I liga: 9. kolejka
17 wrz 2016 18:00
90+1'

Paul Batin zmarnował sytuację sam na sam za bramkarzem GKS-u. Zawodnik Miedzi oddał niecelny strzał.

90'

Spotkanie potra trzy minuty dłużej.

86'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Grzegorz Goncerz! Paweł Kapsa obronił strzał Goncerza! Świetna interwencja bramkarz Miedzi.

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Kapsa.

Miedź Legnica
85'

Rzut karny dla GKS-u! Paweł Kapsa faulował rywala.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zejdler.

80'

Ładny strzał z 20 metrów oddał Michał Bartkowiak. Bramkarz GKS-u nie dał się zaskoczyć.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Czerwiński.

75'

Coraz groźniejsze są akcje GKS-u. Miedź nie potrafi skutecznie zaatakować.

70'

Z dystansu strzelał Krzysztof Wołkowicz, Kapsa odbił piłkę przed siebie. Dobitka Mikołaja Lebedyńskiego była już jednak niecelna.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Goncerz.

66'

Sporo niedokładności w ostatnich minutach w poczynaniach obu drużyn.

60'

Ależ groźnie było teraz pod bramką Miedzi. Gospodarzy przed strata gola dwukrotnie uratował jednak Paweł Kapsa.

58'

Z dystansu bardzo niecelnie strzelał Grzegorz Bartczak.

54'

Ciekawe rozegranie rzutu wolnego przez Miedź. Ostatecznie piłkę złapał jednak bramkarz GKS-u.

50'

Tym razem strzał głową na bramkę Miedzi. Paweł Kapsa spokojnie złapał piłkę.

48'

Groźne dośrodkowania Garguły z rzutu rożnego. Wynik jednak bez zmian.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

43'

Zanosiło się na groźną kontrę Miedzi, lecz Michał Bartkowiak stracił piłkę.

40'

Sporą przewagę w ostatnich minutach mają katowiczanie.

37'

Po strzale Mikołaja Lebedyńskiego tym razem dobrze interweniował Paweł Kapsa.

35'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tomasz Midzierski. Po dośrodkowaniu w pole karne Tomasz Midzierski wepchnął piłkę do własnej bramki.

33'
ZMIANA

Miedź Legnica. Schodzi: Mariusz Rybicki. Wchodzi: Oscar Martin. Rybicki nabawił się kontuzji.

32'

Z 15 metrów strzelał Grzegorz Goncerz. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

28'

Trudne warunki atmosferyczne w Legnicy. Spotkanie toczy się przy padającym deszczu.

25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Grzegorz Goncerz. Ależ mecz w Legnicy! Goncerz popisał się efektownym strzałem z dystansu.

22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Łuszkiewicz. Asystował mu Michał Bartkowiak. Efektowna akcja akcja gospodarzy. Po podaniu Bartkowiaka ładnego gola strzelił Łuszkiewicz.

18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariusz Rybicki. Petteri Forsell dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Wypiąstkował ją Nowak, a Mariusz Rybicki oddał precyzyjny strzał z 16 metrów.

14'

Dobra akcja Bartkowiaka, który zagrał wzdłuż bramki. Piłkę wybił jeszcze Nowak, ale nikt nie dobił jej do bramki.

13'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

10'

Na strzał z dystansu zdecydował się Andreja Prokić. Dobrze spisał się jednak bramkarz Miedzi.

6'

Wyrównany początek meczu. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

3'

Pierwsza akcja gospodarzy, lecz Michał Bartkowiak stracił piłkę.

17:34

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

17:34

W meczu 9. kolejki I ligi Miedź Legnica zmierzy się z GKS-em Katowice. Goście legitymują się serią siedmiu spotkań bez porażki i na Dolnym Śląsku chcą przedłużyć tę passę. Zadanie nie będzie jednak łatwe

17:34

- Jesteśmy przygotowani na różne warianty. Jeśli moi zawodnicy zrealizują przedmeczowe założenia, to po meczu może być sympatycznie - mówił Ryszard Tarasiewicz.