Tylko boczna siatka po strzale Wdowiaka z ostrego kąta.

1
2
1
85'

Dośrodkowanie w kierunku Korzyma, ale skuteczną interwencją w obronie popisał się Daniel Tanżyna.

1
1
1
82'

Sandecja w natarciu. Małkowski mógł zagrywać do partnerów, podjął jednak decyzję o strzale... obok bramki.

2
2
1
4
1
78'

Mecz w Tychach ogląda 3226 widzów.

3
3
77'

Maciej Małkowski dośrodkował przed bramkę, ale pewnym piąstkowaniem zagrożenie oddalił Florek.

2
75'
74'

Strzał Barana z 30 metrów. Piłka zahaczyła obrońcę, nabrała rotacji i mało brakło, by zaskoczyła Florka.

2
2
71'

Dogranie Wdowiaka wzdłuż bramki. Nie było tam jednak żadnego z jego kolegów.

1
1
2
67'

Trudna pozycja do strzału, ale szczęścia spróbował Łukasz Grzeszczyk. Uderzenie z ostrego kąta pewnie zatrzymał Radliński.

1
64'

Miejsce do oddania strzału znalazł Jakub Świerczok. Mocno, ale jakże wysoko nad celem.

1
62'

Dobre dośrodkowanie ze skrzydła w kierunku Dudzica. Jego strzał obronił Florek.

1
1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Świerczok.

59'

Gol! Strzelił Maciej Mańka. Asystował mu Łukasz Grzeszczyk.

Techniczne uderzenie Grzeszczyka z rzutu wolnego z 18. metra. Piłka odbiła się od poprzeczki, a z najbliższej odległości do siatki skierował ją Mańka. Piłkę starał się jeszcze wybić obrońca Sandecji, ale ta całym obwodem przekroczyła już linię.

16
11
6
12
12
57'

Świerczok sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie dogodna okazja dla GKS-u.

1
1
3
52'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Korzym.

Sandecja Nowy Sącz
1
2
49'

Piłkę 20 metrów przed bramką Sandecji ustawił Mączyński. Uderzenie minęło zarówno mur jak i bramkę.

1
2
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Mączyński.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Pruchnik.

46'

Zaczynamy II połowę. Obie drużyny bez zmian.

1
45+2'

Gol! Strzelił Łukasz Grzeszczyk. Pomocnik okazał się najsprytniejszy w podbramkowym zamieszaniu i wepchnął piłkę do siatki.

13
14
6
10
9
45+1'

Gol! Strzelił Maciej Małkowski.

Mocny strzał w sam środek bramki i goście zasłużenie obejmują prowadzenie.

20
11
4
6
7
45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Gancarczyk.

45'

Rzut karny dla Sandecji. Gancarczyk powalił w polu karnym Wdowiaka.

2
1
43'

Wreszcie piłka została uderzona soczyście i zmierzała w światło bramki. Paweł Florek miał problemy, ale obronił.

1
1
42'

Łukasz Grzeszczyk znalazł w polu karnym Świerczoka, ale ten nie zdołał oddać strzału.

1
40'

Obraz gry nie ulega zmianie. Sandecja ma przewagę, ale niewiele z tego wynika.

2
2
2
38'

Mańka zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie była to udana próba.

4
34'

Bliżej zdobycia gola jest Sandecja. Goście atakują groźniej. Przed momentem dobre podanie do Dudzica, ale ten na nieznacznym spalonym.

5
2
1
1
1
32'

Szybki wypad Sandecji z własnej połowy zakończony niecelnym strzałem Wdowiaka.

2
1
2
2
31'

Przed pierwszym gwizdkiem świeciło słońce, a tymczasem teraz poważnie się zachmurzyło. Może deszcz pobudzi zawodników do lepszej gry w piłkę?

2
2
1
1
29'

Kiks Radlińskiego mógł kosztować stratę gola. Do piłki dopadł Jakub Kowalski, ale zamiast soczystego strzału podał piłkę prosto do rąk bramkarza.

1
3
27'

Małkowski centrował ze skrzydła, ale piłkę w ostatniej chwili wybił Grzybek.

2
1
1
1
24'

Wreszcie ożyły trybuny po groźnej akcji pod bramką GKS-u. Po dośrodkowaniu ze skrzydła w poprzeczkę trafił Bartłomiej Kasprzak.

4
5
3
2
2
22'

Faul w ofensywie Korzyma, który celowo podciął rywala. Sędzia słownie upomniał napastnika Sandecji i dał do zrozumienia, że kolejne takie zagrania będą karane żółtą kartką.

2
2
1
1
4
19'

Kontra Sandecji zakończona niecelnym podaniem Dudzica.

2
2
1
5
1
18'

Tyszanie mieli rzut wolny i dobrą okazję do stworzenia zagrożenia, ale rozegrali piłkę po prostu koszmarnie. Od bramki rozpocznie Radliński.

2
3
1
1
1
15'

Pierwszy kwadrans już za nami. Dużo gry w środkowej strefie boiska i jeszcze więcej niedokładności po obu stronach. Wielki mecz to to nie jest.

1
2
1
2
1
12'

Gancarczyk wdał się w dyskusję z sędzią. Ten póki co słownie ostrzegł zawodnika GKS-u, ale kolejne takie zachowania będą już karane żółtą kartką.

2
2
2
2
2
9'

Piłkę w polu karnym gospodarzy opanował Korzym. Podanie do Małkowskiego i niemal natychmiastowy strzał. Bramkarz nie musiał interweniować, bowiem na drodze piłki stanęli obrońcy.

1
1
1
1
6'

Skrzydłem szarpnął Dudzic, ale po profesorsku powstrzymał go Boczek.

1
1
1
1
4'

Ledwie zaczęliśmy, a już mamy przerwę. W starciu z rywalem ucierpiał Radosław Pruchnik i z wizytą na murawie zameldowali się medycy.