2
3
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Toby Alderweireld. Asystował mu Kieran Trippier. 7:1! Trippier dośrodkował z prawego skrzydła, piłki nie sięgnął Son, a z woleja w siatce umieścił ją Alderweireld.

18
7
13
9
18
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ben Davies. 6:1! Piękne uderzenie lewego defensora, który trafił w okienko bramki rywala.

Tottenham Hotspur
14
11
7
6
13
81'

Eriksen zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale spudłował. Jeszcze na piłkę czekał Janssen.

2
2
2
5
2
79'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Vincent Janssen. Nie będzie czterech goli, tak jak w czwartek. Wielki aplauz dla gracza Kogutów.

2
2
1
4
1
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
4
6
3
3
2
74'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Moussa Sissoko.

4
3
2
3
2
74'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Moussa Dembele.

3
3
2
5
3
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli. Niesamowity jest ten facet. Cztery gole w czwartek i dzisiaj już hat-trick. Anglik dostał podanie od Allego, mógł jeszcze podać do Sona, ale zdecydował się na strzał. 5:1.

29
10
10
6
12
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Wanyama. Asystował mu Christian Eriksen. 4:1! Po dośrodkowaniu Duńczyka z rzutu wolnego całą akcję zamknął Wanyama.

17
10
6
10
16
68'

Piękna interwencja Mashalla, który sparował strzał Eriksena. Duńczyk dostał podanie od Allego.

4
3
2
3
2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sam Clucas. Wściekły może być Lloris, ponieważ nie zachowa czystego konta po tym jak z 10 metrów pokonał go Clucas.

28
11
8
7
12
66'

Kibice Hull City skandują, że chcą, żeby Marco Silva został na KC Stadium.

3
3
3
4
6
64'

Piękne podanie Kane'a do Allego, który sprytnym strzałem pod poprzeczkę chciał zdobyć bramkę. David Marshall nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
3
61'

Kolejna okazja dla Hull City, jednak Niasse znów uderzył bardzo niecelnie.

1
3
2
1
1
59'

Tymczasem gola dla Evertonu zdobył Romelu Lukaku, ale Belg do Kane'a traci trzy trafienia.

4
1
1
1
2
56'

Dośrodkowanie Kamila Grosickiego z rzutu rożnego i piłka została wybita.

5
3
2
3
2
54'

Dośrodkowanie Eriksena z rzutu wolnego, ale Kane nie sięgnął piłki po jego dośrodkowaniu.

1
1
4
1
1
52'

Tymczasem zamiast ataków Hull mamy kolejny strzał Kogutów. Próbował Son i dobra interwencja Marshalla.

4
3
2
2
2
48'

Trippier będzie musiał mieć się teraz na baczności i być może nie będzie tak często się zapędzał pod bramkę Hull po tym jak na boisku pojawił się Kamil Grosicki.

3
5
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
1
1
2
46'
ZMIANA
18
6
1
1
2
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Heung-Min Son. 3:0! Gospodarze stracili piłkę na własnej połowie, a Son zagrał do Allego, który płaskim strzałem zdobył gola.

15
3
2
2
10
45'

Dwie minuty doliczone.

2
2
2
3
3
42'

Wszystko dzisiaj Hull przychodzi z wielkim trudem.

1
1
2
1
2
38'

Dobra interwencja Marshalla po strzale Diera, który wykorzystał dośrodkowanie Daviesa.

1
1
2
2
1
37'

Ranocchia tym razem nie przegrał pojedynku z Sonem, a na piłkę już czekał Harry Kane.

1
1
1
1
1
35'

Kolejna składna akcja Tottenhamu, w której strzał oddał Davies. Dobra interwencja bramkarza.

32'

Dele Alli szukał zagraniem Harry'ego Kane'a, ale nie ma hat-tricka, ponieważ zamiary Anglika przewidział bramkarz Hull.

2
2
1
1
1
28'

Tottenham cały czas cierpliwie rozgrywa piłkę, nie atakuje kiedy nie widzi wolnej luki w defensywie rywali.

1
2
26'

Jeden z pierwszych ataków Hull City, jednak Elabdellaoui nie opanował piłki.

1
1
1
24'

Hull City cały czas ma problem z wyjściem z własnej połowy. Niasse jest bezproduktywny w ataku.

1
1
1
20'

65 procent posiadania piłki ma Tottenham. Spokojnie kontroluje meczowe wydarzenia.

1
17'

Tottenham prowadzi 2:0, ale nie zamierza oddawać pola. Wciąż kreuje kolejne okazje.

2
2
3
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Kieran Trippier. 2:0! Powtórka z rozrywki: Dier do Trippiera, który wypatrzył Kane'a, a ten ma już dublet na koncie.

16
7
6
5
13
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Christian Eriksen. 1:0 dla Tottenhamu! Standardowa akcja Kogutów - dośrodkowanie Eriksena i piłkę do bramki wbił Kane. Anglik ma już trzy gole przewagi nad Lukaku.

18
5
6
6
13
9'

Jeśli Lloris nie straci dzisiaj bramki, to zdobędzie Złotą Rękawicę.

1
1
1
1
7'

Niasse zdecydował się na strzał z 30 metrów, ale nie trafił w światło bramki.

2
1
4'

Elabdellaoui szukał podaniem Niasse'a, ale piłkę przejął Lloris.

1
1
1
2'

Wielki aplauz miejscowych fanów, którzy wspierają nie tylko piłkarzy, ale i Marco Silvę.