Nice I liga: 26. kolejka
15 kwi 2017 17:45
90+3'

Ależ końcówka. Zapowiadało się na nudne 0:0, a sporo się dzieje w ostatnich minutach!

7
5
7
4
5
90+2'

13
90+1'

Sierczyński sfaulował Magierę w polu karnym!

12
4
6
1
5
90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

3
1
1
1
88'

To była najlepsza szansa Fidiukiewicza w tymn meczu. Łuczak przedarł się do linii końcowej, wycofał na 10 metr, gdzie czekał Fidiukiewicz. Uderzył jednak bardzo nieczysto.

5
4
1
2
2
86'

Bartczak lekko i w środek bramki. Strzał jak wiele dzisiaj, do statystyk.

1
3
1
1
85'

Sosnowiczanie nie mieli pomysłu na rozegranie. Skończyło się rzutem rożnym, wywalczonym przez Bartczaka.

1
2
1
1
1
84'

Znakomicie odczytał to Leszczyński. Łuczak szukał Fidiukiewicza. Bramkarz Podbeskidzia doskonale wiedział, co skrzydłowy chce zrobić z piłką.

4
2
1
83'

Spotkanie się ożywiło. Wrzutka Udovicicia na nos Fidiukiewicza, ale zawodnik Zagłębia niezbyt czysto trafił w piłkę i Leszczyński bez problemu złapał ją w ręce.

3
1
1
81'

Fidiukiewicz ambitnie powalczył i został sfaulowany przed polem karnym. Dośrodkowanie zatrzymało się jednak na pierwszym obrońcy.

4
1
2
1
2
80'

Fidiukiewicz nie spodziewał się chyba, że dośrodkowanie Udovicicia dojdzie do niego. Tymczasem piłka spadła mu na nogę, a napastnik się nie popisał.

2
1
1
79'

Z chaosu wyłonił się Łuczak. Świetny rajd gracza Zagłębia. Nawinął Hanzela, uderzył na bramkę, w ostatniej chwili strzał zablokowany i skończyło się rzutem rożnym.

2
1
1
2
1
78'
77'

Pytanie, czy tę próbę zaliczać do strzałów? Moskwik podał do Fabisiaka.

1
74'

Wrzutka, wybicie, nowa akcja, Tak w skrócie wygląda druga połowa.

1
72'

Liczba niedokładnych podań i strat jest porażająca. W ostatnich minutach zespołom z olbrzymim trudem przychodzi skonstruowanie akcji.

1
1
1
70'

Ładne odegranie Sierpiny, ale Moskwik na spalonym. Wydaje się jednak, że sędzia nie miał tym razem racji.

2
4
68'

W całym meczu brakuje klarownych sytuacji. Sporo nieudanych strzałów z dystansu i rajdów skrzydłami.

1
1
3
1
2
66'
65'
64'

Łuczak przyjął piłkę po wrzutce z rożnego, zwiódł obrońcę, zdecydował się na uderzenie, ale rywal stanął na linii strzału.

1
1
62'

To nie mogło zaskoczyć Fabisiaka. Nieudany strzał głową Lewickiego.

3
1
61'

Udovicić zdecydowanie groźniej niż Sierczyński przed chwilą. Pewny chwyt Leszczyńskiego, choć piłka wpadła "w kozioł".

1
3
1
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Magiera.

3
1
1
1
4
58'

Dośrodkowanie Udovicicia "na aferę". Leszczyński wyszedł w górę i wyjaśnił sprawę.

3
57'

Sierczyński sprawdził, czy Leszczyński nie zasnął w bramce. Uderzenie z 35 metrów po ziemi, lekkie, niedokładne. To nie mogło się udać.

2
1
1
56'

Hokejowy zamek na połowie Zagłębia. Podbeskidzie nie potrafi udokumentować swojej przewagi w drugiej połowie.

1
1
1
54'

Podgórski z wolnego wprost w mur. Trzeba przyznać, na razie nie jest to wielkie widowisko.

1
2
54'

Groźna sytuacja. Rzut wolny z narożnika pola karnego po zagraniu ręką Michalaka.

2
1
53'

Wyglądało dobrze, do momentu strzału Fidiukiewicza. Na linii pola karnego napastnik Zagłębia miał sporo miejsca, jednak skiskował.

2
3
51'

Świezo wprowadzony Matusiak spróbował szcześcia. Uderzenie z dystansu wysoko nad poprzeczką.

3
50'

Podbeskidzie częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Kolejne podanie ląduje w rękach Fabisiaka.

1
2
48'

Dwie próby Podbeskidzia, dwie zablokowane. Początek drugiej połowie w identycznym tempie jak cała pierwsza część.

4
2
1
46'

Zaczynamy drugą połowę.

3
1
45'

Michał Janota strzelał po rzucie rożnym, bez efektu.

1
3
45'

Udovicić przerwał akcję Podbeskidzia i przyjezdni mają rzut rożny.

1
1
1
45'

Uraz Jarocha, ale wrócił już na murawę.

2
1
1
42'

Udovicić nie miał pomysłu na dośrodkowanie, więc cofnął grę do środka pola. Wcześniej znakomite wejście Fidiukiewicz do drugiej linii i rozrzucenie gry do Pribuli.

40'

Michalak wyprowadzał kontrę Zagłębia. Podał jednak za późno i Fidiukiewicz na spalonym. Akcję Podbeskidzia zaczyna Leszczyński.

3
38'

Było groźnie, tylko przez moment. Rozpędzony Michalak nie zdołał dokładnie dograć w pole karne do niepilnowanego Fidiukiewicza.

1
37'

Podgórski rozgrzał Fabisiaka niezbyt udanym dośrodkowaniem z wolnego.

2
1
35'

Milewski dojrzał Łuczaka, ten pobiegł po skrzydle i Piacek musiał interweniować. Niezła kontra Zagłębia.

2
1
1
2
1
32'

Leszczyńskiemu mocniej zabiło serce. Magiera przecinał dośrodkowanie i był blisko bramki samobójczej.

3
1
3
1
1
32'

To nie mogło się udać. Haskić spróbował szczęścia, uderzenie jednak zablokowane i piłka wturlała się do rąk Fabisiaka.

2
1
1
2
1
30'

Strzał na wiwat i Fabisiak od bramki.

1
2
1
2
3
30'

Nie było spalonego, ku zdziwieniu piłkarzy z Sosnowca. Lewicki jednak zablokowany i tylko rzut rożny.

3
2
2
1
1
29'

Zagłębie przejęło inicjatywę. Łuczak dośrodkowywał z lewej strony, ale piłka zablokowana.

3
1
2
1
3
28'

Znowu Leszczyński w roli głównej. Mocny strzał Łuczaka z wolnego. 20 metrów, ale kąt dość ostry.

2
2
1
1
2
26'

Moment zawahania Leszczyńskiego. Wyszedł do dogrania z głębi pola, ale uprzedził go Fidziukiewicz. Po chwili golkiper naprawił swój błąd.

2
2
3
2
2
25'

Wymiana piłek między Michalakiem i Fidziukiewiczem. Ten pierwszy na pozycji spalonej.

1
2
1
1
1
24'

Podgórski złamał do środka, dośrodkował lewą nogą, ale Haskić z olbrzymim trudem doszedł do piłki i Fabisiak nie musiał interweniować.

1
1
1
2
1
21'

Strzał głową, ale Fabisiak na miejscu. Optyczna przewaga Podbeskidzia.

4
1
1
1
1
18'

Odpowiada Zagłębie. Bardzo szybki Michalak urwał się rywalom, miał miejsce do strzału, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
3
1
16'

Przedarł się Sierpina, podał wzdłuż linii bramkowej i Zagłębie uratował Wiktorski.

2
1
2
1
1
15'

Stracił piłkę Najemski, ale Janota fatalnie wyprowadził kontrę.

2
2
1
12'

Niezłe dośrodkowanie i strzał głową Najemskiego. Od bramki zacznie Leszczyński.

4
12'

Sierczyński wywalczył rzut rożny. Na razie na murawie niewiele się dzieje.

2
2
2
2
3
7'

Dużo wiatru na lewym skrzydle robi Sierpina. Brakuje tylko ostatniego podania, tak jak w tej sytuacji.

1
1
5'

Sierpina wyłożył piłkę Jarosze. Kolejny strzał bez zagrożenia dla bramki Fabiasiaka.

2
1
1
1
3'

Strzał Janoty tylko do statystyk. Piłka minęła słupek bramki Zagłębia.

2
1
1
1'

Niezła próba Michalaka. Centrę przechwycił Leszczyński.

2
1
1
1
17:43

Piłkarze pojawili się już na murawie, spotkanie rozpocznie się lada moment.

3
17:43

Zagłębie walczy o awans (aktualnie wicelider), z kolei Podbeskidzie, spadkowicz z Ekstraklasy, nieco zawodzi i zajmuje dopiero 10. miejsce.