Po rzucie rożnym do piłki doszedł Wilk, ale bramkarz obronił.

1:1! Przy powtórce uderzenia Biskup już się nie pomylił.

Chojniczanka Chojnice
2
85'

Szumski obronił strzał Biskupa, ale... arbiter nakazał ponownie wykonać rzut karny!

1
84'

Rzut karny dla gości! Dodatkowo sędzia ukarał kartką Sierczyńskiego (Zagłębie).

81'
ZMIANA

Mikita (Chojniczanka) zastąpił Rybskiego.

78'

Kolejny strzał Niedzieli, ale uderzenie nie mogło zaskoczyć Szumskiego.

76'
ZMIANA

Bartczak (Zagłębie) zmienił Pribulę.

75'

Chojniczanka gra w osłabieniu, ale postawiła wszystko na jedną kartę i wciąż zaciekle atakuje.

71'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Kosakiewicz (Chojniczanka).

71'

Kartką ukarany został Pribula (Zagłębie).

70'
ZMIANA

Niedziela (Chojniczanka) zmienił Biskupa.

68'

Zagłębie skupione na defensywie. Gospodarze grają bez nominalnego napastnika. Czy to nie za szybko na obronę skromnego prowadzenia?

66'
ZMIANA

Dudek (Zagłębie) wszedł w miejsce Sanogo.

63'
ZMIANA

Mrozik (Chojniczanka) zastąpił Zawistowskiego.

62'

Zawistowski uderzył z rzutu wolnego, piłka po rykoszecie minęła jednak bramkę.

61'

Płaski strzał Matusiaka z okolic linii pola karnego nie mógł zaskoczyć dobrze ustawionego Budziłka.

58'

I znowu groźnie pod bramką Zagłębia. Po dośrodkowaniu do piłki doszedł Mikołajczak, ale trafił w Szumskiego!

57'
ZMIANA

Budek (Zagłębie) zastąpił Łuczaka.

54'

Chojniczanka atakuje, ale Zagłębie coraz częściej stara się kontrować lidera I ligi.

51'

Na bramkę Zagłębia sunie akcja za akcją. Gospodarze szczęśliwie bronią skromnego prowadzenia.

48'

I ponownie Szumski. Bramkarz tym razem odbił piłkę po dograniu z rogu i strzale Mikołajczaka!

47'

Ależ okazję mieli goście. Piłkę od Rybskiego otrzymał Biskup, ale Szumski kapitalnie obronił!