Pewna interwencja Budziłka po dośrodkowaniu Kolehmainena z rzutu wolnego.

Mecz przedłużony o 3 minuty.

1
2
90'

Grzelak zagrał na czystą pozycję do Biskupa, którego płaski strzał obronił Andrzej Witan.

1
2
88'
ZMIANA

Wisła. Schodzi: Konrad Szczotka. Wchodzi: Dawid Pożak.

87'

Głęboko dośrodkował Pietruszka i sytuację wyjaśnił Iwan Litwiniuk.

1
1
85'

Po wrzutce Grzelaka Sedlewski wygrał pojedynek główkowy z rywalem, a niebezpieczeństwo zażegnał Smektała.

1
1
1
83'

W świetnej sytuacji Smektała po rykoszecie strzelił nad poprzeczką.

1
81'

Jakub Smektała próbował odzyskać piłkę obok pola karnego gości, ale nabił go Pietruszka i od bramki grę wznowił Budziłek.

1
78'

Po katastrofalnym błędzie Wisły w obronie Niedziela przechwycił piłkę i podał do Biskupa, którego strzał ofiarnie obronił Witan do spółki z jednym z defensorów.

1
1
75'
ZMIANA

Wisła. Schodzi: Adrian Popiołek. Wchodzi: Toni Kolehmainen.

72'

Sedlewski odważnie włączył się do ataku, jeszcze próbował odegrać na 20. metr do Szczotki i futbolówkę przechwycili obrońcy Chojniczanki.

1
1
1
2
1
69'
ZMIANA

Wisła. Schodzi: Konrad Nowak. Wchodzi: Mariusz Idzik.

68'

Powinno być 1:0 dla Chojniczanki! Mikołajczak wbiegł między dwóch obrońców, ale poruszał się zbyt wolno i w ostatniej chwili wślizgiem piłkę spod jego nóg wyłuskał Mateusz Pielach.

1
1
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Kryszak.

Chojniczanka Chojnice
1
65'

Popiołek próbował odwrócić się z piłką w polu karnym gości, ale odebrał mu ją Lisowski.

1
62'

Na 30. metrze przed bramką Chojniczanki Grzelak sfaulował Patejuka. Piłkarze Wisły domagali się drugiej żółtej kartki dla tego piłkarza, ale sędzia był innego zdania.

1
61'

To była świetna okazja dla Chojniczanki! Po dośrodkowaniu Biskupa w słupek główkował Tomasz Mikołajczak.

2
58'

W Puławach brakuje dzisiaj zorganizowanego dopingu, ale kibice przebudzili się i zaczęli głośniej wspierać gospodarzy.

1
56'

Nowak główkował nad poprzeczką po dośrodkowaniu Sedlewskiego.

54'

Znów pewna interwencja defensorów Wisły po wrzutce Grzelaka z rzutu wolnego.

2
51'

Wisła próbowała ruszyć z kontrą, ale na spalonym był Konrad Nowak.

2
50'

Na indywidualną akcję zdecydował się Adrian Popiołek i z ostrego kąta posłał piłkę nad poprzeczką bramki gości.

1
1
49'

Z lewej strony dośrodkował Patejuk i tuż obok słupka główkował Konrad Szczotka.

48'

Pewna interwencja Andrzeja Witana na przedpolu po głębokiej wrzutce Grzelaka z rzutu wolnego.

2
1
1
1
1
46'

Po zmianie stron grę wznowiła Wisła Puławy.

3
3
3
3
3
45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

3
2
2
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Maksymiuk za faul na Kryszaku.

2
1
1
1
1
42'

Adrian Popiołek mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Budziłkiem, ale nie ruszył w kierunku bramki tylko odegrał w bok, gdzie nie było żadnego piłkarza Wisły.

1
41'

Patejuk próbował podać na wolne pole do Szczotki, którego jednak wyprzedził Przemysław Pietruszka.

39'

Tym razem korner dla Chojniczanki. Rafał Grzelak spróbował strzału bezpośrednio z narożnika boiska i trafił w boczną siatkę.

2
37'

Po dośrodkowaniu Szczotki z narożnika boiska Budziłek dosłownie zdjął piłkę z głowy Piotrowi Żemło.

1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak za faul na Patejuku. Doświadczony piłkarz Chojniczanki ostro protestował i mocno gestykulował po tym upomnieniu, i koledzy odciągnęli go od sędziego.

33'

Konrad Nowak mógł stanąć oko w oko z Budziłkiem, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i przejął ją Wojciech Lisowski.

1
30'

Kolejny katastrofalny strzał Szczotki. Tym razem 21-letni pomocnik znalazł się w świetnej sytuacji po dwójkowej akcji z Sedlewskim i fatalnie chybił celu.

1
28'

Pielach wybił piłkę poza pole karne po dośrodkowaniu Grzelaka z rzutu rożnego, a stojący na 20. metrze Jakub Biskup strzelił wysoko nad bramką gospodarzy.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Biernat za faul w środku pola na Maksymiuku.

1
1
1
1
1
25'

Po świetnej wrzutce Przemysława Pietruszki nie popisał się stojący na 5. metrze Mikołajczak - piłka odbiła się od jego nogi i przechwycił ją Witan.

23'

Z narożnika boiska dośrodkował Szczotka, a obrońcy Chojniczanki bez opieki pozostawili Piotra Żemło, który główkował obok słupka.

22'

Po wrzutce Grzelaka z rzutu rożnego pewnie na przedpolu interweniował Andrzej Witan.

1
21'

Z prawej strony boiska dośrodkował Biskup i po rykoszecie Tomasz Mikołajczak główkował nad poprzeczką bramki Wisły.

1
20'

Anemiczny strzał Konrada Szczotki z 16. metra i Budziłek nie miał najmniejszych kłopotów z interwencją.

2
20'

Jakub Biskup z pierwszej piłki zagrał w kierunku Rybskiego, którego w polu karnym uprzedził Pielach.

1
17'

Tym razem ciekawie po przeciwnej stronie boiska. Po niezłym zagraniu Nowaka stojący przed pustą bramką Adrian Popiołek nie sięgnął piłki.

1
2
16'

Andrzej Rybski dośrodkował z linii końcowej i żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji

1
14'

Kolejny korner gości, lecz tym razem spokojnie interweniował Mateusz Pielach.

2
13'

Piłkarze Chojniczanki sprytnie zablokowali w polu bramkowym Witana, a Jakub Biskup próbował strzelić bezpośrednio z rzutu rożnego, jednak golkiper Wisły zdążył z interwencją.

2
2
2
2
1
11'

Jakub Smektała ograł Pietruszkę, zbiegł do środka i płasko strzelił daleko obok bramki gości.

2
3
10'

Sędzia przerwał akcję Wisły, gdyż pomocy medycznej potrzebował Marcin Biernat. Boisko opuścił z lodowym okładem na głowie, ale wrócił na murawę.

1
1
7'

To mogła być świetna okazja dla Wisły - z linii końcowej wzdłuż bramki zagrał Jakub Smektała, ale ani Nowak, ani Patejuk nie sięgnęli futbolówki.

1
3
5'

Szczotka wysoko zaatakował Markowskiego i przechwycił piłkę na 25. metrze przed bramką gości, jednak podał prosto do Grzelaka.

2
3'

Pierwsza składna akcja Wisły i wrzutkę Smektały zablokował Pietruszka. Piłka odbiła się jeszcze od zawodnika gospodarzy i grę od bramki wznowił Łukasz Budziłek.

2'

Z rzutu wolnego dośrodkował Rafał Grzelak i tuż obok słupka główkował Tomasz Mikołajczak.