Nice I liga: 21. kolejka
11 mar 2017 18:00
90+4'

Idzik zbyt daleko wypuścił sobie piłkę w polu karnym Wigier i od bramki grę wznowił Zoch.

1
90+3'

Kądzior naciskał na Witana przed polem karnym, ale robił to nieprzepisowo i sędzia przerwał grę.

1
90+2'

Wigry. Schodzi: Miłosz Kozak. Wchodzi: Adam Ryczkowski.

90+1'

Pożak wyłuskał piłkę spod nóg Kądziora, który zauważył, że już nie da rady jej odzyskać, więc przewrócił się, a sędzia dopatrzył się w tej sytuacji faulu.

90'

Mecz przedłużony o 4 minuty.

88'

Wisła atakuje bardzo nieporadnie - prawą stroną boiska ruszył Sedlewski i zatrzymał się na pierwszym przeciwniku.

86'

Arkadiusz Maksymiuk miał sporo czasu, by przygotować się do strzału zza pola karnego i trafił prosto w Adu Kwame.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Sylwester Patejuk. Gospodarze sugerowali, że w sytuacji z poprzedniej minuty obrońca Wigier zagrał ręką. Najostrzej dyskutował Patejuk i za to upomniał go arbiter.

Wisła Puławy
84'

Kolehmainen anemicznie dośrodkował z rzutu wolnego, Patejuk próbował jeszcze wbić piłkę w pole karne, ale goście zażegnali niebezpieczeństwo.

82'

Lewą stroną boiska próbował przedrzeć się Dawid Pożak i wybiegł za linię boczną.

80'

Karankiewicz prostopadle zagrał do Radeckiego, którego wślizgiem obok pola karnego zatrzymał Pielach.

78'

Kompletnie nieudana wrzutka Kolehmainena z rzutu wolnego i od bramki grę wznowił Zoch.

74'

Wisła. Schodzi: Jakub Smektała. Wchodzi: Dawid Pożak.

73'

Wisła. Schodzi: Adrian Cierpka. Wchodzi: Konrad Szczotka.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Vaclav Cverna za faul na Witanie.

Wigry Suwałki
71'

Wisła nadal w opałach. Po wrzutce z rzutu rożnego groźnie strzelił Wichtowski i Witan ekwilibrystycznie obronił to uderzenie.

70'

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Asystował mu Damian Kądzior. Po świetnej wrzutce Kądziora celną główką popisał się Radecki!

69'

Sedlewski włączył się do ofensywy i jego strzał zza pola karnego zablokował Cverna.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Wroński za nieprzepisowe zatrzymanie ruszającego z kontrą Patejuka.

1
66'

Toni Kolehmainen próbował otworzyć drogę do bramki Wigier Idziowi, ale jego podanie przerwał Vaclav Cverna.

64'

Prawą stroną próbował ruszyć Kozak, lecz zbyt daleko wypuścił sobie piłkę w polu karnym i zatrzymał go Żemło.

1
63'

Kądzior płasko strzelił z kilkunastu metrów i Witan nie miał kłopotów z interwencją.

62'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamykający akcję Cverna strzelił nad bramką gospodarzy.

61'

Kozak ładnie uwolnił się spod opieki Hiszpańskiego, ale jego wrzutkę zablokował Piotr Żemło.

58'

Idzik obok pola karnego Wigier zbyt lekko zagrał w kierunku Hiszpańskiego i futbolówkę przejął jeden z obrońców gości.

1
55'

Miłosz Kozak zbiegł do środka boiska i z 25. metrów uderzył bardzo niecelnie.

2
54'

Mocne uderzenie Kądziora z 16. metra zablokował Żemło, a kolejną próbę pomocnika Wigier świetnie obronił Andrzej Witan.

2
53'

Radecki zbyt mocno zagrał w kierunku Zapolnika, a Witan wybiegł z bramki i przejął piłkę.

1
50'

Prawą stroną boiska ruszył Kozak i po jego podaniu Pielach zatrzymał Zapolnika na linii pola karnego.

1
47'

Po wrzutce Kozaka dobrze w polu karnym gospodarzy interweniował Pielach i zażegnał niebezpieczeństwo.

1
46'

Po zmianie stron grę wznowiła Wisła Puławy.

45+1'

Sylwester Patejuk głęboko dośrodkował z rzutu wolnego i Zoch wypiąstkował piłkę poza pole karne.

45'

Sędzia przedłużył tę część gry o 60 sekund.

45'
NIESTRZELONY KARNY

Do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Damian Kądzior i jego płaski strzał obronił Witan! Dobitki próbował Vaclav Cverna i posłał futbolówkę obok słupka!

45'

Wigry. Schodzi: Damian Gąska. Wchodzi: Łukasz Wroński.

44'

Ręką zagrał jeden z obrońców Wisły po strzale Kozaka i rzut karny dla Wigier!

2
1
41'

Damian Gąska nabawił się kontuzji i opuścił boisko podtrzymywany przez masażystę oraz kolegę z drużyny, a do szatni został... zaniesiony.

1
39'

Patejuk mocno dośrodkował z prawej strony boiska, a składający się do strzału Idzik sfaulował Wichtowskiego.

36'

Z lewej strony boiska głęboko dośrodkował Kozak i Andrzej Witan spokojnie złapał futbolówkę.

1
35'

Po dośrodkowaniu Gąski Radecki przewrócił się w starciu z dwoma obrońcami Wisły i goście domagali się podyktowania rzutu karnego, jednak sędzia w tej sytuacji nie dopatrzył się faulu.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Żemło.

32'

Zapolnik mógł stanąć oko w oko z Witanem, ale wcześniej sfaulował obrońcę Wisły, co wychwycił sędzia.

31'

Pielach zbyt mocno zagrał z własnej połowy w kierunku Idzika i piłka wylądowała w rękach Zocha.

1
28'

Zza szesnastki przymierzył Mateusz Radecki i Witan na raty złapał piłkę.

27'

Idzik w polu karnym zbyt mocno zagrał w kierunku Patejuka i piłkę przechwycił Cverna.

27'

Kolehmainen świetnie zagrał na wolne pole do Smektały, jednak zdążył wrócić Frank Adu Kwame i zablokował on pomocnika Wisły.

24'

Fatalnie zachował się Sedlewski, którego bez trudu ominął Adu Kwame, ale obrońca Wigier podał do... rywali.

21'

Wigry ciągle w natarciu - z ostrego kąta strzelił Damian Gąska i po rykoszecie uderzenie obronił Witan.

20'

Po stracie Wisły w środku pola z kontrą ruszyły Wigry i Zapolnik zbyt mocno zagrał w kierunku Kądziora.

19'

Po rozegraniu rzutu wolnego jeden z piłkarzy Wigier trafił do siatki, jednak sędzia wcześniej zasygnalizowa spalonego.

18'

Świetna okazja dla Wigier i Mateusz Pielach w ostatniej chwili zablokował uderzenie Kądziora.

16'

Po wrzutce Kądziora lekko główkował zamykający akcję Karankiewicz i obrońcy Wisły zdołali wybić futbolówkę.

14'

Wisła próbowała prostymi środkami oddalić zagrożenie od własnej bramki, ale podanie w kierunku Idzika było bardzo niecelne i piłkę przejął Hieronim Zoch.

11'

Kozak dobrym podaniem obsłużył Kądziora, który z ostrego kąta strzelił obok bramki Wisły.

10'

Wysoko zaatakowali piłkarze Wisły i Zoch źle wybił piłkę, lecz gospodarze nie potrafili wykorzystać tego prezentu.

9'

Cztery rzuty rożne z rzędu w wykonaniu Sedlewskiego, ale bez większego zagrożenia dla Wigier.

6'

Dobra interwencja Wichtowskiego na 7. metrze po wrzutce Toniego Kolehmainena.

4'

Ależ okazja dla Wisły! Po długim podaniu od obrońców sam na sam z bramkarzem wyszedł Mariusz Idzik, ale w świetnej sytuacji strzelił obok słupka!