Klichowicz minął kilku rywali, ale uderzył wprost w bramkarza.

Z rzutu wolnego niecelnie uderzył Czerwiński.

62'

Zamieszanie w polu karnym, do piłki doszedł Klichowicz, ale uderzył niecelnie.

57'

Bytowiania nie dopuszczają rywali zbyt blisko własnej bramki. GKS przeważa, ale wciąż niewiele z tego wynika.

54'

Uwidoczniła się przewaga GKS, który jednak nie potrafi stworzyć większego zagrożenia pod bramką Bieszczada. Przed momentem bramkarz bez problemów złapał strzał głową Kamińskiego.

50'

Rwana gra, sędzia co chwilę przerywa mecz odgwizdując faule.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Wilczyński.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Pogramy jeszcze przez dwie minuty.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Goncerz.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Cseh. Na boisku doszło do przepychanek.

Bytovia Bytów
41'

GKS jeszcze przed przerwą chce doprowadzić do remisu. Trudne chwile przeżywa defensywa gospodarzy.

38'

Z dystansu przepięknie uderzył Mateusz Klichowicz, Mateusz Abramowicz kapitalnie obronił!

37'

Coraz groźniej pod bramką bytowian. Bieszczad obronił strzał Abramowicza, po chwili strzał Kamińskiego zablokował Wilczyński. Katowiczanie domagali się rzutu karnego.

32'

Katowiczanie wysoko atakują gospodarzy, Drutex-Bytovia ma problemy z rozegraniem piłki.

28'

GKS przejął inicjatywę, spokojnie rozgrywa piłkę, ale nie potrafi rozmontować obrony gospodarzy.

25'

Aktywny Abramowicz do Lebedyńskiego, ale ten w dobrej sytuacji nie trafił w piłkę!

22'

Strzelał Oliver Praznovsky, ale uczynił to bardzo niecelnie.

20'

Po dośrodkowaniu Foszmańczyka głową uderzał Lebedyński, ale piłka przeleciała daleko od bramki.

18'

Czujnie grają obrońcy gospodarzy, katowiczanie jak na razie nie potrafią znaleźć sposobu na zaskoczenie defenysywy zespołu z Bytowa.

14'

Katowiczanie rzucili się do odrabiania strat. Pod bramką Bieszczada zakotłowało się, ale arbiter uznał, że golkiper był faulowany.

12'

Gol! Strzelił Jakub Bąk. Asystował mu Mateusz Klichowicz. Gospodarze wyszli na prowadzenie! Klichowicz dograł do Jakuba Bąka, a ten pewnie trafił do siatki lidera I ligi!

9'

Do bezpańskiej piłki dopadł Abramowicz, który natychmiast uderzył, ale został zablokowany!

7'

Dobre początek w wykonaniu gospodarzy, którzy szukają szans na objęcie prowadzenia, ale brakuje im ostatniego dokładnego podania.

4'

Indywidualna akcja Jakuba Bąka, który jednak w dobrej sytuacji uderzył wprost w bramkarza gości!

3'

Szybkie rozegranie piłki przez bytowian, sędzia jednak przerwał grę. Na spalonym znalazł się Opałacz.

2'

Od początku ruszyli goście. Groźnie w polu karnym gospodarzy, ale czujny w bramce był Bieszczad.