Nice I liga: 20. kolejka
04 mar 2017 16:00
90+1'

Mateusz Klichowicz zdołał oddać strzał na bramkę gości, ale Andrzej Witan nie dał się pokonać. To była dobra okazja dla gospodarzy.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Nowak.

Wisła Puławy
89'

Pokazał się wypożyczony ze Śląska Wrocław Mariusz Idzik. Młody napastnik nie zdołał jednak strzelić gola.

87'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Jakub Serafin. Wchodzi: Bartosz Wolski.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Sedlewski.

83'

Blisko było drugiego gola dla gości. Martin Cseh w ostatniej chwili zablokował jednak Jakuba Smektałę.

81'
ZMIANA

Wisła Puławy. Schodzi: Toni Kolehmainen. Wchodzi: Adrian Cierpka.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Smektała.

74'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Jakub Wilk. Wchodzi: Jakub Bąk.

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sylwester Patejuk. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał Sylwester Patejuk. Piłka odbiła się od poprzeczki, spadła na ziemię, a sędzia uznał, że całym obwodem przekroczyła linię i zaliczył gola Wiśle Puławy.

4
1
71'

Gerard Bieszczad z problemami obronił przed chwilą strzał Jakuba Smektały.

66'

Mateusz Klichowicz przeprowadził ładną indywidualną akcję, ale ostatecznie został powstrzymany przez jednego z obrońców.

62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Toni Kolehmainen.

1
60'

Tym razem niecelnie główkował Alen Ploj.

57'

Łukasz Wróbel oddał mocny strzał z dystansu, po którym z problemami interweniował bramkarz Wisły.

54'

Z dystansu strzelał Mandrysz. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

51'

Piłka w bramce gości po strzale Frana Gonzaleza, ale sędzia dopatrzył się spalonego i gola nie uznał.

50'

Jak na razie brakuje dobrych sytuacji strzeleckich. Przed chwilą po dośrodkowaniu Kamińskiego piłkę pewnie złapał bramkarz Wisły.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Z dystansu niecelny strzał oddał Piotr Darmochwał.

38'

Dobrą szansę wypracowali sobie teraz zawodnicy gości. W ostatniej chwili dobrze interweniował jednak Martin Cseh.

35'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Mateusz Klichowicz.

33'

Wisła chciała zaskoczyć gospodarzy po stałych fragmentach gry. Zawodnicy Drutex-Bytovii Bytów pewnie spisali się jednak w defensywie.

29'

Kolejny niecelny strzał Serafina. Tym razem z dystansu.

26'

Po dośrodkowaniu Kamińskiego niecelnie strzelał Jakub Serafin.

22'

W dobrej sytuacji znalazł się Konrad Nowak. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego.

22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Francisco Gonzalez Munoz.

Bytovia Bytów
19'

Jak na razie nie jest to jednak porywające widowisko.

15'

Po dośrodkowaniu w pole karne Wisły jeden z zawodników gości tak wybijał piłkę, że prawie zaskoczył własnego bramkarza.

13'

W odpowiedzi bardzo niecelnie uderzył Omar Monterde.

10'

Na uderzenie zdecydował się Jakub Smektała, ale był to strzał niecelny. Sędzia i tak jednak dopatrzył się spalonego.

5'

Dwa dośrodkowania w pole karne gości. Zabrakło jednak celnego strzału.

4'

Jak na razie dość spokojny początek meczu.

15:19

Spotkanie poprowadzi Łukasz Bednarek (Koszalin).

15:19

Drutex-Bytovia Bytów rozpocznie rundę wiosenną w Nice I lidze meczem z Wisłą Puławy. Pierwsze starcie zespołu Tomasza Kafarskiego z beniaminkiem rozstrzygnęło się w ostatnim kwadransie