Co za zwrot! Potężnie z dystansu uderzył Januszkiewicz i Polonia już prowadzi!

Przerwa w grze, z pomocy medycznej musiał skorzystać Dawid Gojny.

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Tomasz Balul. Wchodzi: Paweł Jaroszewski.

Paweł Jaroszewski #14
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Kowalczyk. Asystował mu Jakub Żmuda.

1:1! Z lewego skrzydła dośrodkował Żmuda i Kowalczyk trafił do siatki głową z najbliższej odległości.

80'
ZMIANA

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Krzysztof Koch. Wchodzi: Kamil Spratek.

Krzysztof Koch #6
78'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Arkadiusz Kowalczyk.

77'

Polonia teraz w ciągłym natarciu, ale gospodarze bronią się dość mądrze.

74'

Z prawego skrzydła płasko dośrodkował Aleksander Januszkiewicz, w polu karnym było trzech jego kolegów, ale żaden nie doszedł do piłki.

73'

Z podobnym skutkiem uderzył teraz Bartłomiej Setlak.

72'

Bardzo niecelny strzał Stefańskiego z 30 metrów.

70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Lachowski.

Polonia Bytom
69'
ZMIANA

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Robert Tkocz. Wchodzi: Jan Janik.

Jan Janik #13
65'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Za faul drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Witold Cichy. ROW w osłabieniu.

ROW 1964 Rybnik
63'

Polonia zaczyna się budzić. Najpierw gospodarze zablokowali strzał Stefańskiego, a po chwili bytomianie egzekwowali aż trzy rzuty rożne. Bez wymiernych efektów.

59'

Patryk Stefański chciał przelobować Kajzera, jednak uderzył obok słupka.

56'

Teraz gospodarze wyszli z kontrą. Tkocz podał do Cichego, ale ten z 20 metrów uderzył nad poprzeczką.

54'

Koch zamknął dośrodkowanie Tkocza, ale główkował nad bramką.

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
51'

Matko Perdijić złapał piłkę po centrze Tkocza z rzutu rożnego.

49'

Po rzucie wolnym egzekwowanym przez Tkocza, pod bramką Polonii zrobiło się gorąco, ale obrońcy wybili piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Po dośrodkowaniu Tkocza z rzutu rożnego tym razem nad poprzeczką główkował Witold Cichy.

41'

Po rzucie rożnym celnie główkował Drozdowski, ale na posterunku Matko Perdijić.

38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Drozdowski. Asystował mu Witold Cichy.

1:0 dla gospodarzy! Drozdowski zamknął dośrodkowanie Cichego i pokonał Perdijicia precyzyjnym uderzeniem.

36'

Bezpośrednio z rzutu rożnego uderzył Robert Tkocz, jednak piłka poleciała nad poprzeczką.

36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Witold Cichy.

35'

Zbyt krótkie podanie do Perdijicia, naciskał go Polak, ale bramkarz Polonii zdołał wybić piłkę.

31'

Z 25 metrów uderzył Gabriel Nowak i po rykoszecie wyszło z tego nieznaczne pudło.

30'

Kontra Polonii, ale podanie do Kowalczyka było niedokładne i piłkę przechwycił Daniel Kajzer.

29'

Indywidualna szarża Jarego, który minął trzech rywali, ale huknął z 20 metrów nad bramką.

26'

Matko Perdijić pewnie złapał piłkę po strzale głową Drozdowskiego.

24'

Pogubiła się teraz defensywa rybniczan, ale goście nie potrafili tego wykorzystać, bo Marcin Lachowski otrzymał niedokładne podanie.

21'

Gra się wyrównała, ale też nie ma zbyt wielu emocji.

18'

Szal zablokował w polu karnym dwa uderzenia Polaka.

15'

Matko Perdijić sparował piłkę po strzale Nowaka z 20 metrów. Spora przewaga rybniczan.

11'

Polonia bliska gola! Piłka znalazła się w siatce po strzale Ceglarza, ten jednak był na spalonym i gol nie został uznany.

9'

Z 23 metrów wprost w ręce Perdijicia uderzył Drozdowski.

6'

Z rzutu wolnego z 19 metrów wprost w mur obrońców uderzył Mariusz Muszalik.

5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Peter Janosik.

4'

Daniel Kajzer daleko wyszedł z bramki i w ostatniej chwili uprzedził Ceglarza.

2'

Mocny początek gospodarzy! Po strzale Muszalika z 20 metrów piłka poleciała tuż obok słupka.