II liga: 8. kolejka
10 wrz 2016 17:00
90+2'

Po strzale z 40 metrów Zgardy piłkę odbił jeden z graczy GKS-u. Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
89'

Marciniak zablokował strzał z narożnika pola karnego w wykonaniu Bartosiaka.

87'

Po uderzeniu Grolika pewnie interweniował Laskowski.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Cywiński.

82'

Groźna kontra GKS-u. Dzięgielewski ruszył z piłką, minął wychodzącego z bramki Laskowskiego. Jednak spod linii końcowej nie zdołał trafić do pustej bramki.

80'

Groźna akcja Warty zakończona nieudanym strzałem Fiedosiewicza.

77'

Dobra interwencja Laskowskiego uchroniła Wartę przed stratą gola. Bramkarz wygarnął piłkę spod nóg Bartosiaka.

73'

Po dośrodkowaniu Fiedosewicza obok słupka uderzył Brzostowski.

71'

Pewna interwencja Lenarcika po dośrodkowaniu ze skrzydła.

67'

Dobre podanie w kierunku Cywińskiego, ten jednak nie zdołał oddać strzału.

62'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Paczyńskiego błąd popełnił Lenarcik, ale przy strzale Biegańskiego pewnie interweniował.

61'

Laskowski nie miał żadnych problemów z obroną uderzenia Bartosiaka.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Pisarczuk.

GKS Bełchatów
56'

Gol! Strzelił Dawid Dzięgielewski. Asystował mu Dawid Flaszka. Płaskie dośrodkowanie Flaszki na bramkę zamienił precyzyjnym strzałem Dzięgielewski.

54'

Bełchatowianie są coraz groźniejsi w ofensywie. Gorąco pod bramką Laskowskiego.

49'

Długie podanie w kierunku Maciejewskiego. Akcja zakończona odbiorem Brylewskiego.

47'

Groźna akcja GKS-u. Po dośrodkowaniu ze skrzydła niepewnie interweniował Marciniak. Piłka wylądowała na górnej siatce.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Po strzale Chromińskiego z rzutu wolnego piłkę pewnie chwycił Lenarcik.

45'

Doliczono jedną minutę.

45'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Adrian Szynka.

Warta Poznań
43'

Strzał Lenartowskiego z ostrego kąta został zablokowany przez Szynkę.

41'

Gra toczy się głównie w środku pola. Bełchatowianie nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Albin Maciejewski. Gracz GKS-u sfaulował Chromińskiego.

33'

Akcja gości zakończona interwencją obrońców Warty. Defensywa jest w tym meczu mocną stroną gospodarzy.

30'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

29'

Gol! Strzelił Dominik Chromiński. Asystował mu Jan Paczyński. Paczyński dograł do Chromińskiego, który wykorzystał błąd bramkarza GKS-u.

28'

Ze strzałem z rzutu wolnego w środek bramki pewnie poradził sobie Laskowski.

27'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła w kierunku Andrzejczaka, ale gracz GKS-u został zablokowany przez obrońców Warty.

23'

Chromiński strzelił z dystansu, piłka przeleciała tuż obok słupka.

22'

Kontra bełchatowian zakończona niecelnym strzałem Lenartowskiego.

22'

Lenarcik dalekim wyjściem z bramki uratował swój zespół przed stratą gola.

19'

Sporo chaosu w środkowej strefie boiska. To przekłada się na małą liczbę sytuacji.

14'

Z rzutu wolnego ponad poprzeczką strzelił Lenartowski.

13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Dejewski.

12'

Warta ma przewagę. Najpierw ponad poprzeczką strzelił Cywiński, a następnie po dośrodkowaniu Dejewskiego piłkę wybił obrońca GKS-u.

8'

Błąd Dejewskiego we własnym polu karnym. Piłkę przejął Maciejewski, który zdecydował się na strzał, lecz został zablokowany przez Kiełba.