Po dośrodkowaniu Zejdlera Kamiński strzelił prosto w Budziłka.

1
90'

Doliczone zostały trzy minuty.

87'

Mało brakło a po dośrodkowaniu Zawistowskiego piłka wpadłaby do siatki. Minimalnie niecelnie strzelił głową Kieruzel.

85'

Szybkie tempo meczu. Obie drużyny za wszelką cenę chcą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

82'

Zamieszanie pod bramką Chojniczanki. Lebedyński trafił w słupek.

80'

Groźny strzał Kalinkowskiego. Tuż obok słupka.

75'

Świetna interwencja Budziłka, który obronił strzał Abramowicza.

73'

Lisowski wycofał przed pole karne, gdzie uderzał Grzelak, ale jego strzał został zablokowany.

1
71'

Jeden z asystentów Piotra Gruszki został odesłany na trybuny.

1
2
69'

Gol! Strzelił Andrzej Rybski. Asystował mu Wojciech Lisowski. Rzut wolny ze środkowej strefy bosika. Piłka dograna na długi słupek, gdzie Lisowski strącił piłkę w kierunku Rybskiego, a ten skierował piłkę do siatki.

6
69'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Foszmańczyk.

68'

Zamieszanie pod bramką Abramowicza. Ostatecznie piłka wylądowała w rękach bramkarza GieKSy.

67'

Garbacik sfaulował Mikołajczaka tuż przed linią pola karnego.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Garbacik.

67'

Kieruzel wybił piłkę po płaskim dośrodkowaniu D. Abramowicza.

65'

Nieudane dośrodkowanie Podgórskiego.

61'

Chojniczanka w natarciu. Po dośrodkowaniu Rybskiego piłkę wybił defensor GKS-u.

1
56'

Groźny strzał Podgórskiego. Abramowicz świetną interwencją uratował swój zespół przed stratą gola.

55'

Po strzale z rzutu wolnego Abramowicz wypluł piłkę przed siebie. Dobijał Biernat, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

52'

Abramowicz pewnie interweniuje po strzale Lisowskiego.

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę złapał Abramowicz.

46'

Początek drugiej części spotkania. Obie ekipy bez zmian.

45+1'

Piłkę po strzale Zawistowskiego z rzutu wolnego nad poprzeczką przeniósł Abramowicz.

45'

Doliczona została minuta.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Biernat.

42'

Gol! Strzelił Marcin Biernat. Biernat w pełni zrehabilitował się za samobójczą bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki. Abramowicz tym razem złapał piłkę już za linią.

5
40'

Pełno kontrowersji w Chojnicach! Abramowicz wygarnął piłkę z linii bramkowej. Powtórki telewizyjnie nie rozstrzygnęły czy był gol. Sędzia bez chwili zawahania nie uznał gola.

1
38'

Po wrzucie z autu piłka trafiła do Prokicia. Ten strzelił minimalnie niecelnie.

36'

Ależ szansa Chojniczanki! Po strzale Mikołajczaka świetnie interweniował M. Abramowicz.

36'

Zbyt mocne podanie Kalinkowskiego do Jóźwiaka. Piłkę chwycił Budziłek.

2
34'

Po dośrodkowaniu Czerwińskiego blisko zdobycia gola był Prokić. Ostatecznie jego strzał był minimalnie niecelny.

33'

D. Abramowicz wywalczył rzut rożny dla GKS-u.

1
32'

Szybką akcję GKS-u przerwał obrońca Chojniczanki.

1
30'

Biernat w ostatniej chwili ubiegł Prokicia.

28'

Chojniczanka jest coraz bardziej odkryta i jednocześnie gra coraz bardziej nerwowo.

1
25'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marcin Biernat. Po dograniu D. Abramowicza niefortunną interwencją popisał się Biernat. Piłkę z bramki próbował wybić Pietruszka, ale ta przekroczyła już linię.

2
1
24'

Strzał z dystansu Mikołajczaka pewnie obroniony przez Abramowicza.

1
1
23'

GKS ma przewagę i czujnie gra w defensywie. Gospodarze starają się znaleźć sposób na defensywę rywali.

1
21'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pewnie piłkę złapał Budziłek.

20'

Obrońcy GKS-u powstrzymali Podgórskiego, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

17'

Gol! Strzelił Andreja Prokić. Asystował mu Tomasz Foszmańczyk. Jóźwiak przejął piłkę na własnej połowie, odegrał do Foszmańczyka, a ten podał Prokiciowi, który zwodem minął obrońcę i pewnym strzałem pokonał Budziłka.

16'

Krótka przerwa w grze. Zejdler został uderzony łokciem i leżał na murawie.

15'

Goncerz złapany na spalonym. Akcja gości przerwana.

1
13'

Goście mają coraz większą przewagę. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry piłkę złapał Budziłek.

10'

To powinno być 1:0 dla GKS-u! Po wrzucie z autu Prokić uderzył głową, ale świetnie obronił Budziłek.

9'

Strzał z dystansu Abramowicza. Piłka odbiła się od jednego z graczy gospodarzy i GKS wywalczył rzut rożny.

8'

Sporo niedokładności w poczynaniach obu drużyn.

6'

Dalekie podanie na skrzydło do Prokicia, ale nie zdołał on się utrzymać przy piłce.

3'

Mateusz Abramowicz z problemami poradził sobie ze strzałem z ostrego kąta Mikołajczaka.

2'

Spokojny początek meczu. Przewagę od pierwszego gwizdka mają gospodarze.

3
czas Start meczu
17:40

Zawodnicy są już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

17:40

Chojniczanka jest jedyną drużyną, która w tym sezonie nie przegrała u siebie meczu.