Strzał rozpaczy Popiołka - bardzo niecelny.

83'

Z 16 metrów bez przyjęcia uderzył Piotr Kurbiel - zabrakło mocy i Nazar Penkowec na posterunku.

77'

Jakub Smektała oddał pierwszy strzał, ale kopnął piłkę zbyt lekko, by zaskoczyć Misztala.

73'

Wisła. Schodzi: Piotr Darmochwał. Wchodzi: Jakub Smektała.

71'

Niezłą akcję na lewym skrzydle przeprowadził Grzegorz Tomasiewicz, ale zabrakło dokładnego dośrodkowania.

68'

Michał Budzyński przeciął groźną centrę Tomasiewicza.

66'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Rafał Makowski.

62'

Wisła poczyna sobie coraz odważniej i mamy teraz pierwszy fragment w tym meczu, w którym Pogoń jest w defensywie.

1
62'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

61'

Na trybunach stadionu w Siedlcach pojawiło się 2034 widzów.

59'

Wisła. Schodzi: Konrad Szczotka. Wchodzi: Mateusz Olszak.

Gol! Strzelił Sylwester Patejuk.

2:1! Bardzo pewne wykonanie jedenastki przez Patejuka.

Wisła Puławy
1
57'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Daniel Gołębiewski.

1
57'

Rzut karny dla Wisły! Jędrych sfaulował Darmochwała.

1
54'

Trudno będzie Wiśle cokolwiek wskórać, bo rozgrywa dzisiaj bardzo słabe zawody.

51'

Gol! Strzelił Konrad Wrzesiński. Asystował mu Michał Bajdur.

2:0 dla siedlczan! Bajdur podał do Wrzesińskiego, a ten wpakował piłkę do siatki wślizgiem.

47'

Po podaniu Gołębiewskiego na wiwat uderzył Arkadiusz Jędrych. Bez zagrożenia.

46'

Wisła. Schodzi: Dawid Pożak. Wchodzi: Konrad Nowak.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Zbyt lekki strzał Tomasiewicza z 20 metrów. To nie mogło zaskoczyć Penkoweca.

41'

Mogło być już 2:0, ale Daniel Gołębiewski nie spożytkował centry Wrzesińskiego.

38'

Gol! Strzelił Daniel Chyła. Asystował mu Daniel Gołębiewski.

Pogoń prowadzi! Po centrze Burkhardta Gołębiewski przytomnie zgrał piłkę do Chyły i ten pewnym strzałem skierował ją do siatki.

37'

Coraz częściej do głosu dochodzi ekipa z Puław, jednak obrona Pogoni nie popełnia błędów.

34'

Po kontrataku celnie z 20 metrów uderzył Grzegorz Tomasiewicz, ale na posterunku bramkarz Wisły.

30'

Mateusz Pielach zatrzymał indywidualną akcję Wrzesińskiego.

27'

Tempo meczu spadło, teraz brakuje nawet walki.

24'

Daniel Gołębiewski zepsuł kontrę Pogoni, bo niedokładnie podał do niekrytego Bajdura.

22'

Seria dośrodkowań siedlczan, ale za każdym razem czujni byli obrońcy Wisły.

18'

Z 16 metrów minimalnie nad bramką uderzył Marcin Burkhardt.

17'

Tomasz Lewandowski zatrzymał szarżę Patejuka prawym skrzydłem.

14'

Obraz gry nie ulega zmianie. Pogoń w ataku pozycyjnym, choć brakuje jej dokładności.

10'

Po dośrodkowaniu Gołębiewskiego Michał Bajdur umieścił piłkę w siatce, jednak gol nie został uznany. Powód? Spalony.

7'

Świetną okazję na gola mógł mieć Arkadiusz Jędrych, jednak sędzia odgwizdał faul w ofensywie.