16 paź 2016 18:00
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

88'

Michał Leszczyński w ostatniej chwili ubiegł Igor Angulo i uratował swój zespół przed stratą gola.

86'

Po wrzutce z rzutu rożnego w wykonaniu Kurzawy z problemami piłkę złapał Michał Leszczyński.

83'

Po wrzutce Grzegorza Lecha piłkę pewnie chwycił Grzegorz Kasprzik.

80'

Po strzale Ratajczaka piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

1
78'

Górnik Zabrze kontroluje losy spotkania i ma przewagę. Stomil odgryza się pojedynczymi akcjami, które są przerywane przez gospodarzy.

75'

Powinno być 3:0 dla Górnika! Angulo oszukał obrońców, zwodem minął bramkarza, ale strzelając z ostrego kąta, trafił w boczną siatkę.

74'

Groźna akcja Górnika zakończona niecelnym strzałem Skrzypczaka, który w tej sytuacji miał przed sobą jedynie bramkarza.

72'

Grzegorz Lech zdecydowal się na strzał z 20. metra, okazało się to niecelne uderzenie.

70'

Armin Cerimagić huknął z rzutu wolnego z 22. metra prosto w mur olsztynian.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Wełnicki.

Stomil Olsztyn
66'

Nishi w polu karnym odegrał do Zahorskiego, ale ten źle przyjął piłkę i goście ją stracili.

64'

David Ledecky odegrał wzdłuż pola karnego do Matuszka, ten zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka odbiła się od jednego z graczy Stomilu i ostatecznie trafiła w poprzeczkę!

63'

Żółtą kartkę otrzymał Armin Cerimagić.

Górnik Zabrze
61'

Rafał Kujawa strzelił z 16. metra tuz obok bramki. Zapachniało golem kontaktowym Stomilu Olsztyn.

59'

Armin Cerimagić oddał strzał z okolic narożnika pola karnego. Zdążył zablokować tę próbę dobrze ustawiony Marcel Ziemann.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki.

55'

Marcel Ziemann wrzucił piłkę ze skrzydła prosto w ręce bramkarza Górnika Zabrze - Grzegorza Kasprzika.

52'

Od początku drugiej połowy częściej przy piłce jest Stomil. Górnik nastawił się na grę z kontrataku.

49'

Indywidualna szarża Cerimagicia, po której strzał został zablokowany.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

46'

Stomil. Schodzi: Karol Żwir. Wchodzi: Grzegorz Lech.

17:49

7894 kibiców ogląda na żywo pojedynek w Zabrzu. Ponad 160 osób w sektorze gości.

44'

Adam Danch znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie, by zablokować uderzenie Karola Żwira.

42'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Piotr Klepczarek.

39'

Jarosław Ratajczak dośrodkował ze skrzydła w kierunku Kujawy. Piłkę w ostatniej chwili zdołał wybić Bartosz Kopacz.

36'

Armin Cerimagić dograł płasko ze skrzydła w kierunku Ledeckiego, którego ubiegł jednak obrońca Stomilu Olsztyn i wybił piłkę.

34'

Górnik spuścił z tonu i nastawił się na grę z kontrataku. Częściej przy piłce są gracze Stomilu, ale nie są w stanie przedrzeć się przez obronę z Zabrza.

1
30'

Gol! Strzelił Igor Angulo.

2:0! Angulo wykorzystał fatalne zagranie obrońcy Stomilu Olsztyn - Piotra Klepczarka, przejął piłkę i w sytuacji sam na sam pokonał Leszczyńskiego.

5
29'

Górnik Zabrze dostał wiatru w żagle po zdobytej bramce. Olsztynianie mają problem, by wyjść z piłką poza własną połowę.

26'

Mało brakowało, a byłoby 2:0. Angulo wybiegał sam na sam, ale szybciej do piłki dobiegł bramkarz Leszczyński.

1
24'

Gol! Strzelił Adam Wolniewicz. Asystował mu Rafał Kurzawa.

Po wrzutce Kurzawy z rzutu rożnego Wolniewicz precyzyjnym strzałem głową zdobył gola na 1:0 dla Górnika Zabrze!

24'

Coraz groźniej pod bramką Stomilu. Przybylski podał do wychodzącego na czystą pozycję Angulo, ten odegrał do Cerimagicia, ale Bośniaka ubiegł obrońca.

23'

Po wrzutce Cerimagicia obrońcy Stomilu wybili piłkę, która trafiła do Kurzawy, a ten z woleja strzelił nad bramką.

22'

Szymon Matuszek był faulowany tuż przed polem karnym Stomilu Olsztyn. Będzie dogodna okazja dla zabrzan na zdobycie bramki!

20'

Rafał Kujawa strzelił zza pola karnego prosto w partnera z zespołu - Karola Żwira.

18'

Z rzutu wolnego dośrodkował Rafał Kurzawa. Danch i Leszczyński zderzyli się w walce o górną piłkę. Sędzia uznał, że bramkarz Stomilu był w tej sytuacji faulowany.

15'

Spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się głównie w środku boiska i drużyny organizują się do następnych ataków.

12'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Ledeckiego w kierunku Armina Cerimagicia, więc piłkę przejęli goście z Olsztyna.

11'

Patryk Kun wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale podanie młodego adresata nie znalazło adresata.

8'

Pod własnym polem karnym Mariusz Przybylski wdał się w drybling i stracił piłkę. Olsztynianie nie zdołali jednak wykorzystać niefrasobliwości pomocnika rywala.

7'

Po dośrodkowaniu Rafała Kurzawy piłka trafiła do Szymona Matuszka, a ten uderzył z 20 metrów obok słupka.

1
5'

Zbyt lekka wrzutka Ziemanna ze skrzydła. Bez problemów piłkę chwycił bramkarz Górnika Zabrze - Grzegorz Kasprzik.

3'

Z rzutu wolnego z prawego skrzydła dośrodkował Patryk Kun, a piłkę wypiąstkował Grzegorz Kasprzik.