90'

Jeszcze 3 minuty emocji.

1
90'

Po dośrodkowaniu piłka dotarła do Kamińskiego, ale ten spudłował w dobrej sytuacji.

2
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Piotr Klepczarek.

Stomil Olsztyn
1
4
85'

GKS uzyskał przewagę. Stomil cofnął się i wydaje się być zadowolony z punktu.

2
83'

W końcówce rozochocił się Stomil. To goście są bliżej gola na 3:2!

3
76'

Abramowicz uratował katowiczan przed stratą gola. Najpierw odbił strzał jednego z olsztynian, a następnie poprawkę z kilku metrów. Na bramkę uderzał Nishi!

76'

Katowiczanie są wyraźnie zaskoczeni przebiegiem gry. Wydawało się, że po golu na 2:1 pewnie sięgną po trzy punkty.

72'

Gol! Strzelił Rafał Kujawa. Napastnik Stomilu pewnie wykorzystał rzut karny. 2:2!

10
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Czerwiński.

71'

Będzie rzut karny dla Stomilu! Wojowski sfaulowany został przez Czerwińskiego!

2
67'

Stomil. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Paweł Wojowski.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Jegliński.

1
64'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak.  Zamieszanie w polu karnym Stomilu. Na bramkę gości kilka razy uderzał Jóźwiak, ale dopiero trzecia próba okazała się skuteczna.

9
6
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Piotrowski.

1
1
58'

Po wyrównującym golu gracze Stomilu uwierzyli, że z Katowic mogą wrócić co najmniej z punktem. Gospodarze mają problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką Skiby.

4
1
54'

Groźnie wyglądała kontra Stomilu, jednak sędzia zatrzymał grę. Spalony.

1
53'

GKS stara się odzyskać prowadzenie. Gospodarze zaatakowali, goście zepchnięci do defensywy.

50'

Gol! Strzelił Marcel Ziemann. Indywidualna akcja Ziemanna, który w polu karnym okazał się sprytniejszy od obrońcy i strzałem w kierunku dalszego słupka doprowadził do wyrównania.

15
2
46'
46'

Mecz wznowiony po przerwie.

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
2
44'

GKS kontroluje przebieg meczu. Stomil nie potrafi zagrozić gospodarzom.

1
2
40'

Gol! Strzelił Tomasz Foszmańczyk. Asystował mu Mikołaj Lebedyński. Foszmańczyk rozegrał "klepkę" z Lebedyńskim i mocnym strzałem nie dał szans Skibie na skuteczną interwencję. 1:0 dla GKS!

39'

To już bodajże trzecie próba Foszmańczyka. Piłka po strzale pomocnika minęła jednak bramkę Stomilu.

1
37'

Z pola karnego zbyt słabo uderzył Czerwiński. Bramkarz gości nie łapał piłki, tylko ją piąstkował.

1
33'

Problemy zdrowotne, po zderzeniu z rywalem, miał Prokić. Gracz gospodarzy wrócił do pełni sił.

1
30'

To powinien być gol! Czerwiński dobrze dośrodkował, a Lebedyński uderzył piłkę głową. Na przeszkodzie stanęła poprzeczka!

2
1
26'

GKS już nie przebywa pod bramką Stomilu tak często jak na początku meczu. Przed momentem kolejny strzał oddał Foszmańczyk. Skiba zdołał obronić.

1
1
22'

Po raz pierwszy w ataku Stomil. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Lech, ale nie trafił w bramkę.

4
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Klepczarek.

1
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Andreja Prokić.

1
1
15'

Olsztynianom udało się oddalić grę od własnej bramki. Przed momentem katowiczanie mieli jednak kolejną dobrą okazję. Minimalnie niecelne przymierzył Foszmańczyk.

1
1
11'

Gol dla katowiczan wisi na włosku. Stomil wciąż w głębokiej defensywie.

3
3
8'

Wyraźna przewaga katowiczan. Strzelał Jóźwiak, ale został zablokowany. Poprawkę obronił Skiba.

1
3
5'

Piłka w bramce gości. Sędzia jednak gola nie uznał. Na spalonym był biorący udział w akcji Lebedyński.

1
2
4'

Od początku w ataku gospodarze. Groźne dośrodkowanie w pole karne Stomilu, ale w piłkę w dobrej sytuacji nie trafił Mikołaj Lebedyński.

1
2
20:32

Sporkanie poprowadzi Paweł Pskit (Łódź).

1
1
20:32

W spotkaniu 21. kolejki Nice I ligi GKS Katowice zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Obie drużyny w tym sezonie mają zupełnie inne cele. Faworytem wydają się być gospodarze.