1
1
1
87'

Loska kolejny raz dobrze interweniował. Tym razem obronił groźny strzał Jarocha.

6
3
1
1
3
84'
8
3
2
5
1
83'

Podbeskidzie. Schodzi: Tomasz Podgórski. Wchodzi: Kacper Kostorz.

1
82'

Honor Podbeskdzia chciał uratować Demjan, ale w dobrej sytuacji uderzył niecelnie.

3
9
3
2
2
77'

Górnik gra na dużym luzie. Strzelał Angulo, Leszczyński z problemami obronił.

7
3
1
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Demjan. Puszczają nerwy zawodnikom Podbeskidzia.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
6
8
2
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch.

5
4
1
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Podgórski.

8
6
1
2
2
69'

Gol! Strzelił Rafał Kurzawa. Kapitalny strzał z dystansu oddał Kurzawa. W Zabrzu już 4:0!

Górnik Zabrze
50
20
3
2
3
63'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Łukasz Wolsztyński. Podbeskidzie już się nie podniesie w tym meczu! Górnik prowadzi 3:0. Angulo uciekł rywalowi i uderzył obok wybiegającego bramkarza.

49
23
1
2
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Gumny.

6
2
2
2
2
59'

Kolejny strzał Podgórskiego, ponownie Loska pewnie interweniował.

3
1
1
2
2
57'

Podbeskidzie. Schodzi: Adam Deja. Wchodzi: Robert Demjan.

3
2
2
1
2
55'

Ładna akcja bielszczan. Sladek do Podgórskiego, którego strzał z pierwszej piłki świetnie obronił Loska!

4
1
1
1
2
50'

Po wrzutce z rogu do piłki doszedł Urynowicz, jego strzał sprzed linii bramkowej wybił Lewicki. Niewiele brakowało, a napastnik sam wbiłby piłkę do siatki.

7
2
1
1
1
48'

Podbeskidzie wierzy w możliwość odrobienia strat. Goście starają się zmusić zabrzan do błędu, ale gospodarze potrafią cało wyjść z opresji.

9
1
1
2
5
46'
3
1
2
4
3
46'

Gramy po przerwie.

7
1
1
2
2
45'

Pogramy jeszcze minutę.

7
4
2
4
6
43'

Szczęścia uderzeniem z dystansu próbował Hanzel. Także niecelnie.

4
2
1
1
2
41'

Nie mają pomysłu na zaskoczenie rywala goście. Przed momentem sprzed pola karnego niecelnie uderzył Karwot.

5
3
1
2
37'

Lewicki biegł do piłki, ale w polu karnym zderzył się z Loską. Napastnik potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
2
2
5
35'

Podbeskidzie stara się rozmontować obronę Górnika. Z kolei zabrzanie czekają na zadanie trzeciego, być może decydującego, ciosu.

4
3
1
1
1
31'

Po rogu piłka trafiła pod nogi Hanzela, ale jego strzał został zablokowany.

6
1
1
1
1
29'

Górnik prowadzi Zagłębie przegrywa, Olimpia remisuje. To sprawia, że zabrzanie są na 2. miejscu w Nice I lidze!

30
16
1
3
4
23'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Szymon Lewicki. Podbeskidzie atakowało, a Górnik podwyższył prowadzenie. Kurzawa dośrodkował z rzutu rożnego, a Lewicki wbił piłkę do własnej bramki! 2:0!

53
24
6
3
12
18'

Sierpina dograł do Dolnego, ale Loska pewnie interweniował. Podbeskidzie dąży do wyrównania.

9
8
4
5
8
15'

Problemy ma Urynowicz. Zawodnik Górnik potrzebuje pomocy.

7
4
7
11
16
11'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Deja.

14
6
2
3
6
11'

Po stracie gola do wyrównania szybko mogło doprowadzić Podbeskidzie. Jednak strzały bielszczan z pola karnego zablokowali zabrzanie.

7
5
1
7
9'

Gol! Strzelił Rafał Kurzawa. Kurzawa płasko uderzył z rzutu wolnego. Leszczyńśki nie zdołał odbić dobrego strzału. 1:0!

78
33
5
8
11
8'

Górnik uzyskał przewagę, bielszczanie mają problemy z wyjściem z połowy.

14
7
3
5
7'

Po rzucie wolnym zamieszanie w polu karnym gości. Piłka ostatecznie została wynita na róg.

4
2
3
2
2
6'

Sporo niedokładnych zagrań, piłkarze nie potrafią złapać rytmu gry.

1
1
2
2
4
4'

Najpierw Górnik, chwilę później Podbeskidzie dośrodkowywały piłkę w pole karne. Obrońcy pewnie interweniowali.

5
2
1
2
3
3'

Spokojny początek, gra już dwukrotnie była przerywana faulami.

3
2
3
12:02

Spotkanie poprowadzi Łukasz Szczech (Kobyłka).

4
2
3
5
3
12:02

Obydwa zespoły mają szansę na powrót do Lotto Ekstraklasy. Podbeskidzie może ich upatrywać w... matematyce, natomiast Górnik w przypadku wygranej musi liczyć na potknięcie Zagłębia i Olimpii.