Do regulaminowego czasu doliczone 5 minut.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Janiszewski.

81'

Kapitalnie Rafał Misztal! Bramkarz Pogoni Siedlce rzucił się w odpowiednim momencie i obronił końcami palców uderzenie Andrzeja Niewulisa z 5 metrów. To powinien być gol!

78'

Piotr Misztal wyszedł w odpowiednim momencie na przedpole i sprzątnął piłkę spod nóg rozpędzonego Konrada Wrzesińskiego. Pojedynek sam na sam był blisko.

75'

Ucierpiał Daniel Dybiec i nie pierwszy raz w tym meczu konieczna jest interwencja medyczna.

71'

Daniel Gołębiewski, autor gola, zmienił zaskakująco pozycję. Zamiast grać na szpicy jest ustawiony jako prawy obrońca.

70'

Udana interwencja Rafała Misztala po dośrodkowaniu Bartosza Jarocha.

68'

Wyborne podanie Rafała Makowskiego do Konrada Wrzesińskiego. Druga bramka wisiała w powietrzu, a jednak pojedynek sam na sam wygrał bramkarz z Pruszkowa!

66'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch.

Znicz Pruszków
65'

Po czerwonej kartce obraz meczu zmienił się diametralnie. Znicz Pruszków wyczuł swoją szansę na lepszy wynik i zepchnął gospodarzy pod własną bramkę.

61'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Damian Świerblewski.

58'

Ponownie Janiszewski. Tym razem wmieszał się w kombinacyjne rozegranie Bajdura z Makowskim. Dobrze spisuje się dziś obrońca Znicza Pruszków.

56'

Grzegorz Janiszewski popisał się udanym wślizgiem i zatrzymał groźnie zapowiadającą się akcję Konrada Wrzesińskiego.

54'

Od początku drugiej połowy przewaga optyczna jest po stronie Pogoni Siedlce. Znicz Pruszków próbuje obecnie użądlić z kontrataku.

52'

1834 kibiców ogląda na żywo mecz z regionalnym konkurentem. Jest dla kogo grać.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Świerblewski.

50'

Daniel Gołębiewski minął się z piłką po dośrodkowaniu Michała Bajdura z prawego skrzydła.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Andrzej Niewulis.

45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

45'

Gol! Strzelił Daniel Gołębiewski. Asystował mu Rafał Makowski.

Przytomnie w polu karnym zachował się Rafał Makowski, który podał piłkę niepilnowanemu Danielowi Gołębiewskiemu. Napastnik wykorzystał swoją szansę z zimną krwią i 1:0 w Siedlcach.

42'

Obrońcy Znicza Pruszków zażegnali niebezpieczeństwo, kiedy Daniel Dybiec próbował uruchomić prostopadłym podaniem Grzegorza Tomasiewicza.

38'

Daniel Dybiec strzelił z bliska po dośrodkowaniu Konrada Wrzesińskiego i niewiele zabrakło do szczęścia. Wciąż jednak bezbramkowo.

34'

Aktualnie napiera drużyna z Siedlec. Michał Bajdur przetestował strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego Piotra Misztala, który obronił z problemami.

33'

Michał Bajdur wyłożył piłkę idealnie na 16. metr do Daniela Dybca, który uderzył prosto w dobrze ustawionego Piotra Misztala.

34'

Arkadiusz Jędrych zapolował na dośrodkowanie Konrada Wrzesińskiego z rzutu wolnego i główkował ciut niecelnie na bramkę Pogoni Siedlce.

31'

Sędzia musi reagować raz po raz gwizdkiem, ponieważ mecz zaostrzył się.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Dybiec.

Pogoń Siedlce
26'

Kolejna akcja Znicza Pruszków. Po rajdzie Aleksandra Jagiełło Rafał Misztal miał problem z zatrzymaniem strzału, a nie pomógł mu ani trochę Mateusz Żytko.

23'

Rafał Makowski nie przymierzył dobrze z 20 metrów i od bramki rozpoczęła grę drużyna z Pruszkowa.

21'

Kolizja Michała Bajdura i Bartosza Jarocha. Po raz drugi musieli interweniować medycy po niebezpiecznym zderzeniu.

19'

Po dośrodkowaniu Konrada Wrzesińskiego w świetnej sytuacji podbramkowej znalazł się Michał Bajdur. Płaskie uderzenie skrzydłowego Pogoni Siedlce i gości uratował słupek!

17'

Słabo prezentuje się druga linii Pogoni Siedlce. Pomocnicy przegrywają wszystkie pojedynki stykowe z piłkarzami Znicza Pruszków.

13'

Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu! Aleksander Jagiełło mierzył z prawego skrzydła. Piłka szybowała zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarz Pogoni Siedlce.

11'

Inicjatywa po stronie zespołu z Pruszkowa. Choć dłużej utrzymuje się w posiadaniu piłki, nie stwarza wielu sytuacji podbramkowych.

8'

Daniel Dybiec zderzył się w powietrzu z Andrzejem Niewulisem. Potrzebna była krótka przerwa w grze i interwencja służb medycznych. Obaj piłkarze wrócą do gry.

5'

Dość niespodziewanie ostatni w tabeli Znicz Pruszków dyktuje warunki na boisku regionalnego przeciwnika.

3'

Arkadiusz Jędrych nie popisał się. Przy próbie wybicia piłki trafił prosto w przeciwnika. Goście nie skorzystali z prezentu od defensora Pogoni Siedlce.