Szumilas dośrodkował z narożnika boiska i Penkowec pewnie interweniował na przedpolu.

Nowak wślizgiem już na 30. metrze przed bramką gości zatrzymał kontrę GKS-u.

Mecz przedłużony o trzy minuty.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Szumilas.

89'

Adam Varadi przedłużył lot piłki do Grzeszczyka, ten próbował oddać mu futbolówkę, ale w tym miejscu był już piłkarz Wisły, który zainicjował kontrę gospodarzy.

87'

Litwiniuk zażegnał niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu Szumilasa z rzutu wolnego.

84'

Z obu stron bardzo dużo fauli, przez co na boisku zapanował chaos. Praktycznie przy każdym przewinieniu piłkarze dyskutują z arbitrem, domagając się upomnień dla rywali.

82'

Wisła. Schodzi: Konrad Szczotka. Wchodzi: Adam Patora.

82'

Z ostrego kąta uderzył Mateusz Mączyński i Penkowec tylko odbił piłkę, lecz dobrze zaasekurował go obrońca.

81'

Nieuznany gol dla GKS-u. Po wrzutce Mączyńskiego Łukasz Grzeszczyk wyprzedził Penkowca i trafił do siatki, ale był na spalonym.

80'

Z rzutu wolnego dośrodkował Hiszpański i Budzyński sfaulował interweniującego Florka.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Mańka.

74'

Kibice Wisły ostrzyli sobie zęby na kolejnego gola - Nowak stanął oko w oko z Florkiem, jednak był na spalonym.

73'

Wisła. Schodzi: Dawid Pożak. Wchodzi: Jakub Smektała.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Grzeszczyk.

70'

Gol! Strzelił Konrad Nowak. Asystował mu Adrian Popiołek. Po podaniu z głębi pola Nowak świetnie przelobował Florka!

67'

Gol! Strzelił Maciej Mańka. Z rzutu wolnego płasko strzelił Radzewicz i niefortunnie piłkę odbił Litwiniuk - futbolówka wpadła w pole karne i w olbrzymim zamieszaniu najwięcej przytomności zachował Maciej Mańka, doprowadzając do wyrównania.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Stepan Hirskyj.

64'

Wisła. Schodzi: Piotr Darmochwał. Wchodzi: Konrad Nowak.

62'

Łukasz Grzeszczyk próbował odwrócić się z piłką na 20. metrze, jednak obrońcy Wisły odebrali mu ją.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Pielach. Obrońca Wisły zapędził się do przodu, stracił piłkę i musiał ratować sytaucję faulem na Varadim.

Wisła Puławy
59'

Grzybek z dystansu uderzył obok bramki gospodarzy.

57'

Z narożnika boiska dośrodkował Darmochwał i Tomasz Boczek kapitalnie uprzedził Pielacha.

55'

Po dośrodkowaniu Szumilasa z rzutu wolnego goście domagali się podyktowania rzutu karnego, gdyż - ich zdaniem - Budzyński przytrzymywał jednego z piłkarzy GKS-u.

54'

Hiszpański wślizgiem tuż obok pola karnego świetnie odebrał futbolówkę szarżującemu Mańce.

52'

Piotr Darmochwał próbował przejąć piłkę po podaniu z głębi pola, ale dobrze zablokował go Tomasz Boczek.

50'

Pożak zbiegł do środka boiska i strzałem zza pola karnego posłał piłkę wysoko nad bramką GKS-u.

48'

Po szybko rozegranym rzucie wolnym Hiszpański prostopadłym podaniem obsłużył Darmochwała, ten wyprzedził Tanżynę i jego płaskie uderzenie obronił Florek.

47'

Na strzał z dystansu zdecydował się Stepan Hirskyj i Penkowec nie miał żadnych problemów z interwencją.

46'

Po zmianie stron grę wznowiła Wisła Puławy.

45+1'

Głęboka wrzutka Radzewicza z rzutu wolnego wprost w ręce Penkowca.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

45'

Sylwester Patejuk płasko strzelił z rzutu wolnego, z 30 metrów i Florek nie miał kłopotów z interwencją.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Boczek za faul na Hiszpańskim, który przebiegł z piłką ponad pół boiska.

42'

Patejuk zbyt mocno zagrał w kierunku Szczotki i piłkę przechwycił Paweł Florek.

40'

Kontrowersyjna sytuacja w Puławach! W środku pola Areżina ostro potraktował Szczotkę. Sędzia już sięgał do kieszeni, kiedy zorientował się, że pomocnik GKS-u ma już na koncie żółtą kartkę i nie zdecydował się na drugie upomnienie.

39'

Darmochwał dośrodkował z rzutu wolnego prosto na głowę Varadiego.

37'

Grzeszczyk próbował zagrać na lewą stronę do Radzewicza, jednak zorientował się we wszystkim Fabian Hiszpański i przejął futbolówkę.

35'

Dawid Pożak miał sporo miejsca na 25. metrze, ale zatrzymał go Tanżyna.

34'

Marcin Radzewicz z linii pola karnego strzelił Panu Bogu w okno.

32'

GKS próbuje odrobić straty i gra wysokim pressigiem - tym razem nie wyszło to najlepiej, bo Varadi na 30. metrze przed bramką gospodarzy sfaulował Litwiniuka.

30'

Pielach zbyt lekko próbował podać do najbliższego kolegi i Adam Varadi był o włos od przechwycenia futbolówki.

28'

Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Filip Arezina i piłka spadła pod nogi Daniela Tanżyny, który nie zorientował się w sytuacji i nie zdołał oddać strzału.

27'

Wisła mogła ruszyć z groźną kontrą, jednak Konrad Szczotka kompletnie pogubił się w środku pola.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Popiołek.

25'

Fabian Hiszpański zablokował dwie wrzutki Radzewicza, a przy trzeciej próbie dośrodkowania pomocnik GKS-u sfaulował rywala.

23'

Po wrzutce Radzewicza w polu karnym Wisły Łukasz Grzeszczyk odwrócił się z obrońcą na plecach, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i opuściła ona boisko.

20'

Jakub Kowalski bez kontaktu z przeciwnikiem przewrócił się na murawę. Po interwencji masażystów kulejąc opuścił boisko i już na nie najprawdopodobniej nie wróci.

19'

W okolicach środkowej linii boiska Marcin Radzewicz próbował efektownie odegrać do kolegi, lecz nic z tego nie wyszło i od autu grę wznowili gospodarze.

17'

Z rzutu wolnego dośrodkował Pożak i Budzyński uprzedził bramkarza, ale niecelnie główkował.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Arezina. Pomocnik GKS-u nieprzepisowo zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Darmochwała.

15'

Budzyński ofiarnie przerwał groźnie podanie Radzewicza w kierunku Areziny.

12'

Szczotka prostopadle zagrał w kierunku Darmochwała, jednak Boczek świetnie zablokował piłkarza Wisły i piłkę przechwycił Paweł Florek.

10'

Wślizgiem w szesnastce Kowalskiego zatrzymał Mateusz Pielach. Goście sugerowali faul obrońcy Wisły, lecz sędzia był innego zdania.

9'

Gol! Strzelił Piotr Darmochwał. Patejuk niezbyt precyzyjnie przerzucił piłkę na lewą stronę boiska, ale totalnie pogubili się obrońcy GKS-u, którym piłkę przed polem karnym odebrał Darmochwał i płaskim strzałem nie dał Florkowi żadnych szans!

7'

Na 30. metrze faulowany był Łukasz Grzeszczyk. Z rzutu wolnego Filip Arezina uderzył tuż obok słupka.

6'

Z narożnika boiska dośrodkował Iwan Litwiniuk i Boczek bez trudu zażegnał niebezpieczeństwo.

5'

GKS długo konstruował akcję na własnej połowie, na długie podanie zdecydował się Tanżyna i piłka wylądowała pod nogami Penkowca.

3'

Poza pole karne wybiegł Nazar Penkowec i zdołał uprzedzić Varadiego.

2'

Litwiniuk na lewej stronie boiska próbował uruchomić Darmochwała, ale zbyt mocno podał w jego kierunku i zza linii bocznej grę wznowili goście.