2
2
3
90+6'

Co tam się dzieje. Pod bramką jest już nawet Libera, któy nawet doszedł do uderzenia, ale gola nie ma!

2
90+5'

Piłka przeleciała tuż obok słupka bramki Chojniczanki! Było blisko samobójczego trafienia.

1
3
90+3'

Nerwowa końcówka. Goście grają na czas, często faulują i nie dopuszczają rywala pod własną bramkę.

1
2
4
90'

Pogramy jeszcze przez 6 minut.

5
1
3
88'

Budziłek ma sporo pracy w bramce. Najpierw uderzał Kolew, po chwili ten sam zawodnik przymierzył głową. Golkiper pewnie interweniował.

3
1
1
87'

Stal jeszcze wierzy w zdobycie punktu. Chojniczanka czuje jednak, że jest blisko przełamania niemocy i w końcu odniesienia zwycięstwa.

4
2
85'

Stal. Schodzi: Kamil Radulj. Wchodzi: Robert Sulewski.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Markowski.

Chojniczanka Chojnice
2
78'

Kolew sam na sam z bramkarzem, ale nie trafił w bramkę. Budziłek przy wyjściu z bramki doznał urazu i potrzebuje pomocy.

1
1
1
76'

Chojniczanka sporadycznie przebywa pod bramką Stali, ale gdy już tam jest, to zaraz robi się gorąco. Nerwowo grają gospodarze pod własną bramką.

1
2
2
1
73'

. Schodzi: Piotr Marciniec. Wchodzi: Piotr Głowacki.

73'

. Schodzi: Szymon Sobczak. Wchodzi: Dorian Buczek.

71'

Stal posiada optyczną przewagę i dąży do wyrównania. Goście sporadycznie atakują.

3
5
1
67'

Aleź pecha ma w meczu Drzazga. W pierwszej części trafił w słupek, a przed momentem w doskonałej sytuacji przymierzył w poprzeczkę. Powinien być remis!

4
2
3
3
7
65'

Zawistowski uderzył z rzutu wolnego. Piłka spadała za murem, ale minęła bramkę o kilkadziesiąt centymetrów. Mogło być po meczu.

3
1
2
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Wasił Panajotow.

2
1
62'

Stal w ataku, gospodarze dążą do wyrównania. Zamieszanie pod bramką Chojniczanki, ale mielczanie nie zdołali oddać celnego strzały. Po chwili minimalnie obok celu przymierzył Kamil Radulj.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Mikołajczak.

3
1
54'

Mocny strzał oddał Wasił Panajotow, Budziłek odbił piłkę przed siebie, ale obyło się bez dalszych konsekwencji.

1
51'

Tomasz Libera popisał się dobrą interwencją na róg wybijając piłkę po strzale jednego z graczy gości.

1
48'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Kamil Radulj, ale wprost w Budziłka. Kilkadziesiąt sekund później groźnie po drugiej stronie boiska, jednak Zawistowskiemu zabrakło precyzji.

1
46'

Piłkarze wrócili do gry po przerwie.

2
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Irakli Meschia.

1
2
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
3
2
2
2
45'

Aktywny jest Sobczak, który najpierw nieudanie starał się lobować Budziłka, a chwilę później uderzył wprost w bramkarza.

1
2
1
1
1
43'

Chojniczanka chce bez straty gola dotrwać do końca pierwszej części. Stal atakuje, ale nie potrafi stworzyć sobie dogodnej okazji.

5
2
1
38'

Stal dąży do wyrównania. Z ok. 16 metrów uderzył Sobczak, bramkarz był dobrze ustawiony i obronił.

6
2
3
35'

Drzazga powinien doprowadzić do remisu. Strzał z kilku metrów odbił się od słupka bramki gości!

4
4
3
34'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Rafał Grzelak.

2
2
3
33'

Medycyna czyni cuda. W dawnych czasach zawodnik grałby z gąbką, jak niegdyś Terry Butcher. Inne czasy, inna pomoc medyczna. Reasmując, Zawistowski wrócił do gry.

2
5
2
3
31'

Medycy cały czas opatrują Zawistowskiego. Piłkarzowi pękła skóra na głowie.

2
2
5
30'

Zawistowski w walce o piłkę rozbił piłkę. Pomocnik po zdobyciu gola padł na murawę. Uraz wygląda poważnie. Zawodnik na noszach opuścił boisko.

7
4
2
7
2
28'

Gol! Strzelił Paweł Zawistowski. Składna akcja gości, dogranie w pole karne, gdzie do główki doszedł Zawistowski. Pomocnik nie imponuje wzrostem, ale zdołał uderzyć i bramkarz nie dał rady odbić piłki.

23
10
2
7
16
27'

4
23'

Z dystansu uderzył Sobczak. Strzał jedynie do statystyk.

3
6
1
3
4
23'

Chojniczanka prowadzi grę, ale to Stal miała dogodniejsze okazje do objęcia prowadzenia. Goście już od dość dawna nie zagrozili mielczanom.

6
1
19'

Poturbowany w walce o piłkę Radulj. Gracz Stali, którym kiedyś interesowały się kluby ekstraklasy, doszedł do pełni sił.

1
1
3
18'

Kolejny błąd gości, piłkę szybko wyprowadzili mielczanie. Dogranie do Kolewa, ale ten nie trafił w bramkę!

1
17'

Dominacja Chojniczanki już nie jest tak widoczna jak na początku meczu. Gospodarze kilka razy skontrowali gości i ci więcej uwagi poświęcają dokładnemu rozegraniu piłki.

7
2
2
12'

Błąd gości, piłka trafiła do Kamila Radulja, ten momentalnie uderzył z ok. 15 metrów, ale minimalnie pomylił się.

4
2
1
1
4
10'

Mielczanie nie chcą otwierać się przed wyżej notowanym rywalem. Szans na objęcie prowadzenia upatrują w kontrach.

5
2
1
8'

W końcu pokazała się Stal. Z dystansu po ziemi uderzył Kamil Radulj, Budziłek bez problemów złapał piłkę.

7
4
3
7'

Gol dla gości wisi na włosku. Pod bramką Libery już kilka razy zakotłowało się. Obrońcy Stali interweniują z dużym wyczuciem i szczęściem.

1
1
2
4
4'

Mocno rozpoczęła Chojniczanka, która zepchnęła gospodarzy pod ich pole karne. Do dośrodkowania doszedł Mikołajczak, jednak głową uderzył niecelnie.

4
1
4
1
20:29

Stal Mielec ma od początku roku bilans cztery zwycięstwa i jeden remis. Niepokonana jest również Chojniczanka Chojnice, tyle że we wszystkich kolejkach dzieliła się punktami. W ten sposób beniaminek jest czołowym zespołem w tabelce rundy wiosennej, a drużyna z Pomorza plasuje się dopiero na 13. lokacie.