I liga: 19. kolejka
25 lis 2016 18:30
90+3'

Gol! Strzelił Maciej Wichtowski.

Wigry jednak wyszarpną zwycięstwo! W zamieszaniu po rzucie rożnym głową do siatki trafił Wichtowski.

1
90+1'

Rzut wolny dla gości egzekwował Mateusz Radecki i uderzył minimalnie niecelnie!

90'

Rafał Misztal wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Kozaka z rzutu rożnego.

90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Grzegorz Janiszewski w ostatniej chwili zatrzymał szarżującego Zapolnika.

86'

Gol! Strzelił Adrian Paluchowski.

Niebywałe! 4:4! Po małym zamieszaniu do piłki dopadł w polu karnym Paluchowski i pokonał Zocha.

Znicz Pruszków
85'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rafał Augustyniak. Zawodnik Wigier popełnił faul taktyczny. Siły na boisku zatem wyrównane.

83'

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Przemysław Kita. To efekt faulu. Znicz w osłabieniu.

81'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką główkował Kamil Zapolnik.

80'

Wigry. Schodzi: Rafał Remisz. Wchodzi: Vaclav Cverna.

77'

Jeden z zawodników Znicza upadł w polu karnym gości, jednak arbiter puścił grę.

74'

Od kilku minut utrzymuje się bezdyskusyjna przewaga przyjezdnych.

70'

Teraz Misztal fenomenalnie obronił strzał z bliska Kądziora!

69'

Wigry. Schodzi: Kamil Adamek. Wchodzi: Mateusz Radecki.

68'

Z linii pola karnego w sam środek bramki strzelił Patryk KubickiHieronim Zoch na posterunku.

66'

Teraz zapachniało piątym golem dla ekipy z Suwałk! Na czystej pozycji na 14. metrze znalazł się Miłosz Kozak, jednak Rafał Misztal poradził sobie zarówno z jego uderzeniem, jak i poprawką Gąski sprzed pola karnego.

64'

Mogło być 4:4, ale nikt nie zamknął oskrzydlającej akcji Znicza.

62'

Obrońcy Wigier poradzili sobie z centrą Kopcińskiego z rzutu wolnego.

59'

Gol! Strzelił Kamil Zapolnik.

4:3 dla Wigier! Misztal obronił strzał Kądziora zza pola karnego, ale dobitka Zapolnika była już nie do zatrzymania.

Wigry Suwałki
56'

Przemysław Kita przez chwilę leżał na boisku, ale wrócił do gry.

54'

Zbyt wysoko z prawej strony boiska dośrodkował Damian Gąska. Bez zagrożenia.

52'

Teraz po drugiej stronie boiska dośrodkowywał Damian Kądzior, jednak na posterunku obrońcy Znicza.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Obrońcy Wigier poradzili sobie z dośrodkowaniem Kubickiego z lewego skrzydła.

46'

Gol! Strzelił Przemysław Kita.

3:3! Po długim zagraniu z rzutu wolnego Kita zaskoczył Zocha uderzeniem w krótki róg. Bramkarz gości mógł się zachować lepiej.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Augustyniak.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Pruszkowianie wyszli z kontrą, w pole karne gości dośrodkował Aleksander Jagiełło, ale po małym zamieszaniu obrona Wigier sobie poradziła.

43'

Znicz zepchnięty do obrony, goście kontrolują sytuację na boisku.

40'

Kombinacyjna akcja Wigier, ale strzał Zapolnika został zablokowany.

38'

Żółtą kartkę za ostry faul na Gąsce otrzymał Przemysław Kita.

33'

Gol! Strzelił Kamil Adamek. Asystował mu Damian Kądzior.

Co za strzelanina w Pruszkowie! 3:2 dla Wigier po tym jak Adamek trafił do siatki uderzeniem z pierwszej piłki po centrze Kądziora.

30'

Gol! Strzelił Maksymilian Banaszewski.

2:2! Przepiękny strzał Banaszewskiego z 18 metrów i piłka poleciała w samo okienko.

28'

Zablokowany strzał Kity sprzed pola karnego.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Zapolnik.

25'

Gospodarze sprawiają wrażenie mocno oszołomionych szybką stratą dwóch goli i na razie nie potrafią odpowiedzieć.

23'

Gol! Strzelił Damian Kądzior.

Kądzior pewnie wykorzystał jedenastkę i 2:1 dla Wigier!

23'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch.

23'

Rzut karny dla Wigier! Ręką zagrał Jaroch.

19'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy po rzucie wolnym dla Wigier, ale nikt nie przeciął dośrodkowania.

18'

Wyrównanie! Kądzior trafił do siatki precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego przy dalszym słupku.

15'

Obrońcy Znicza poradzili sobie z groźną centrą Kozaka.

13'

Gol! Strzelił Patryk Kubicki. Asystował mu Bartosz Jaroch.

1:0 dla Znicza! Z prawego skrzydła płasko dośrodkował Jaroch, piłka trafiła do Kubickiego, a ten pokonał Zocha precyzyjnym strzałem z 6 metrów.

9'

Teraz na skrzydle szarżował Miłosz Kozak i skończyło się kolejnym stałym fragmentem.

6'

Teraz Wigry miały rzut rożny. Po krótkim rozegraniu Damian Kądzior dośrodkował z lewego skrzydła, ale bardzo niedokładny strzał oddał Kamil Zapolnik. Piłkę złapał Misztal.

4'

Znicz egzekwował pierwszy rzut rożny, ale skończył się on bardzo niecelnym strzałem.