Powinno być 2:0 dla GieKSy, ale Prokić minimalnie spudłował.

Świetna interwencja Misztala po strzale Goncerza.

Zejdler dotknął piłkę ręką, ale sędzia nie przerwał akcji.

83'

W sytuacji sam na sam znalazł się Prokić. Górą był jednak Misztal.

82'

Nieporozumienie między D. Abramowiczem i Lebedyńskim. Piłkę przejęli siedlczanie, ale nie potrafili zbudować akcji pod bramką przeciwnika.

76'

Po dograniu Czerwińskiego piłkę pewnie chwycił Misztal.

75'

Po dośrodkowaniu Tomasiewicza piłkę wypiąstkował Abramowicz.

72'

Pogoń. Schodzi: Piotr Krawczyk. Wchodzi: Piotr Kurbiel.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
72'

Po dośrodkowaniu Krawczyka z rzutu wolnego nad bramką uderzył Jędrych.

71'

Krawczyk dośrodkował z rzutu rożnego, sytuację szybko wyjaśnili obrońcy GieKSy.

67'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Demianiuka. Piłkę wybił głową Kamiński.

66'

Demianiuk dośrodkował w pole karne, daleki od bramki wyszedł Abramowicz, który w okolicach narożnika boiska wypiąstkował piłkę.

63'

Foszmańczyk zagrał w kierunku Mandrysza, ale ten był na spalonym.

60'

Groźne wrzucenie Abramowicza z autu. Piłkę wybili jednak goście.

58'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Goncerza. Ten strzelił tuż nad poprzeczką.

57'

Dawid Abramowicz dośrodkował w kierunku Goncerza. Było to zbyt wysokie dogranie, ale piłkę na róg wybił obrońca Pogoni.

56'

Po strzale Lebedyńskiego piłkę pewnie złapał Misztal.

55'

Gol! Strzelił Paweł Mandrysz. Asystował mu Mikołaj Lebedyński. Kontra GKS-u zakończona zdobyciem bramki. Zaspał Chyła, wykorzystał to Lebedyński, który ruszył w kierunku bramki. Tuż przed wychodzącym Misztalem odegrał do Mandrysza, a ten skierował piłkę do pustej bramki.

54'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzył Kamiński. Piłka przeleciała obok bramki.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Chyła.

Pogoń Siedlce
51'

Dawid Abramowicz zatrzymał akcję Demianiuka.

50'

Szybka kontra GKS-u. Po uderzeniu Mandrysza z 20. metra piłka minimalnie minęła słupek.

49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kamiński.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

W walce z Lewandowskim w polu karnym upadł Mandrysz. Sędzia nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki.

43'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Czerwińskiego piłkę na auto wypiąstkował Misztal.

41'

Spokojniejszy fragment gry, toczy się ona głównie w środku boiska.

38'

Odważne i ryzykowne wyjście z bramki Abramowicza. Golkoper GKS-u zaliczył jednak skuteczną interwencję.

35'

Strzał z woleja Lebedyńskiego został zablokowany.

33'

Skuteczna interwencja Mateusza Abramowicza po strzale Demianiuka, który wcześniej oszukał dwóch zawodników GKS-u. To była najlepsza okazja Pogoni na objęcie prowadzenia.

31'

Błąd popełnił Czerwiński, który zbyt krótko odegrał piłkę. Nieporozumienia nie wykorzystał Gołębiewski.

31'

Z dośrodkowaniem Tomasiewicza pewnie poradził sobie Abramowicz.

29'

Po nieudanym strzal Gołębiewskiego piłkę złapał Abramowicz.

28'

Czerwiński w ostatniej chwili przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Pogoni.

25'

Duże zamieszanie pod bramką Pogoni. Akcja zakończona niecelnym strzałem Goncerza.

24'

Z rzutu wolnego prosto w ręce Abramowicza dośrodkował Krawczyk.

22'

Po dośrodkowaniu ze skrzydła piłkę pewnie chwycił Abramowicz.

20'

Strzał z dystansu w wykonaniu Goncerza. Próba ta w żaden sposób nie mogła zaskoczyć bramkarza gości.

18'

W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środku boiska. Obie drużyny czekają na swoje szanse.

15'

Akcja Pogoni przerwana, gdyż na spalonym został złapany Krawczyk.

13'

Groźna okazja GKS-u. Goncerz odegrał piłkę do Mandrysza. Ten nie trafił dobrze w piłkę i w Katowicach nadal jest bez bramek.

12'

Katowiczanie spokojnie rozgrywają piłkę i czekają na błąd rywali.

9'

Krawczyk był w sytuacji sam na sam z Abramowiczem, ale akcja została przerwana przez sędziego, który dopatrzył się spalonego. Była to błędna decyzja, gdyż gracz Pogoni był przed ostatnim obrońcą GieKSy.

8'

Strzał z dystansu oddał Foszmańczyk. Piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

7'

Ze wrzutką Tomasiewicza bez problemów poradzili sobie obrońcy GKS-u.

6'

Groźnie pod bramką GKS-u Katowice. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego błąd popełnił Abramowicz, ale nie wykorzystali tego gracze Pogoni.

5'

Niecelne uderzenie Kamińskiego z 15. metra.

5'

Zdecydowanie częściej przy piłce są katowiczanie, którzy od pierwszego gwizdka naciskają na przeciwników.

3'

Dośrodkowanie Czerwińskiego z rzutu rożnego. Piłkę pewnie złapał Misztal.

2'

Kontratak GKS-u Katowice zakończony wybiciem piłki na rzut rożny przez obrońcę Pogoni.