Łukasz Radliński odbił piłkę po mocnym strzale Zawistowskiego.

Doliczone 6 minut.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Zawistowski.

85'

Radliński poradził sobie z pierwszym strzałem Mikołajczaka, napastnik gości dobił i w końcu trafił do siatki, ale gola nie ma! Powód? Popełnił faul przy drugiej próbie.

85'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Maciej Małkowski.

85'

Rzut karny dla Chojniczanki po faulu jednego z obrońców gospodarzy!

83'

Po pięknym prostopadłym podaniu Gałeckiego doskonałą okazję miał Maciej Korzym, ale uderzył obok słupka!

81'

Filip Piszczek uderzył z dystansu obok słupka.

78'

Sandecja. Schodzi: Adrian Danek. Wchodzi: Filip Piszczek.

77'

Po dośrodkowaniu Pitera-Bucko Maciej Korzym trafił do siatki, lecz znajdował się na spalonym. Sędzia nie uznał gola.

73'

Z 20 metrów obok słupka uderzył Łukasz Kosakiewicz.

1
71'

Gol! Strzelił Paweł Zawistowski.

1:1! Kapitalny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego i Radliński bez szans.

1
64'

Piłka wpadła do siatki Sandecji, ale wcześniej faulowany był Radliński.

61'

Gol! Strzelił Wojciech Trochim.

1:0 dla Sandecji! Korzym podał przed bramkę z lewej strony pola karnego, a obrońca Chojniczanki tak nieszczęśliwie wybił piłkę, że nastrzelił Trochima i to na jego konto powędrował gol.

56'

Łukasz Radliński ładnie obronił mocny strzał Gałeckiego sprzed pola karnego.

55'

Paweł Zawistowski trafiony piłką w głowę. Przez chwilę leżał na boisku, ale nic poważnego się nie stało.

53'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Biskupa i Łukasz Radliński spokojnie złapał piłkę.

50'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Danku otrzymał Andrzej Rybski.

49'

Bardzo niecelny strzał z dystansu Gałeckiego.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Z 20 metrów uderzył Paweł Zawistowski, był tam jeszcze rykoszet od Pitera-Bucko i piłka nie poleciała w światło bramki.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Chojniczanka wzięła się za ataki, ale nie potrafi poważnie zagrozić bramce Sandecji.

40'

Łukasz Radliński dobrze wypiąstkował piłkę po centrze Zawistowskiego z rzutu rożnego.

37'

Żółtą kartkę za faul na Korzymie otrzymał Michał Markowski.

36'

Jedna z nielicznych prób Chojniczanki. Jacek Podgórski uderzył z dystansu obok bramki.

32'

Sandecja raz po raz atakuje na bramkę Chojniczanki, lecz ta dobrze się broni. Goście czekają na kontry.

30'

W pole karne gości zacentrował Lukas Kuban, ale Wojciech Trochim nie trafił czysto w piłkę, a poprawiający Maciej Korzym uderzył w boczną siatkę.

29'

Jacek Podgórski posłał długą piłkę w pole karne, ale Rybskiego ubiegł wychodzący z bramki Łukasz Radliński.

28'

Adrian Danek zdecydował się na strzał z 30 metrów, jednak posłał piłkę obok słupka.

25'

Tomasz Mikołajczak był już w polu karnym, składał się do strzału, ale w ostatniej chwili zablokował go Michal Piter-Bucko.

24'

Ależ okazja Sandecji! Trójkowa akcja Trochima, Korzyma i Dudzica, zakończona strzałem tego ostatniego. Łukasz Budziłek wybił piłkę na rzut rożny.

20'

Żółtą kartkę za faul na Rybskim otrzymał Kamil Słaby.

19'

Żółtą kartkę za faul na Danku otrzymał Jacek Podgórski.

17'

Po strzale Kieruzela lot piłki zmienił jeszcze Tomasz Mikołajczak. Wyszło z tego minimalne pudło, choć ten drugi i tak był na spalonym.

14'

Sandecja przeważa, ma sporo wrzutek w pole karne, ale wszystkie przecinają obrońcy.

11'

Bartłomiej Dudzic błysnął efektownym rajdem prawym skrzydłem i oddał groźny strzał z ostrego kąta. Łukasz Budziłek odbił piłkę, a następnie zaasekurował go obrońca.

1
10'

Jeszcze jedno uderzenie Danka, lecz tym razem lekkie i obok bramki.

1
7'

Mariusz Kryszak uderzył z rzutu wolnego w mur obrońców, zaś poprawka Biskupa była niecelna.

6'

Ładna akcja Sandecji i celny strzał Danka z 20 metrów. Łukasz Budziłek interweniował jednak bez kłopotów.