Nice I liga: 27. kolejka
22 kwi 2017 17:00
90+7'

Gol! Strzelił Andrzej Rybski. 2:1 dla Chojniczanki! W polu karnym gospodarzy umiejętnie znalazł się Andrzej Rybski, który pewnym strzałem pokonał Misztala.

Chojniczanka Chojnice
13
13
1
1
4
90+4'

Burkhardt strzelił mocno niecelnie z 20 metrów.

1
3
4
1
90+3'

Ostra walka w środkowej strefie boiska. W doliczonym czasie gry brakuje składnych akcji.

2
2
90'

W związku z długą przerwą na pomoc medyczną Misztala, sędzia dolicza 8 minut.

4
1
3
1
1
90'
89'

Gol! Strzelił Rafał Grzelak. 1:1! Z dystansu uderzył Rafał Grzelak, a piłka trafiła w same okienko bramki Misztala!

8
7
2
3
8
88'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Chyła.

Pogoń Siedlce
5
3
2
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Bajdur.

5
5
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Jędrych.

3
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Biernat.

1
1
1
80'

Pogoń mocno cofnięta na własną połowę. Goście z Chojnic w ataku pozycyjnym.

1
1
1
2
2
74'

Uderzenie Kieruzela z rzutu wolnego z problemami broni Misztal.

3
1
2
2
2
69'

Dośrodkowanie Świerblewskiego wprost w ręce Budziłka.

2
2
2
1
1
68'

Żytko oddalił zagrożenie po groźnej centrze z lewego skrzydła.

1
1
1
1
1
65'

Chojniczanka ponownie ruszyła do ataku, ale brakuje jej dokładności. Groźną kontrę zespół tym razem Grzelak.

1
60'

Gol! Strzelił Michał Bajdur. Asystował mu Grzegorz Tomasiewicz. Tomasiewicz kapitalnie podał do Bajdura, który minął Budziłka i niemal z zerowego kąta umieścił piłkę w pustej bramce.

5
3
5
4
8
58'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Golański.

2
2
2
2
4
56'

Mikołajczak trafił w słupek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. To mogło zaskoczyć bramkarza Pogoni

3
2
2
5
5
54'

Misztal podejmuje walkę. Bez zmiany w Pogoni, gramy dalej.

4
3
2
2
2
52'

Bramkarz Pogoni nadal opatrywany. Rezerwowy golkiper gospodarzy rozgrzewa się coraz mocniej.

4
4
3
3
3
50'

Misztal w krótkim odstępie czasu obronił dwa strzały Chojniczanki. Bramkarz Pogoni potrzebuje jednak pomocy medycznej.

2
2
2
2
2
48'

Początek drugiej połowy jest niemal identyczny jak pierwszej. Przewagę optyczną posiada Chojniczanka, która zdecydowanie lepiej operuje piłką.

2
2
2
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
2
2
2
44'

Zjawiński wygrał pojedynek z Kieruzelem, ale strzelił w boczną siatkę.

5
2
1
3
41'

Pierwsze gwizdy na stadionie w Siedlcach. Kibice zrozpaczeni grą w ofensywie Pogoni.

3
3
1
2
2
38'

Długie podanie w kierunku Rafała Grzelaka przecięte przez Jędrycha. Bardzo dobry mecz obrońcy Pogoni.

4
1
1
2
3
34'

Nieudane dośrodkowanie Zawistowskiego z lewego skrzydła, piłkę wybija Lewandowski.

1
1
1
4
3
31'

Chojniczanka dopasowala się do poziomu Pogoni. Bardzo słaby fragment meczu i mnóstwo niedokładnym podań.

4
2
2
3
2
28'

Biskup zepsuł groźną akcję Chojniczanki. Piłka w rękach Misztala.

5
3
1
3
2
26'

Na uderzenie z boku pola karnego zdecydował się Zjawinski. Minimalnie nad poprzeczką.

5
3
2
2
4
22'

Biernat wraca na boisko. Gramy 11 na 11.

6
3
2
2
4
21'

Po starciu z Lewandowskim pomocy medycznej potrzebuje Marcin Biernat.

1
1
2
2
4
19'

Coraz większa przewaga gości, którzy grają bardzo kombinacyjną piłkę. Pogoń nastawiona tylko na szybkie kontry.

3
1
1
1
3
16'

Fatalnie rozegrany rzut rożny przez Chojniczankę. Od bramki Misztal.

5
1
1
3
15'

Po dośrodkowaniu Zawistowskiego bliski szczęścia był Mikołajczak. Daniel Chyła wybił piłkę na rzut rożny.

3
1
1
13'

Odpowiedź Pogoni. Dwójkowa akcja Tomasiewicza i Szreka w ostatniej chwili została zatrzymana przez Kieruzela.

2
1
1
9'

Indywidualną akcję Podgórskiego na prawym skrzydle zatrzymał Daniel Chyła.

4
2
2
2
3
6'

Zdecydowana przewaga Chojniczanki, która nie pozwala gospodarzom wyjść z własnej połowy.

4
1
1
1
3
4'

Pachniało golem dla Chojniczanki. Po centrze Grzelaka do piłki doszedł Podgórski, którego strzał z wielkim trudem obronił Misztal.