I liga: 12. kolejka
08 paź 2016 16:00
90+4'

Kozioł obronił uderzenie Kołodzieja. Górale za wszelką cenę chcą doprowadzić do wyrównania.

90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cholewiak.

90'

To była trzystuprocentowa okazja. Demjan odegrał do wychodzącego na czystą pozycję Piacka. Zaskoczyło to Kozioła, który był spóźniony z interwencją. Piacek jednak nie trafił w bramkę.

90'

Pięć minut doliczonych.

89'

Rzut wolny dla Górali. Z 20. metra Kołodziej uderzył prosto w mur.

87'

Stal. Schodzi: Szymon Sobczak. Wchodzi: Sebastian Łętocha.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Sobczak.

84'

Trwa oblężenie bramki Stali. Po uderzeniu Kołodzieja piłka odbiła się od jednego z obrońców Stali i poszybowała nad poprzeczką.

83'

Świetna interwencja Kozioła po zaskakującym strzale Kołodzieja.

82'

Górale przeszli do frontalnych ataków. Strzał Mikołajewskiego, piłka po rykoszecie opuściła boisko.

81'

Strzał z dystansu Kołodzieja. Było to jednak bardzo niecelne uderzenie.

80'

Zbyt mocna wrzutka Magiery, piłka opuściła boisko.

77'

Gol! Strzelił Kamil Radulj.

1:0 dla Stali! Techniczny strzał Radulja z jedenastu metrów i gol dla Stali.

Stal Mielec
1
75'

Rzut karny dla Stali Mielec, faulowany był jeden z graczy gości i sędzia nie miał wątpliwości.

72'

Piłka w siatce Górali, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Bielszczanie mają dużo szczęścia.

71'

Kolejne dosrodkowanie Górali, które nie przyniosło żadnego zagrożenia. Kozioł pewnie złapał piłkę.

68'

Pomysł dobry, ale wykonanie kiepskie. Janota podawał do wychodzącego na czystą pozycję Chmiela, ale dogranie było zbyt mocne.

67'

Wrzutka chmiela ze skrzydła, głową uderzył Lewicki. Piłka poleciała pół metra obok słupka.

66'

Stały schemat rozegrania rzutów wolnych przez Górali. Po dośrodkowaniu piłkę chwycił Kozioł.

63'

To była najlepsza sytuacja Górali. Po dograniu Sierpiny piłki nie zdołał jednak przedłużyć Tarnowski i od bramki grę wznowił Kozioł.

60'

Janota dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę głową wybił Cholewiak.

55'

Fonfara uderzył z dystansu, tuż obok bramki.

54'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez bielszczan, piłkę przechwycili goście.

51'

Po dośrodkowaniu Sokołowskiego na spalonym był Demjan. Akcja Górali została przerwana.

50'

. Schodzi: Tomasz Prejs. Wchodzi: Krystian Getinger.

49'

Spokojne rozpoczęcie drugiej połowy, nadal stroną przeważającą są gospodarze.

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę pewnie złapał Leszczyński.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Bierzało.

43'

Mielczanie w końcówce pierwszej połowy przeprowadzają coraz groźniejsze akcje. Blisko oddania strzału z 4 metrów był Radulj, ale ubiegł go Piacek.

41'

Akcja Stali zakończona minimalnie niecelnym strzałem Prejsa.

39'

Janota strzelił z dystansu, prosto w Demjana.

38'

Górale swoich szans szukają we wrzutkach ze skrzydeł. Po jednej z nich tuż obok bramki uderzył Lewicki.

36'

Sulewski próbował przelobować Leszczyńskiego, ale ten nie dał się zaskoczyć.

34'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową strzelał Demjan - niecelnie.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Radulj.

Stal Mielec
31'

Demjan szukał w polu karnym Lewickiego, odegrał do niego, ale piłkę przechwycił Kozioł.

29'

Stal atakuje niezwykle rzadko, ale sprawia więcej zagrożenia. Sędzia Rasmus przerwał jedną z nielicznych akcji gości po faulu na drugim metrze.

26'

Kolejna akcja Górali. Kozioł poradził sobie jednak ze strzałem Chmiela.

25'

Przewaga Podbeskidzia nie podlega żadnej dyskusji. Tym razem Mikołajewski zagrał do będącego w polu karnym Demjana, ale ten nie opanował piłki.

23'

Wrzutka Podgórskiegoz rzutu wolnego w pole karne. Bez zagrożenia pod bramką Stali.

20'

Strzał z 16. metra Dei obronił Kozioł.

17'

Z 17. metra uderzył Podgórski, trafił w Demjana i piłka zmieniła tor lotu.

14'

Podgórski z rzutu wolnego odegrał do Janoty, ten zdecydował się na techniczny strzał z dystansu, a piłkę z łatwością chwycił Kozioł.

10'

Groźnie pod bramką Podbeskidzia, ale akcja została przerwana, gdyż sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie gracza Stali.

9'

Prejs wygrał pojedynek z Tarnowskim i oddał strzał na bramkę Górali. Było to niecelne uderzenie.

7'

Z rzutu wolnego wrzucił Podgórski, piłkę błyskawicznie wybili mielczanie.

4'

Podgórski odegrał do wbiegającego w pole karne Demjana, ale podał zbyt mocno i szybszy był bramkarz Stali.

3'

Gospodarze od pierwszego gwizdka rzucili się do ataków i są zdecydowanie częściej przy piłce. Mielczanie kontakt z futbolówką mają tylko przy wybiciu piłki spod własnej bramki.

15:37

Zawodnicy wyszli na boisko, za chwilę początek piłkarskich emocji!

15:37

Zanim rozpocznie się mecz, odbyły się krótkie uroczystości otwarcia obiektu w Bielsku-Białej. Przemawiał prezydent miasta Jacek Krywult oraz biskup dieciezji bielsko-żywieckiej, który poświęcił stadion.

15:37

Rzadko się zdarza, by jedną z asystentek sędziego głównego była kobieta. Tak jest właśnie w przypadku tego meczu, gdzie przy linii z chorągiewką sędziemu pomagać będzie Paulina Baranowska.