Katowiczanie starają się oddalić grę od własnego pola karnego.

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

86'

. Schodzi: Krzysztof Kiercz. Wchodzi: Omar Tall.

80'

W drugiej połowie na boisku zdecydowanie lepiej prezentują się piłkarze Stali Mielec.

77'

Z 18 metrów strzelał teraz Kamil Radulj. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

76'

Z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Łukasz Pielorz. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

75'

Kontra gospodarzy, lecz zbyt mocno podał Mikołaj Lebedyński i z akcji nic nie wyszło.

74'

Ostatnie minuty to wyrównana walka w środkowej strefie boiska.

73'

. Schodzi: Piotr Marciniec. Wchodzi: Grzegorz Fonfara.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Kiercz.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Bębenek.

67'

Kolejne minuty mijają, a piłkarze Stali Mielec grają jak równy z równym z GKS-em Katowice.

65'

. Schodzi: Tomasz Prejs. Wchodzi: Dorian Buczek.

60'

W drugiej połowie piłkarze Stali Mielec zdecydowanie poprawili swoją grę.

58'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Sebastian Zalepa.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

55'

Z rzutu wolnego z dość sporego dystansu niecelnie strzelał jeden z piłkarzy Stali Mielec.

55'

W drugiej połowie brakuje dogodnych okazji strzeleckich.

51'

Tempo meczu w drugiej połowie nie jest porywające.

48'

Od początku drugiej połowy gospodarze starają się atakować.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

42'

Z 15 metrów strzelał Grzegorz Goncerz. Ofiarnie zablokowali ten strzał zawodnicy z Mielca.

41'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał jeden z zawodników Stali Mielec.

38'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne GKS-u. Katowiczanie znów jednak wybili piłkę.

35'

Kombinacyjna akcja GKS-u Katowice. Zabrakło jednak trochę dokładności. Piłka dla Stali.

32'

W polu karnym Stali padł Grzegorz Goncerz. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

30'

Robert Sulewski dośrodkował w pole karne gospodarzy. Piłkarze GKS-u zdołali jednak wybić piłkę.

29'

Tym razem z około 19 metrów niecelnie strzelał Grzegorz Goncerz.

28'

Z około 25 metrów ładny, aczkolwiek niecelny strzał oddał Bartłomiej Kalinkowski.

26'

Śmielej zaatakowali piłkarze Stali Mielec. Gospodarze pewnie grają jednak w defensywie.

23'

Marek Kozioł musiał interweniować poza własnym polem karnym. To była dobra decyzja bramkarza.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Duda.

GKS Katowice
17'

Goście w tym spotkaniu nastawili się na grę z kontry. Gospodarze mają swoje szanse, lecz brakuje im wykończenia.

15'

Gospodarze chcieli szybko odpowiedzieć. Strzelał Mikołaj Lebedyński, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki.

12'

Groźna akcja Stali i od razu słupek! Mało zabrakło, a po strzale Sobczaka piłka wpadłaby do bramki.

12'

Katowiczanie spokojnie rozgrywają piłkę. Szybkie objęcie prowadzenia uspokoiło ich grę.

9'

Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy interweniował Mateusz Abramowicz. Piłka znalazła się w jego rękach.

6'

Od pierwszych minut przewagę mają gospodarze, którzy jak na razie w pełny kontrolują losy tego spotkania.

3'

Gol! Strzelił Grzegorz Goncerz.

Ależ początek spotkania w wykonaniu gospodarzy! Celnym strzałem głową piłkę do siatki Stali Mielec skierował Grzegorz Goncerz.

17:50

Spotkanie poprowadzi Mateusz Złotnicki (Lublin).

17:50

W spotkaniu 10. kolejki I ligi GKS Katowice podejmie Stal Mielec. Obie drużyny walczą w tym sezonie o zupełnie inne cele. Faworytem tej konfrontacji wydają się być gospodarze.