Dobry zamysł Boettchera, ale zła realizacja. Zagłębie jeszcze walczy.

90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

90'

Gol! Strzelił Kamil Kurowski. To już dobicie Zagłębia. Egzekutorem Kamil Kurowski. Po krótko rozegranym rogu piłka trafiła do Kurowskiego, a ten z ostrego kąta trafił do siatki.

Olimpia Grudziądz
88'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Matusiak.

Zagłębie Sosnowiec
85'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Wilk, a Dudkowi niewiele zabrakło do sięgnięcia piłki.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Banasiak.

82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Tomasz Nowak. Zawodnik Zagłębia sfaulował Kurowskiego.

82'

Matusiak przerwał kontrę Olimpii. Goście wciąż jednak najczęściej skupieni na defensywie.

79'

Gol! Strzelił Sebastian Dudek. Gol stadiony świata. Sebastian Dudek huknął zza pola karnego prosto w okienko. Zagłębie wraca do gry!

79'

Trwa napór Zagłębia. Olimpia w głębokiej defensywie, ale zapas bramkowy ma dość znaczny.

75'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Bartczak, a Dudek uderzył minimalnie ponad poprzeczką.

71'

Teraz goście zamurowali swoją bramkę, Zagłębie bezradne po rzucie rożnym.

70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Kaczmarek.

69'

Niewiele zabrakło Zagłębiu do zdobycia gola. Wilk zauważył błąd bramkarza Olimpii i zdecydował się na próbę przelobowania go.

68'

Łuczak na spalonym. Zagłębie dąży do zdobycia kontaktowego gola.

66'

Gol! Strzelił Martin Pribula. Asystował mu Łukasz Matusiak. W pole karne zagrał Matusiak, a Pribula przymierzył w długi róg.

65'

Dudek dobrze dojrzał Wilka, ale jego podanie było za mocne.

62'

Rzut wolny dla Zagłębia z ok. 20 metrów zmarnował Dudek, który uderzył prosto w mur.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Nowak za próbę wymuszenia rzutu karnego.

53'

Kolejna zmarnowana szansa Zaglębia, a tych w sobotę nie ma zbyt dużo. Łuczak dostał dobre podanie, ale uderzył prosto w bramkarza.

52'

Gol! Strzelił Marcin Kaczmarek. Asystował mu Damian Michalik. Po dośrodkowaniiu Michalika Kaczmarek miał mnóstwo miejsca, co skrzętnie wykorzystał, podwyższając na 4:1.

48'

Mogła być kontaktowa bramka dla Zagłębia, ale Bartczak źle trafił w piłkę.

46'

Mecz wznowiony po przerwie.

45+1'

Nowak próbował sprytnie wrzucić w pole karne, ale w jego zamiarach połapali się obrońcy Olimpii.

45'

Doliczona minuta.

42'

Źle rozegrany rzut wolny przez Zagłębie. Skończył się za wysokim uderzeniem Matusiaka.

40'

Warchoł nieco na pokaz pokazywał jak bardzo jest kontuzjowany, ale po wybiciu na aut natychmiast był zdolny do gry.

37'

Pewna interwencja Szumskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

34'

Karol Angielski znowu na murawie.

33'

Chwiliowa przerwa w grze spowodowana urazem Angielskiego. Potrzebna była pomoc masażystów.

31'

I znowu pokazał się Karol Angielski. Tym razem główkował ponad bramką Zagłębia.

28'

Wielka szansa Zagłębia zaprzepaszczona. Łuczak spudłował z kilku metrów!

26'

Szczęście Zagłębia. Obrońcy zaspali, ale Angielski również i piłka trafiła do Szumskiego.

25'

Faulem ratowali się sosnowiczanie, by tylko zatrzymać kontrę Olimpii.

21'

Zagłębie strzeliło pierwszego gola. Do siatki trafił Martin Pribula. Pierwsza odpowiedź Zagłębia na napór Olimpii. Podanie i swoją szybkość wykorzystał Pribula, który pokonał bramkarza gości.

18'

Bezsensowna strata mści się na Zagłębiu. Olimpia przejęła piłkę, a z dystansu Szumskiego pokonał Kurowski! Gospodarze na łopatkach!

16'

Pewna interwencja Szumskiego, który wyłapał dośrodkowanie rywala.

12'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Damian Michalik. Angielski dostał dobre dośrodkowanie od Michalika, uciekł obrońcom i wpakował piłkę do siatki.

10'

Zaglębie wygląda jakby jeszcze nie otrząsnęło się po szoku spowodowanym wydarzeniami z 2. minuty.

8'

Tomasz Nowak dobrze dośrodkował, ale Najemski fatalne uderzył głową.

2'

Gol! Strzelił Marcin Kaczmarek. Olimpia objęła prowadzenie. Z rzutu wolnego uderzył Kaczmarek i piłka po rykoszecie wpadła do bramki Zagłębia!

2
17:22

W meczu 10. kolejki I ligi piłki nożnej Zagłębie Sosnowiec będzie podejmować Olimpię Grudziądz. To pierwsze spotkanie sosnowiczan odkąd z Zagłębia odszedł trener Jacek Magiera.