11 wrz 2016 17:30
90'

Spotkanie zostało przedłużone o trzy minuty.

84'

Tymczasem Pogoń mogła strzelić piątego gola, ale po "główce" Gołębiewskiego piłka nieznacznie minęła bramkę Wigier.

80'

Efektowny "szczupak" Zapolnika, ale Misztal nie musiał po nim interweniować na linii.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Augustyniak.

74'

Przewaga Wigier jest wyraźna, ale gospodarze nie potrafią zagrozić bramce Pogoni, choć co chwilę ślą dośrodkowania w pole karne gości.

70'

Po centrze Kądziora do pozycji strzeleckiej doszedł Zapolnik, ale źle uderzył piłkę i nie trafił w światło bramki rywali.

66'

Sporo błędów zarówno w jednej, jak i drugiej drużynie.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Kądzior.

Wigry Suwałki
61'

Gol! Strzelił Kamil Adamek. Po prostopadłym podaniu Kamil Adamek wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

59'

Gol! Strzelił Konrad Wrzesiński. Goście wyprowadzili świetną kontrę. Błąd popełnił jeden z obrońców gospodarzy, a gola strzelił Konrad Wrzesiński! 4:0 dla Pogoni!

55'

Gol! Strzelił Michał Bajdur. Asystował mu Marcin Burkhardt. Po świetnym podaniu Marcina Burkhardta gola z kilku metrów strzelił Michał Bajdur.

53'

Pogoń zamknięta na własnej połowie boiska, ale bardzo dzielnie się broni.

50'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Rafał Augustyniak.

46'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Miłosz Kozak. Piłkę pewnie złapał jednak bramkarz Pogoni.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

45'

Z linii pola karnego strzelał Damian Kądzior. Efektownie ten strzał obronił bramkarz Pogoni.

42'

Gospodarze nie mają pomysłu na to, jak przebić się przez defensywę Pogoni Siedlce.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Radecki.

37'

Goście nastawili się na grę z kontry i dzielnie rozbijają ataki gospodarzy.

34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hieronim Zoch wypiąstkował piłkę.

31'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

29'

Piłkarze Pogoni Siedlce nie dopuszczają do większego zagrożenia we własnym polu karnym.

26'

Damian Kądzior dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. W polu karnym pewnie złapał ją Rafał Misztal.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Dybiec.

Pogoń Siedlce
23'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Wrzesiński.

22'

Spora sprzeczka piłkarzy obu drużyn na środku boiska.

20'

Gospodarze ruszyli do ataku. Goście jak na razie pewnie wybijają piłkę po dośrodkowaniach we własne pole karne.

17'

Gol! Strzelił Daniel Gołębiewski. Asystował mu Daniel Dybiec. Kolejny fantastyczny strzał! Tym razem z 18 metrów w samo okienko uderzył Daniel Gołębiewski.

15'

Gol! Strzelił Konrad Wrzesiński. Asystował mu Marcin Burkhardt. Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Konrad Wrzesiński!

12'

Wyrównany początek meczu. Obie drużyny starają się atakować.

9'

Rafał Augustyniak świetnie wyprowadził piłkę, zagrał do Damiana Kądziora. Ten zagrywał w pole karne, piłka odbiła się od jednego z zawodników gości i spokojnie złapał ją bramkarz.

8'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Damian Gąska.

6'

Ładną akcją popisał się Grzegorz Tomasiewicz, lecz jego podanie w pole karne było już zbyt mocne i piłka wyszła poza boisko.

4'

Piłkarze Pogoni spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

2'

Z rzutu wolnego strzelał Miłosz Kozak. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

17:01

Spotkanie poprowadzi Łukasz Bednarek (Koszalin).

17:01

Przed tygodniem piłkarze Wigier Suwałki doznali pierwszej porażki w sezonie. W niedzielnym spotkaniu z Pogonią Siedlce gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za pechową przegraną w Tychach.