I liga: 14. kolejka
22 paź 2016 18:00
90+3'

Piłka meczowa dla gości. Po dograniu Wrzesińskiego wślizgiem uderzył Bajdur tuż obok słupka!

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Misztal.

Pogoń Siedlce
90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Bardzo niecelne uderzenie Makowskiego.

87'

Po wrzutce Bajdura piłka opuściła boisko.

85'

Strzał Sokołowskiego z 16. metra. Było to bardzo niecelne uderzenie.

82'

Wrzesiński odegrał w polu karnym do Tomasiewicza, a ten strzelił wysoko nad poprzeczką.

81'

Znów duże zamieszanie pod bramką Leszczyńskiego. Gołębiewski nie zdołał jednak oddać strzału.

78'

Groźna akcja Górali zakończona strzałem w słupek Dolnego!

73'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Bajdur.

73'

Po strzale Bajdura z rzutu wolnego piłka uderzyła w spojenie! Najlepsza sytuacja gości do zdobycia gola!

72'

Żółtą kartkę otrzymał Jozef Piacek.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
71'

Ogromne zamieszanie pod bramką Leszczyńskiego, ale nie wykorzystali tego siedlczanie. W Bielsku-Białej nadal bez goli.

70'

Po strzale Tomasiewicza Piacek odbił piłkę głową i goście wywalczyli rzut rożny.

68'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wypiąstkował Misztal. Siedlczanie ruszyli z kontrą, lecz po niedokładnym podaniu akcję zatrzymał Leszczyński.

67'

Uderzenie z dystansu Mikołajewskiego. Strzał nie sprawił jednak zagrożenia pod bramką przeciwnika.

66'

Chmiel zagrał wzdłuż linii bramkowej. Do piłki nie dopadł jednak żaden z graczy gospodarzy.

67'

Kolejna akcja Pogoni, tym razem niecelnie uderzył Demianiuk.

63'
63'

Magiera dograł ze skrzydła do Chmiela, ten jednak źle przyjął piłkę i stracił ją.

62'

Zbyt mocne podanie do Demianiuka i piłkę przejął Leszczyński.

61'

Przewaga Pogoni. Akcja jednak zatrzymana, gdyż na spalonym był Wrzesiński.

58'

Groźna akcja Pogoni zakończona niecelnym uderzeniem Wrzesińskiego.

53'

Po wrzutce Burkhardta piłkę pewnie złapał Leszczyński.

52'

Najlepsza okazja Podbeskidzia do zdobycia gola, ale Michał Janota spudłował!

50'

Akcja Pogoni zakończona niecelnym strzałem głową Wrzesińskiego.

1
48'

Po lekkim strzale głową Podgórskiego piłkę pewnie chwycił Misztal.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona minuta.

44'

Po wrzutce Magiery piłkę wybił obrońca Pogoni.

42'

Pogoń jest coraz groźniejsza, ale gościom brakuje skuteczności.

39'

Krótka przerwa w grze, pomocy medycznej potrzebował Dybiec.

36'

W polu karnym piłka trafiła do Demjana. Jego strzał został jednak zablokowany.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Lewandowski.

32'

Powinno być 1:0 dla gości! Leszczyński uratował swój zespół przed stratą gola po strzale niepilnowanego Chyły.

30'

W polu karnym Demjan odegrał do Sokołowskeigo, a ten strzelił wysoko nad bramką.

17:56

Żółtą kartkę otrzymał Adam Deja.

25'

Przechwyt Wrzesińskiego i groźna kontra Pogoni zakończona celnym strzałem i skuteczną interwencją Leszczyńskiego.

23'

Niedokładne dośrodkowanie Chyły. Grę od bramki wznowił Leszczyński.

21'

Po wrzutce Chmiela piłka odbiła się od jednego z graczy gości i bez problemów złapał ją Misztal.

18'

Po dośrodkowaniu Podgórskiego z rzutu wolnego piłka trafiła do Mikołajewskiego, który zdecydował się na strzał z dystansu. Była to bardzo niecelna próba.

17:56

Janota wrzucił z rzutu rożnego, piłkę wybili siedlczanie.

15'

Tomasz Podgórski ruszył z akcją lewym skrzydłem, ale stracił piłkę.

12'

Spokojniejszy fragment spotkania. Nadal przewagę mają gospodarze, ale goście są dobrze zorganizowani w obronie.

9'

Niecelne dośrodkowanie w wykonaniu Zakrzewskiego. Od bramki grę wznowił Misztal.