Nice I liga: 33. kolejka
28 maj 2017 12:30
90+5'

Sławomir Janicki! A jednak musiał interweniować bramkarz Chrobrego Głogów. Strzał ostatniej szansy oddał zza pola karnego Żarko Udovicić.

24
12
2
2
2
90+3'

Nic ponad chaotyczne ataki Zagłębia Sosnowiec. Mimo upału silni kondycyjnie są głogowianie i nie pozwalają na zagrożenie Sławomirowi Janickiemu.

23
10
1
2
2
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Najemski.

Zagłębie Sosnowiec
12
7
3
3
8
90'

Doliczone 6 minut do regulaminowego czasu.

6
1
8
7
24
90'
ZMIANA
88'

Żarko Udovicić dośrodkował niebezpiecznie z rzutu wolnego, ale piłka ominęła całe towarzystwo w polu karnym Chrobrego Głogów. Zmarnowana szansa!

6
3
2
4
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Hodowany.

Chrobry Głogów
3
1
1
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Łuczak.

6
2
1
1
81'

Trener Dariusz Banasik zdjął z boiska defensywnego pomocnika i wprowadził Roberta Bartczaka. Odsłonili się więc przyjezdni i Mateusz Machaj mógł wymierzyć za to karę, gdyby nie interwencja Wojciecha Skaby.

4
77'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pawlik.

2
1
1
75'

Kwadrans do końca. Kibice domagają się gola, ale ich pupile aktualnie ustawieni w jedenastu na własnej połowie i obserwują ruchy Zagłębia Sosnowiec.

2
1
73'
ZMIANA
72'

Ucieka czas dotychczasowemu wiceliderowi. Przy obecnych wynikach Zagłębie Sosnowiec zleci z miejsca premiowanego awansem przed ostatnią kolejką.

1
2
69'

Konrad Kaczmarek i Kamil Wiktorski zderzyli się niebezpiecznie w powietrzu. Obrońca Zagłębia gotowy do grania w rożowym opatrunku, a napastnik Chrobrego Głogów jeszcze na murawie.

2
64'

Martin Pribula znalazł miejsce między nogami przeciwnika na płaskie uderzenie. Słowak nie trafił w światło bramki, więc Sławomir Janicki miał tym razem wolne.

1
60'

Płonie murawa w Głogowie. Cudem uratowali się gospodarze po dośrodkowaniu do Michała Fidziukiewicza. Był jeszcze korner i interweniował Seweryn Michalski.

3
1
1
57'

Chrobry Głogów nie zrezygnował w przerwie z atakowania. Najgroźniejszy jest Mateusz Machaj, którego jeden ze strzałów poleciał tuż obok bramki.

4
4
1
55'

Szansa na pokonanie Sławomira Janickiego z rzutu wolnego. Bramkarz Chrobrego Głogów był jednak czujny na przedpolu i wypiąstkował dośrodkowanie.

5
3
1
2
51'

Ekspresowa riposta i dopiero Sławomir Janicki uratował gospodarzy po uderzeniu Wojciecha Łuczaka z półdystansu. Bezbłędnie dziś gra bramkarz z Głogowa.

6
2
2
2
50'

Fenomenalna wymiana podań i beznadziejne uderzenie Pawła Wojciechowskiego. Były zawodnik SC Heerenveen huknął po asyście Mateusza Machaja metr obok spojenia słupka z poprzeczką! To powinna być bramka na 2:0.

2
1
49'

Czaił się Michał Fidziukiewicz i gdyby nie interwencja defensora, mógł skierować do siatki futbolówkę po wstrzeleniu Konrada Michalaka. Mocne wejście zmiennika.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
Czy Zagłębie Sosnowiec wyrówna w drugiej połowie?
Tak
Nie
4
4
1
komentarz

Paweł Wojciechowski autorem jedynego gola w pierwszej połowie.

3
3
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Machaj.

2
5
4
45'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
42'

Ułańska szarża Wojciecha Łuczaka w polu karnym zakończona "strzałem z fałsza". Szkoda z perspektywy gości, że trafił prosto w Sławomira Janickiego.

3
3
1
1
41'

Dariusz Banasik delegował wszystkich rezerwowych Zagłębia Sosnowiec na rozgrzewkę. Jego podopieczni mają problem ze zmianą niekorzystnego wyniku.

1
39'

Dwie interwencje Wojciecha Skaby. Na początek odbił strzał zza pola karnego, a po chwili uprzedził składającego się do dobitki przeciwnika. Chrobry Głogów wywalczył tylko korner.

1
36'

Mateusz Machaj jest chwilowo poza boiskiem z powodu urazu. Zagłębie Sosnowiec nie zdąży zebrać się do ataku, a kreator akcji Chrobrego zdąży powrócić.

1
1
3
3
1
34'

Podanie za plecy obrońców Chrobrego Głogów do rozpędzonego Martina Pribuli. Doświadczony Słowak nie przyjął dobrze piłki i przegrał pojedynek sam na sam ze Sławomirem Janickim.

6
2
1
1
1
31'

Piłkarze wrócili do walki po przerwie na uzupełnienie płynów.

4
2
29'

Sławomir Janicki przetestowany przez Wojciecha Łuczaka. Generalnie nie brakuje strzałów w tym spotkaniu. Jakość niektórych pozostawia dużo do życzenia, ale kibice nie mogą narzekać na ich niedobór.

1
1
1
27'

Kolejne próby Chrobrego Głogów. Przed polem karnym był osamotniony Michał Pawlik i nieznacznie spudłował. Podobnie jak minutę później Mateusz Machaj.

2
1
2
23'

Przy pierwszym golu asystował, a teraz mógł sam trafić do bramki. Michał Ilków-Gołąb zakończył solowy rajd strzałem z ostrego kąta i Zagłębie Sosnowiec ratował Wojciech Skaba.

1
1
2
22'

Najszybciej mógł odpowiedzieć głogowianom Konrad Michalak, który po podaniu Martina Pribuli huknął w rozpaczliwie interweniującego defensora. Poprawka z rzutu wolnego obok bramki Chrobrego.

3
1
1
1
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Wojciechowski. Asystował mu Michał Ilków-Gołąb.

Prowadzenie Chrobrego Głogów! Paweł Wojciechowski wykorzystał bierność Marcina Sierczyńskiego i główkował do bramki przyjezdnych po wrzutce z głębi pola.

30
15
7
5
12
17'

Tomasz Nowak wstrzelil piłkę w pole karne gospodarzy i niewiele zabrakło Dawidowi Ryndakowi, żeby trafić z bliska do bramki Chrobrego Głogów.

2
16'

Było trochę zamieszania po żółtej kartce dla Pawła Wojciechowskiego. Paweł Pskit pokazał ją za próbę wymuszenia rzutu karnego. Poddenerwowanie głogowian próbuje wykorzystać Zagłębie Sosnowiec, które jest na obrzeżach pola karnego.

2
1
1
3
13'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Wojciechowski.

3
1
4
11'

Dość żwawi są piłkarze obu drużyn mimo wczesnej pory. Chrobry Głogów odpowiada na ataki kandydata do awansu.

2
2
1
1
9'

Korner po przeciwnej stronie boiska. Na piłkę po dośrodkowaniu zapolował Mateusz Wieteska i główkował prosto w dobrze ustawionego Wojciecha Skabę. Pierwsze celne uderzenie Chrobrego Głogów.

1
6'

Łukasz Bogusławski wrócił na boisko, a jego drużyna miała pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Zbyt krótko wybita piłka i Chrobry Głogów miał szczęście, że uderzenie z dystansu nie było groźne.

1
3'

Błyskawicznie przerwa w grze. Cierpi z bólu Łukasz Bogusławski i jego kontuzja byłaby dużą stratą dla Zagłębia Sosnowiec. Obrońca chce jednak wrócić na boisko.

1
1
1
1
2
11:58

Zagłębie Sosnowiec jest wiceliderem Nice I ligi, któremu blisko do Lotto Ekstraklasy. Dwa zwycięstwa na koniec sezonu zagwarantują mu awans. Pierwszym przeciwnikiem będzie Chrobry Głogów, który obecny sezon spędził w dolnej połowie tabeli.