Nice I liga: 32. kolejka
21 maj 2017 20:30
90+2'

Tomasz Libera skierował piłkę pod nogi Michała Fidziukiewicza. Nerwowe zachowanie bramkarza Stali Mielec i miał szczęście, że obrońcy zdążyli zablokować zmiennika.

6
10
1
2
3
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

3
2
1
2
6
87'

Najpierw Szymon Sobczak, a po chwili Dorian Buczek sfaulowany w bocznym sektorze boiska. Stal Mielec nie pchała piłki za wszelką cenę pod bramkę Zagłębie Sosnowiec.

8
3
3
2
2
84'

Robert Sulewski interweniował skutecznie i nie pozwolił na oddanie strzału Michałowi Fidziukiewiczowi. Zmiennik jest dobrze pilnowany przez gości i niewiele wniósł do gry Zagłębia Sosnowiec.

5
2
81'

Trenerzy nie mają już możliwości wprowadzenia zmienników. Piłkarze obecni na boisku muszą sobie jakoś radzić. Aktualnie w natarciu Zagłębie Sosnowiec.

2
1
2
1
2
78'
73'

Gospodarze pozostali na obrzeżach pola karnego Stali Mielec. Robert Bartczak i Żarko Udovicić ustawieni wysoko, ale niewiele wymyślili.

5
3
1
72'

Przed polem karnym przyjezdnych zatańczył Michał Fidziukiewicz, ale nie wyprowadził mielczan w pole. Płaskie uderzenie napastnika Zagłębia Sosnowiec prosto w nogi przeciwnika.

1
2
1
2
1
70'

Dużo zmian, nieudanych pomysłów na zaatakowanie przeciwnika, a czas ucieka. Drużynom pozostało już tylko 20 minut na zdobycie zwycięskiego gola.

2
1
2
1
67'
66'

Tomasz Libera oraz Robert Sulewski niepewni we własnym polu karnym, ale Zagłębie Sosnowiec nie wymierzyło mielczanom kary za zawahanie.

1
1
1
65'
59'

Robert Bartczak przegrał pojedynek z Krystianem Getingerem, ale przynajmniej wywalczył korner. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska interweniowała Stal Mielec.

2
1
1
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Marciniec.

8
4
2
2
2
55'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Wojciecha Łuczaka. A już szykował się do pojedynku sam na sam z Tomaszem Liberą!

4
2
1
1
1
51'

Fatalne uderzenie Martina Pribuli, a miał szansę na zdobycie swojego drugiego dziś gola. Po wymanewrowaniu dwóch obrońców pomocnik Zagłębia Sosnowiec powinien przynajmniej trafić w światło bramki.

4
2
2
1
5
50'

Wojciech Łuczak postanowił wykonać rzut wolny zamiast Tomasza Nowaka. Techniczne uderzenie metr obok spojenia słupka z poprzeczką.

3
2
1
1
2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Lech.

3
1
2
2
2
47'

Pierwsza szansa na przerwie Szymona Sobczaka. Nie trafił czysto w piłkę pomocnik Stali Mielec i jedyne, co wywalczyli przyjezdni, to rzut rożny. Po nim zablokowane uderzenie Aleksandara Kolewa.

3
1
2
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

6
3
3
3
3
40'

Arkadiusz Najemski z trudem wybił piłkę po dośrodkowaniu Dominika Sadzawickiego. Na możliwość oddania strzału głową czekał już Aleksandar Kolew.

2
1
1
1
2
38'

Zagłębie Sosnowiec wymienia podania w centrum boiska. Ma ochotę, żeby wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą, ale Stal Mielec ma inny plan.

2
3
1
1
2
35'

Gol! Strzelił Martin Pribula. Asystował mu Tomasz Nowak.

Wyrównanie w Sosnowcu! Po strzale Tomasza Nowaka zza pola karnego zapolował na piłkę Martin Pribula i sprytnie odbił ją do siatki Stali Mielec.

Zagłębie Sosnowiec
24
10
5
8
26
32'

Skazani na długie rozgrywanie są przyjezdni. Zbigniew Smółka mobilizuje swoich podopiecznych do agresywnego atakowania rywali.

5
2
1
1
1
29'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew.

Płaskie uderzenie z rzutu karnego pod Jakubem Szumskim do siatki! Stal Mielec na prowadzeniu w Sosnowcu.

37
17
5
9
11
28'

Tym razem nie ma żadnej wątpliwości. Konrad Budek sfaulował Szymona Sobczaka w polu karnym i beniaminek ma genialną szansę na zdobycie gola!

6
5
4
3
5
25'

Widzi niemoc przeciwnika Stal Mielec i zaczyna atakować odważniej. W polu karnym Szymon Sobczak upadł pociągnięty za rękę i sędzia mógł zastanowić się nad odgizdaniem faulu.

5
2
3
1
2
23'

Bardzo brakuje strzałów w tym fragmencie spotkania. Powinno atakować Zagłębie Sosnowiec i niby próbuje, ale jedyny strzał oddał zza pola karnego Łukasz Matusiak.

2
1
2
2
1
20'

Dominik Sadzawicki ofensywnie, ale nie przygotował swojego dośrodkowania. Piłka poszybowała z prawego skrzydła prosto w rękawice Jakuba Szumskiego.

2
2
2
2
1
17'

Bardzo jałowo rozgrywa Zagłębie Sosnowiec. Brakuje elementu zaskoczenia. Powinni o niego zadbać Martin Pribula albo Wojciech Łuczak, może Robert Bartczak.

2
1
2
1
2
14'

Łukasz Matusiak zdecydował się na uderzenie z dystansu. Dobra decyzja, ale doświadczony pomocnik trafił prosto w Tomasza Liberę. Pewna interwencja bramkarza Stali Mielec.

2
1
4
1
1
12'

Gospodarze oddali piłkę beniaminkowi, którego akcja zakończyła się na prawym skrzydle. Futbolówkę zgarnął jeszcze w środku pola Wasił Panajotow.

2
1
2
1
2
10'

Sosnowiczanie w ataku pozycyjnym i szukają miejsca między zawodnikami Stali Mielec. Ciasno ustawieni przyjezdni nie pozwalają na wiele.

4
2
3
3
2
7'

Dwie interwencje Jakuba Szumskiego. Premierowe uderzenie na bramkę Zagłębia Sosnowiec oddał Aleksandar Kolew i musiał sprężyć się golkiper delikatnie wysunięty przed linię.

5
4
3
2
1
6'

Łukasz Bogusławski na połowie przeciwnika i sprowokował Przemysława Lecha do faulu na obrzeżach pola karnego. Dośrodkowanie Wojciecha Łuczaka nie sprawiło problemu gościom.

2
1
3
1
1
4'

Żarko Udovicić wrócił już na swoją nominalną, lewą stronę boiska, ale zamiast w kierunku bramki, pobiegł do środka pola, gdzie było wielu mielczan.

2
1
3
1
1
2'

Żarko Udovicić dośrodkował w kierunku Roberta Bartczaka z prawego skrzydła. Wmieszał się Krystian Getinger w atak Zagłębia Sosnowiec i Stal Mielec oddaliła grę od własnego pola karnego.