25 lis 2016 17:00
90'

Trzy minuty doliczone.

87'

Jeśli tak wynik utrzyma się do końca, to Podbeskidzie wygra swój pierwszy mecz na swoim stadionie w tym sezonie.

86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Bielak.

Bytovia Bytów
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Lewicki. 2:1 dla Podbeskidzia. Po dośrodkowaniu w pole karne Lewicki tylko dołożył nogę i ma na koncie już dublet.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zakrzewski.

75'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Kamil Wacławczyk. Wchodzi: Jakub Bąk.

72'

Chmiel ograł jednego z rywali, ale jego strzał z 16 metrów został zablokowany.

68'

Demjan odegrał do Chmiela, który strzelił wprost w głowę Marka Opałacza.

67'

Pewna interwencja Bieszczada, który złapał dośrodkowanie z bocznego sektora boiska.

65'

Kontrę gości niecelnym uderzeniem zakończył Rzuchowski.

63'

Zbyt lekko głową uderzył Demjan i Bieszczad pewnie złapał piłkę.

61'

Goście mają problem, żeby utrzymać się przy piłce.

59'

Górale domagali się rzutu karnego za rzekomy faul na Demjanie. Sędzia był innego zdania.

57'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Alen Ploj. Wchodzi: Krzysztof Bąk.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Cseh.

53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Lewicki. 1:1! Po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska bramkę strzelił Lewicki. Zbyt defensywna taktyka gości zbiera swoje żniwo.

1
52'

Drutex-Bytovia broni się coraz głębiej. To może mieć kiepski skutek.

49'

Podbeskidzie szybko się stara wyrównać losy meczu, ale strzał Podgórskiego był minimalnie niecelny.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Z kontrą wyszli piłkarze Drutex-Bytovia i Ploja był zupełnie niepilnowany, ale Kamiński jednak zagrał źle.

39'

Kamiński dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, tam był Opałacz, ale w ostatniej chwili został uprzedzony.

35'

Klichowicz po jednym ze starć upadł na murawę i potrzebował pomocy medycznej. Po chwili wrócił na boisko.

32'

Kolejny raz piłka wylądowała w polu karnym Drutex-Bytovia. Po dośrodkowaniu Podgórskiego z rzutu wolnego goście nie dali się jednak zaskoczyć.

29'

Michał Rzuchowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale był on niecelny.

27'

Coraz większa przewaga Podbeskidzia i piłka co chwilę ląduje w polu karnym gości.

25'

Kolejna dobra interwencja bramkarza Drutex-Bytovia, który tym razem złapał piłkę po strzale Cseha.

24'

Świetna parada Bieszczada po strzale Podgórskiego z rzutu wolnego.

21'

Dwa z rzędu dośrodkowania w pole karne drużyny gości, ale ci radzą sobie z nimi.

17'

Zagranie w kierunku Wacławczyka, którego jednak ubiegli gospodarze.

15'

Teraz zaatakowało Podbeskidzie, jednak Drutex-Bytovia dobrze się obronił.

12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Wacławczyk. 1:0 dla gości! Dośrodkowanie Klichowicza dotarło do Wacławczyka, którego pierwszy strzał zablokował obrońca, ale wobec dobitki bramkarz był już bezradny.

1
10'

Pleja miał bardzo dobrą okazję i trafił w poprzeczkę!

9'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Opałacz.

7'

Wacławczyk przyjął piłkę i zdecydował się na strzał, ale chybił celu.

5'

Alen Ploj wpadł w pole karne, dryblował i zdecydował się na strzał lewą nogą. Piłka przeleciała obok bramki.