I liga: 14. kolejka
22 paź 2016 17:45
90'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu.

88'

Robert Bartczak nie miał z kim rozegrać piłki, a jego rajd zapowiadał się interesująco. Starsi partnerzy nie wytrzymali prędkości młodzieżowca.

86'

Tin Matić nie jest równie błyskotliwy jak Vamara Sanogo, a przed momentem wpadł w pułapkę ofsajdową zespołu z Suwałk.

84'

Jakub Szumski wyszedł w powietrze i sparował futbolówkę po próbie Mateusza Radeckiego. Efektowna i skuteczna interwencja bramkarza lidera.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Kozak.

Wigry Suwałki
77'

Janusz Bucholc wyskoczył za wcześnie za linię obrońców Zagłębia Sosnowiec i sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Dudek.

Zagłębie Sosnowiec
72'

Coraz mniej czasu na uratowanie wyniku mają piłkarze z Suwałk. Próbują atakować pressingiem, zmienili bazowe ustawienie, ale lider jest coraz pewniejszy.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Wroński.

68'
66'

Wigry. Schodzi: Vaclav Cverna. Wchodzi: Kamil Zapolnik.

63'

Arkadiusz Najemski miał drobny problem ze zdrowiem, stąd wymuszona przerwa w grze po około godzinie rywalizacji.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Adamek.

57'

Pewność w każdym calu. To Krzysztof Markowski interweniował we własnym polu karnym i jest blisko kolejnego meczu na zero z tyłu.

55'

Dawid Ryndak upadł w polu karnym Wigier Suwałki po kontakcie z Vaclavem Cverną. Sędzie nie miał najmniejszego zamiaru gwizdnąć jedenastkę.

52'

To nie pierwsza dziś próba uruchomienia Vamary Sanogo, jaką podjął środkowy pomocnik Tomasz Nowak. Wszystko jest pod kontrolą gości.

49'

Gol! Strzelił Dawid Ryndak.

Precyzyjne uderzenie na 2:0 z obrębu pola karnego i Zagłębie Sosnowiec kroczy pewnie ku zwycięstwu!

46'

Gra wznowiona po przerwie.

44'

Nieudana próba Sebastiana Dudka z rzutu wolnego i Hieronim Zoch odprowadził wzrokiem ostatnie uderzenie w pierwszej połowie.

38'

Sędzia nie miał zamiaru gwizdnąć faulu na Łukaszu Wrońskim, choć skrzydłowy Wigier mocno protestował.

36'

Ambitna walka Łukasza Matusiaka w centrum boiska. Agresja oraz nieustępliwość są cechami przypisanymi na stałe pomocnikowi Zagłębia Sosnowiec.

32'

Jedna z dłuższych akcji byłego lidera. Za mocne podanie w kierunku Janusza Bucholca i były piłkarz Stomilu Olsztyn nie miał szans na przyjęcie piłki.

30'

Hieronim Zoch zachował się przytomnie na przedpolu po dośrodkowaniu Żarko Udovicicia.

27'

Żarko Udovicić zaprezentował dwie akcje na połowie Wigier Suwałki. Całym łupem lewego defensora z Serbii są dwa rzuty rożne.

25'

Zrobiło się zamieszanie po rzucie rożnym i zakończył je Krzysztof Markowski chybionym uderzeniem z 10. metra.

22'

Dla odmiany nie podanie, a strzał. Tomasz Nowak sprawdził nienaganną czujność Hieronima Zocha.

20'

Tomasz Nowak próbował uruchomić w ciemno napastnika Vamarę Sanogo. Tym razem piłka nie dotarła do autora gola.

17'

Arkadiusz Najemski wrzucił wysoki bieg w pojedynku jeden na jednego z przeciwnikiem. Po skutecznej interwencji grę wznowił bramkarz Jakub Szumski.

14'

Hieronim Zoch ratował sytuację po strzale Dawida Ryndaka, którego bardzo dobrym podaniem obsłużył Sebastian Dudek.

12'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Damiana Kądziora. Na szczęście z perspektywy suwalczan ich kluczowy piłkarz jest w pełni sił.

9'

Odważny wypad Wigier Suwałki i po interwencji Żarko Udovicicia mieli korner. Vaclav Cverna główkował po dobrym dośrodkowaniu obok bramki.

7'

Gol! Strzelił Vamara Sanogo.

Napastnik Zagłębia Sosnowiec zabawił się z obrońcami i uderzył płasko na 1:0. To pierwsze trafienie Vamary Sanogo po dwóch kolejkach postoju!

3'

Piotr Mandrysz blisko linii bocznej boiska i dyryguje swoich podopiecznymi. Zagłębie Sosnowiec jest w ataku pozycyjnym.