Nice I liga: 29. kolejka
06 maj 2017 18:00
90+2'

W samej końcówce meczu z dobrej strony pokazał się bramkarz Drutex-Bytovii Bytów, który nie dał sie pokonać Michałowi Fidziukiewiczowi. To była dobra okazja dla Zagłębia.

90+1'

Jeszcze strzelał Łukasz Wróbel, lecz było to uderzenie niecelne.

90'

Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

88'

W dobrej sytuacji znalazł się Wojciech Łuczak, lecz w ostatniej chwili dobrze interweniował Wojciech Wilczyński.

1
1
83'

Drutex-Bytovia Bytów cały czas atakuje. Przed chwilą swojej okazji nie wykorzystał Michał Rzuchowski.

1
1
2
1
77'

Kolejne uderzenie z dystansu na bramkę Zagłębia i kolejne zablokowane.

1
1
1
1
75'

Tym razem główkował Jakub Bąk. Ten strzał nie zaskoczył Fabisiaka.

1
1
1
72'

Piłka znalazła się w bramce Zagłębia. Sędzia gola jednak nie uznał i odgwizdał faul na bramkarzu.

3
2
1
1
2
71'

Szuka swojej szansy zespół Drutex-Bytovii Bytów. Dobrze spisuje się jednak defensywa Zagłębia Sosnowiec.

1
68'

Bytovia. Schodzi: Jakub Wilk. Wchodzi: Jakub Bąk.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Wilczyński.

65'

Bytovia. Schodzi: Jakub Serafin. Wchodzi: Bartosz Wolski.

61'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Mateusz Klichowicz. Został jednak zablokowany.

58'

Po dośrodkowaniu Klichowicza niecelnie główkował Janusz Surdykowski.

54'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Konrad Michalak. To był niecelny strzał.

51'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Mateusz Klichowicz nie zdołał jednak oddać celnego strzału.

1
49'

Jak na razie dość spokojne pierwsze minuty długiej połowy meczu.

46'

Początek drugiej połowy spotkania.

45'

Z rzutu wolnego strzelał Francisco Gonzalez Munoz. Kolejny raz bardzo dobrze w bramce spisał się Wojciech Fabisiak.

1
43'

Znów dobrą szansę mieli zawodnicy Drutex-Bytovii. Tym razem po dośrodkowaniu w pole karne główkował Wilk. Wojciech Fabisiak popisał się jednak dobrą interwencją.

41'

Po dośrodkowaniu Mateusza Klichowicza bramkarz Zagłębia z problemami łapał piłkę. Ostatecznie ta znalazła się jednak w jego rękach.

1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Nowak.

Zagłębie Sosnowiec
35'

Świetną okazję zmarnowali gospodarze. Jakub Wilk otrzymał piłkę na szesnastym metrze, przed sobą miał tylko bramkarza, ale nie zdołał go pokonać.

1
2
33'

Z rzutu wolnego dośrodkował Wilk. Obrońcy Zagłębia zdołali jednak wybić piłkę.

1
29'

Dobrą okazję miał Mateusz Klichowicz, który minął już rywala w polu karnym, lecz jego strzał został zablokowany.

1
26'

Powinien być gol dla gości! Po błędzie jednego z obrońców Drutex-Bytovii Bytów znakomitą okazję miał Michał Fidziukiewicz, lecz dobrze w bramce spisał się Gerard Bieszczad.

1
1
1
1
1
25'

Z dystansu strzelał Jakub Wilk. Bramkarz Zagłębia nie dał się zaskoczyć.

1
22'

Gospodarze starają się doprowadzić do wyrównania. W dobrej sytuacji przed chwilą był Mateusz Klichowicz, lecz został powstrzymany przez obrońcę Zagłębia.

1
1
1
18'

Gol! Strzelił Martin Pribula. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka ostatecznie trafiła do Pribuli, który długo się nie zastanawiał, oddał strzał i pokonał bramkarza Drutex-Bytovii.

6
3
7
13'

Dobra okazja dla gości. Martin Pribula wpadł w pole karne i zdecydował się na strzał. Trafił w słupek!

2
1
1
12'

Wyrównany początek spotkania. Gra toczy się głównie w środku boiska.

2
1
1
8'

Ładny strzał z dystansu oddał Robert Bartczak. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

1
1
4'

Michał Fidziukiewicz padł w polu karnym gospodarzy. Sędzia nie odgwizdał jednak faulu.