I liga: 12. kolejka
08 paź 2016 17:00
90+1'

Uderzenie Nowaka i widowiskowa parada Bieszczada. Bramkarz zrobił to trochę pod publiczkę.

90'

Pogramy jeszcze 3 minuty.

89'

Bytovia. Schodzi: Omar Monterde. Wchodzi: Artur Formela.

88'

Żarko Udovicić wbiegł w pole karne, ale zabrakło pomocy kolegów i strata piłki była oczywistością.

86'

Zagłębie S. Schodzi: Dawid Ryndak. Wchodzi: Jakub Wilk.

85'

Świetna okazja Zagłębia! Nieobsatwiony Łuczak miał dogodną sytuację, ale uderzył tuż obok bramki.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Serafin. Kara za faul.

Bytovia Bytów
81'

Goście uwierzyli w coś więcej niż remis. Trwa napór Drutex-Bytovii, tym razem zbyt mocno uderzył Kamiński.

80'

Centra Kamińskiego, ale Ploj z bliskiej odległości huknął ponad bramką.

77'

Gol! Strzelił Alen Ploj. Asystował mu Jakub Serafin.

Drutex-Bytovia miała rzut wolny 30 metrów przed bramką gospodarzy. Strzelał Serafin, ale to uderzenie odbiło się od muru. Piłka trafiła rykoszetem do Ploja, a ten strzałem z kilku metrów doprowadził do remisu

1
71'

Zagłębie może teraz mówić o dużym szczęsciu. Strzał Serafina został zablokowany, a dobitka Krzysztofa Bąka trafiła w Szumskiego.

68'

Dobrze zapowiadająca się akcja gości, ale Jakub Bąk wykończył ją nieudanym uderzeniem.

67'

Bytovia. Schodzi: Michał Efir. Wchodzi: Alen Ploj.

60'

Nieskuteczna próba z dystansu w wykonaniu Klichowicza.

58'

Gospodarze ładnie rozgrywają piłkę, ale ich akcjom brakuje wykończenia.

56'

Zza pola karnego uderzał Dudek, ale jeden z rywali przyblokował ten strzał. Korner nie przyniósł zagrożenia.

52'

Dobrze zapowiadała się ta akcja gości, ale Montedre stracił piłkę.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Nowak. Kara za faul.

Zagłębie Sosnowiec
46'

Bytovia. Schodzi: Łukasz Wróbel. Wchodzi: Jakub Bąk.

46'

Początek II połowy.

43'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Martin Cseh.

Gospodarze już prowadzą! Bieszczad wyszedł do piłki i nie dogadał się z Csehem.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Rzuchowski. Za faul.

41'

Gol! Strzelił Martin Pribula.

Zagłębie wyszło z kontrą. Piłkę w polu karnym dostał Pribula, który skrzętnie wykorzystał to, że obok niego nie było żadnego obrońcy Drutex-Bytovii. 2:2 w Sosnowcu!

38'

Żółtą kartkę otrzymał Vamara Sanogo. Faul taktyczny.

35'

Dobre podanie Pribuli, ale Udovicić za daleko wypuścił sobie piłkę.

33'

Gol! Strzelił Dawid Ryndak.

Cierpliwość popłaca. Gospodarze długo rozgrywali akcję, a najlepiej w polu karnym odnalazł się Ryndak.

32'

Zmarnowana szansa Zagłębia. Bieszczad minął się z piłką na przedpolu, ale sosnowiczanie i tak tego nie wykorzystali.

30'

Jak dotychczas to Zagłębie atakuje, a do siatki trafia Bytovia.

26'

Gol! Strzelił Krzysztof Bąk. Asystował mu Omar Monterde.

Goście wywalczyli rzut rożny, po którym celnie głową uderzył Krzysztof Bąk.

24'

Kontrowersyjna sytuacja. Sędzia nie odgwizdał karnego, choć na murawę jak rażony piorunem padł Udovicić.

23'

Kolejna próba Dudka, ale tym razem piłka poszybowała bardzo wysoko.

20'

Po faulu na Pribuli, Zagłębie miało rzut wolny. Jednak Sebastian Dudek uderzył prosto w mur.

18'

Zagłębie przegrywa, ale zaczyna przejmować inicjatywę.

16'

To mogła być wyrównująca bramka! Nowak odebrał piłkę rywalom, podał do Pribuli, a ten uderzył na bramkę. Pomylił się nieznacznie.

12'

Interwencja Udovicicia i korner. Głęboka centra Monterde padła jednak łupem obrońców.

8'

Kolejny raz aktywny Vamara Sanogo. Po dalekim wyrzucie piłki z autu piłkarz przechwycił futbolókę, ale arbiter uznał, że dopuścił się faulu. Zbyt agresywna walka o pozycję.

6'

Popisy dryblerskie Sanogo zakończone strzałem. Gerard Bieszczad odbił piłkę na rzut rożny.

2'

Gol! Strzelił Mateusz Klichowicz.

Szumski wyszedł z bramki, a nawet wybiegł poza obręb pola karnego. Takiej okazji nie zmarnował Klichowicz, który uderzył z miejsca i ekspresowo otworzył wynik meczu.