywie.

1
1
56'

Trwa oblężenie bramki The Baggies. Chelsea ma jeszcze ponad pół godziny na zdobycie gola na wagę mistrzostwa Anglii.

4
2
1
53'

Po strzale Hazarda z ostrego kąta mieliśmy bilard w polu karnym WBA i omal nie zakończyło się to samobójem! Po chwili mocno z kilkunastu metrów uderzył Victor Moses, jednak wprost w ręce Fostera.

3
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
51'

WBA. Schodzi: Sam Field. Wchodzi: Claudio Yacob.

51'

Bardzo mocno sprzed pola karnego uderzył Cesc Fabregas i piłka poszybowała tuż obok słupka.

3
48'

Po dośrodkowaniu Pedro dobrą pozycję miał Diego Costa, ale uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Fostera.

3
1
2
3
1
47'

Kąśliwy płaski strzał Mosesa w długi róg i końcami palców obronił go Ben Foster!

3
1
2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
45'

Doliczona 1 minuta.

3
3
3
2
3
45'

Zapachniało golem dla WBA! Z lewego skrzydła płasko centrował James McClean, do wykonania egzekucji już szykował się Chris Brunt, lecz kapitalnie uprzedził go David Luiz!

3
4
2
2
2
43'

Z ostrego kąta niecelnie w asyście Evansa uderzył Diego Costa.

2
1
1
1
3
41'

Twardy orzech do zgryzienia ma Chelsea. Oszukanie defensywy The Baggies jest dziś bardzo trudne.

2
1
2
2
1
37'

Po podaniu Mosesa mocno, ale niecelnie z 15 metrów uderzył Pedro Rodriguez.

2
1
1
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sam Field.

3
2
1
1
36'

Gospodarze skupiają się na defensywie, grają dość siermiężnie, ale na razie są skuteczni.

1
2
32'

Ależ chytry płaski strzał Fabregasa z narożnika boska! Piłka minęła dalszy słupek o centymetry.

3
1
32'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska centrował Cesc Fabregas, w polu karnym WBA doszło do małego zamieszania, ale żaden z zawodników Chelsea nie zdołał oddać strzału.

1
1
1
29'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Azpilicuety z prawej strony boiska i piłkę bez trudu przejął Ben Foster.

2
1
1
2
2
26'

Teraz Hazard zwija się z bólu po interwencji Nyoma. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

1
2
24'

Eden Hazard padł w polu karnym po starciu z Evansem. Sędzia puścił grę i to była raczej słuszna decyzja, bo Belg nawet nie protestował.

5
3
3
2
3
23'

Zbyt głęboko z prawego skrzydła centrował Chris Brunt i piłkę złapał Thibaut Courtois.

1
1
2
2
2
21'

Gary Cahill w ostatniej chwili zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta!

4
3
1
2
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał James McClean.

4
1
1
1
3
20'

Chelsea ma 73 proc. posiadania piłki i zdecydowanie przeważa. The Baggies bazują wyłącznie na kontrach.

1
1
1
3
1
16'

Płasko z 18 metrów uderzył Pedro Rodriguez, piłka odbiła się po drodze od Evansa i nieznacznie minęła słupek.

2
2
3
4
2
13'

Gospodarze wyszli z bardzo groźną kontrą, jednak James McClean w kluczowym momencie fatalnie podał do Rondona i akcja spaliła na panewce.

2
1
1
1
3
10'

Z 20 metrów wysoko nad bramką strzelił Pedro Rodriguez. Zdecydowana przewaga The Blues.

6
3
3
1
2
9'

Diego Costa zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

2
1
1
2
2
8'

Po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu wolnego, obok słupka z trudnej pozycji uderzył Gary Cahill.