01 paź 2016 18:00
90'

Mecz przedłużony o 3 minuty.

89'

Gol! Strzelił Michał Budzyński. Asystował mu Sylwester Patejuk. Ambicja Wisły nagrodzona! Z linii końcowej dograł Patejuk, a stojący na 10. metrze środkowy obrońca trafił do siatki!

86'

Kolejne dośrodkowanie Wilka ze stałego fragmentu gry i tym razem wprost w ręce bramkarza Wisły.

85'

Po wrzutce Wilka z rzutu wolnego Witan wypiąstkował piłkę poza szesnastkę, a strzał z dystansu Najemskiego zablokował Smektała.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Głaz za faul na Wilku.

Wisła Puławy
80'

Jakub Smektała przepuścił piłkę do przodu, ale tam nie było żadnego z jego kolegów i przechwycił ją Jakub Szumski.

79'

Płasko wzdłuż bramki Zagłębia zagrał Patejuk i spokojnie interweniował Szumski.

78'

Sanogo próbował zagrać na wolne pole do Dudka, ale pomocnika Zagłębia uprzedził Andrzej Witan.

76'

Z autu w pole karne Zagłębia piłkę wrzucił Hiszpański, a Nowak fatalnie uderzył z kilkunastu metrów.

75'

Po kiksie Litwiniuka na bramkę Wisły ruszył Wojciech Łuczak i strzelił płasko obok bramki gospodarzy.

74'

Z narożnika boiska dośrodkował Litwiniuk i Pielach nie sięgnął piłki.

72'

Sebastian Dudek miał dużo miejsca w polu karnym gospodarzy, spokojnie przyjął piłkę i jego uderzenie zablokował Mateusz Pielach.

70'

Kapitalna interwencja Szumskiego w sytuacji sam na sam z Nowakiem!

68'

W polu karnym Wisły szarżował Martin Pribula i wślizgiem zatrzymał go Hiszpański.

68'

Wisła. Schodzi: Konrad Szczotka. Wchodzi: Adam Patora.

66'

Najemski próbował prostopadle podać do Sanogo, ale jego zagranie przerwali obrońcy Wisły.

64'

Z linii końcowej próbował dośrodkować Pribula, ale sędzia dostrzegł, że opuścił on boisko i od bramki grę wznowił Witan.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Hiszpański za faul na Pribuli w okolicach linii środkowej boiska.

62'

Wisła. Schodzi: Dawid Pożak. Wchodzi: Jakub Smektała.

57'

Gol! Strzelił Sanogo Vamara. Asystował mu Wojciech Łuczak. Sanogo dostał futbolówkę na 16. metrze i mocnym strzałem z linii pola karnego nie dał Witanowi żadnych szans!

Zagłębie Sosnowiec
56'

Hiszpański zachował zimną krew i głową zagrał do Witana, dzięki czemu Martin Pribula nie zdołał przechwycić piłki.

54'

Kolejna stuprocentowa sytuacja gospodarzy! Po przechwycie na połowie Zagłębia Konrad Szczotka zdecydował się na strzał z 20 metrów i świetnie obronił Jakub Szumski.

51'

Ależ riposta Wisły! Odważnie do przodu ruszył Fabian Hiszpański, jego podanie przedłużył Nowak i Sylwester Patejuk z 11 metrów trafił wprost w Szumskiego!

50'

Świetna okazja Zagłębia! Dudek dośrodkował z rzutu rożnego, Najemski wyprzedził Witana i główkował tuż obok słupka.

48'

Martin Pribula zbyt głęboko dośrodkował z lewej strony boiska i futbolówkę przejęli obrońcy Wisły.

46'

Patejuk płasko zagrał w pole karne i Szumski na przedpolu świetnie uprzedził Brzeskiego.

46'

Po zmianie stron grę wznowiło Zagłębie Sosnowiec.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Najemski za faul na Głazie.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

45'

Po podaniu Szczotki z linii końcowej Sylwester Patejuk z 5 metrów trafił w boczną siatkę.

42'

Goście fatalnie rozegrali rzut wolny na 30. metrze i Wisła zażegnała niebezpieczeństwo.

40'

Zmiana młodzieżowca w Wiśle. Schodzi: Bartosz Tetych. Wchodzi: Dawid Brzeski.

39'

Strzał Dudka zza pola karnego ofiarnie zablokował jeden z obrońców Wisły, a dobitkę Pribuli świetnie obronił Witan.

37'

Środkiem pola przedarł się Patejuk i na 25. metrze spokojnie zatrzymał go Kamil Wiktorski.

36'

Po wrzutce Patejuka bardzo niecelnie z pierwszej piłki strzelił Nowak.

35'

Łuczak prostopadle podał do Udovicicia, którego mocny strzał z trudem obronił Witan.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Pielach.

30'

Po wrzutce Pribuli z lewej strony boiska Sebastian Głaz w ostatniej chwili uprzedził Sanogo w szesnastce gospodarzy.

27'

Sebastian Dudek dośrodkował z rzutu wolnego i zamykający akcję Wiktorski nie trafił czysto w piłkę.

25'

Mogło być groźnie, ale Nowak nie opanował piłki na 5. metrze po podaniu Pożaka.

24'

Z ostrego kąta przymierzył Dudek i Witan nie miał kłopotów ze skuteczną interwencją.

22'

Sanogo Vamara ładnie uwolnił się spod opieki Pielacha i zza pola karnego strzelił obok słupka bramki gospodarzy.

20'

Konrad Budek ambitnie odebrał piłkę Tetychowi obok pola karnego Wisły i strzelił z ostrego kąta, lecz Witan nie dał się zaskoczyć.

19'

Ależ okazja dla Wisły! Pożak prostopadłym podaniem obsłużył Konrada Nowaka, który z 15 metrów trafił w poprzeczkę!

17'

Obie ekipy zdecydowaną większość podań wymieniają na własnych połowach i często za linią środkową tracą piłkę.

15'

Patejuk nie opanował piłki po podaniu Szczotki i Dudek od razu rozpoczął kontrę Zagłębia, którą ofiarnym wślizgiem przerwał Sebastian Głaz.

13'

Kibice Zagłębia szczelnie wypełnili sektor gości i od początku meczu prowadzą głośny doping.

11'

Z lewej strony boiska dośrodkował Pribula, a Litwiniuk tak niefortunnie główkował, że niewiele zabrakło, by pokonał Witana, który zachował czujność i wybił piłkę za linię końcową.

10'

Wojciech Łuczak z dystansu strzelił Panu Bogu w okno.

9'

Sebastian Dudek zbyt mocno zagrał w kierunku napastników i obrońcy Wisły spokojnie przejęli futbolówkę.

8'

Patejuk prostopadłym podaniem uruchomił Nowaka, który przegrał pojedynek biegowy z Markowskim.

6'

Wisła długo konstruowała akcję i w końcu Głaz zagrał wprost do rywali.

4'

Budek ładnie uwolnił się spod opieki Tetycha i płasko uderzył, ale na posterunku był Andrzej Witan.

2'

Sanogo świetnie utrzymał się przy piłce i podaniem szukał w polu karnym Ryndaka, ale piłkę przechwycił Mateusz Pielach.

1'

Wojciech Łuczak groźnie uderzył z dystansu i Witan zdołał odbić piłkę.

czas Start meczu
17:52

Sędziowie wyprowadzili oba zespoły na boisko, a w tym czasie rezerwowi piłkarze Wisły zabrali z murawy trzecią bramkę, która stała niedaleko tej zamontowanej na stałe.

17:42

Gospodarze zagrają w strojach niebiesko-białych, a goście w czerwonych.

17:37

W protokole meczowym jako masażysta w ekipie gospodarzy figuruje... Arkadiusz Maksymiuk - pomocnik Wisły, który pauzuje dzisiaj za żółte kartki.

17:37

W odwodzie Zagłębia pozostają: Fabisiak, Sierczyński, Wilk oraz aż czterech młodzieżowców - Bała, Bartczak, Handzlik i Matić.

17:37

Na ławce rezerwowych Wisły usiedli: Penkowec, Słotwiński, Sedlewski, Brzeski, Darmochwał, Patora i Smektała.