I liga: 18. kolejka
19 lis 2016 18:00
90+4'

Adrian Paluchowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Michałem Szromnikiem i tę okazję napastnik Znicz wykorzystał! 1:0 dla gości.

Znicz Pruszków
90+2'

Jeszcze żółtą kartką ukarany został Patryk Kubicki (Znicz).

90'

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

89'

Żółtą kartką ukarany Jaroch (Znicz).

87'

Paluchowski zmienił Kitę (Znicz).

86'

Klichowicz dośrodkował w pole karne, gdzie piłkę pewnie złapał Misztal.

81'

Przemysław Kita nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

81'

Na boisko wszedł Sebastian Kamiński (Drutex-Bytovia).

78'

Po podaniu Mandrysza Janusz Surdykowski nie zdołał odwrócić się z piłką i oddać strzału.

74'

Na boisko wszedł Mateusz Stryjewski (Znicz).

72'

Żółtą kartką ukarany Robert Mandrysz (Drutex-Bytovia).

Bytovia Bytów
69'

Na boisko wszedł Alen Ploj (Drutex-Bytovia).

65'

Dobrą okazję mieli teraz piłkarze Znicza, a dokładniej Kita. Uderzył on jednak tak, że Szromnik sparował piłkę na poprzeczkę!

65'

Zamieszanie w polu karnym Znicza, ale ostatecznie piłkę złapał bramkarz drużyny z Pruszkowa.

64'

Na boisko wszedł Andrzej Niewulis (Znicz).

61'

Po dośrodkowaniu Klichowicza zawodnicy Drutex-Bytovii nie potrafili zamknąć akcji. Wciąż bez goli w tym spotkaniu.

57'

Jakub Bąk strzelał z 16 metrów, lecz został zablokowany.

55'

Gospodarze śmiało ruszyli do ataku. Przed chwilą niecelnie główkował jednak Michał Rzuchowski.

50'

Po strzale Mateusza Klichowicza piłkę pewnie złapał Piotr Misztal.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Wilczyński.

46'

Jakub Bąk otrzymał dobre podanie, lecz jeden z obrońców w ostatniej chwili wybił mu piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Tym razem bardzo mocny strzał oddał Mateusz Klichowicz. Gości przed stratą gola uratowała poprzeczka!

41'

Na uderzenie zdecydował się Marek Opałacz. Skończyło się jednak tylko na rzucie rożnym dla gospodarzy.

36'

Gospodarze częściej atakują, lecz brakuje im dokładności pod bramką przeciwnika.

32'

Ładny strzał oddał Surdykowski, lecz Misztal nie dał się zaskoczyć.

30'

Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Machalski zablokowany w ostatniej chwili, dobijał Bartoszewicz, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

24'

Aleksander Jagiełło zdecydował się na indywidualną akcję w polu karnym gospodarzy, lecz piłkę zabrał mu Marek Opałacz.

18'

Michał Rzuchowski złapany na spalonym. Tempo meczu znów spadło.

15'

Indywidualną akcję przeprowadził Przemysław Kita, lecz obrońcy gospodarzy zdołali sobie poradzić z zawodnikiem Znicza.

14'

W ostatnich minutach tempo meczu wzrosło. Gospodarze często dośrodkowują piłkę w pole karne przeciwnika.

9'

W odpowiedzi zablokowany został Przemysław Kita.

9'

Klichowicz ładnie zagrał do Janusza Surdykowskiego. Ten nie zdołał jednak dobiec do piłki. A zanosiło się na groźną akcję gospodarzy.

5'

Jak na razie jednak dużo niedokładności w grze obu drużyn.

3'

Goście w ciekawy sposób rozegrali rzut wolny. Główkował Kita, ale wcześniej piłka wyszła poza boisko.

17:03

Spotkanie poprowadzi Wojciech Krztoń (Olsztyn).

17:03

Drutex-Bytovia w tej chwili zajmuje piąte miejsce w tabeli i cały czas liczy się w walce o awans do Lotto Ekstraklasy. Przed drużyną Tomasza Kafarskiego mecz ligowy ze Zniczem Pruszków, który znajduje się w strefie spadkowej.

17:03

Piłkarze Drutex-Bytovii pożegnają się z własnymi kibicami przed przerwą zimową. Ich przeciwnikiem będzie Znicz Pruszków, który ostatnio odpoczywał po dwóch zwycięstwach z rzędu.