86'
ZMIANA
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Machaj. 2:0! Jest już chyba po meczu! Sprzed pola karnego przymierzył Mateusz Machaj i piłka znalazła się pod poprzeczką bramki Zagłębia.

Chrobry Głogów
82'

Tomasz Nowak nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu w pole karne Chrobrego.

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konrad Kaczmarek. 1:0 dla Chrobrego! Zaskakujące prowadzenie gości po tym jak rezerwowy Konrad Kaczmarek zdobył gola głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Szczepaniak.

72'

Martin Pribula uderzył zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza gości. Warto jednak odnotować, że to pierwszy celny strzał Zagłębia w drugiej połowie.

71'

Zagłębie na swoim stadionie wygrało sześć z ośmiu meczów, ale dzisiaj idzie jak po grudzie podopiecznym Piotra Mandrysza.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Michalec.

63'

Żarko Udovićić był na ofsajdzie, a w przeciwnym razie, to byłaby bardzo dobra okazja dla gospodarzy.

60'

Łukasz Matusiak uderzył nad bramką po dośrodkowaniu Nowaka z rzutu wolnego.

57'
ZMIANA
54'

Łukasz Szczepaniak miał dużo miejsca przed polem karnym Zagłębia i lewą nogą oddał strzał w ręce Jakuba Szumskiego.

51'

Jakub Wilk zbyt szybko wyszedł do podania i był na spalonym.

48'

Dośrodkowanie Machaja z rzutu rożnego na krótki słupek zostało wybite przez gospodarzy.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Piłka w siatce, ale Jakub Wilk był na spalonym i gol nie został uznany.

41'

SŁUPEK po strzale Machaja z okolic 25 metra. Pech Chrobrego. Piłkę przejął jeszcze Kościelniak, ale spudłował w znakomitej sytuacji.

40'

Karol Szymański obronił strzał Tomasza Nowaka sprzed pola karnego.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Markowski.

Zagłębie Sosnowiec
35'

Dominik Kościelniak miał dużo miejsca przed polem karnym rywali i oddał strzał, który przeleciał obok bramki.

34'

Lepszy fragment w wykonaniu Chrobrego, który długo utrzymuje się przy piłce.

31'

Gospodarze mieli rzut wolny, lecz po dośrodkowaniu Nowaka żaden z jego kolegów nie oddał strzału.

28'

Brakuje bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki, chociaż Zagłębie w tym sezonie strzeliło aż 30 goli - najwięcej w I lidze.

24'

Kiepskie dośrodkowanie Sebastiana Murawskiego z lewej strony boiska.

22'

Wojciechowski dobrze minął dwóch rywali, ale w końcu Zagłębie odebrało mu piłkę.

19'

Jakub Wilk zdecydował się na oddanie uderzenia z rzutu wolnego, ale bramkarz gości miał wszystko pod kontrolą - piłka przeleciała obok bramki.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Kona.

12'

Strzał Łukasza Szczepaniaka z bocznego sektora boiska poleciał nad poprzeczką.

10'

Niezłe podanie Macieja Kony ze środka pola do Pawła Wojciechowskiego, ale z interwencją zdążył Arkadiusz Najemski.

7'

Vamara Sanogo zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany.