14 paź 2016 18:00
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Siwek. Asystował mu Gabriel Nowak.

2:0! Kilka podań i obrona Gryfa rozmontowana. W ostatniej fazie Nowak odegrał do Siwka, a ten pokonał Lelenia precyzyjnym strzałem.

90+3'
ZMIANA

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Damian Drozdowski. Wchodzi: Radosław Dzierbicki.

wchodzi Wchodzi
Radosław Dzierbicki #7
schodzi Schodzi
Damian Drozdowski #19
90+2'

Leleń bez kłopotów obronił strzał Nowaka z 25 metrów.

90'

Doliczone 4 minuty.

90'
ZMIANA

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Krzysztof Koch. Wchodzi: Damian Koleczko.

Damian Koleczko #16
Krzysztof Koch #18
88'

Zablokowany strzał Nowaka z 20 metrów. Wydaje się, że ROW kontroluje sytuację na boisku.

85'

Drozdowski znalazł się z piłką w polu karnym, jednak wdał się w drybling zamiast strzelać i nic z tego nie wyszło.

83'

Gryf wciąż atakuje niemrawo, kiepsko wyglądają też kontry rybniczan, ale na ich korzyść pracuje czas.

80'
ZMIANA

Gryf. Schodzi: Daniel Ciechański. Wchodzi: Jacek Wicon.

Jacek Wicon #10
Daniel Ciechański #14
79'
ZMIANA

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Kamil Spratek. Wchodzi: Damian Drozdowski.

78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Ciechański.

Gryf Wejherowo
75'

Robert Chwastek podał na czystą pozycję do Ciechańskiego, ten był jednak na spalonym i mimo że pokonał Kajzera, to gol nie został uznany.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Jaroszewski.

Paweł Jaroszewski #4
ROW 1964 Rybnik
72'

Kontra gospodarzy zakończyła się zbyt mocnym podaniem Kocha do Spratka.

70'

Przerwa w grze. Leżą Mariusz MuszalikKamil Spratek i Dawid Leleń. Dwaj ostatni zderzyli się w walce o piłkę, a ten pierwszy ucierpiał po wślizgu rywala.

68'

Płaskie dośrodkowanie, a raczej podanie z prawego skrzydła Chwastka do Kajzera. Kiepska próba zawodnika Gryfa.

65'

Mogło być 2:0! Z 16 metrów bardzo groźnie uderzył Gabriel Nowak i gości uratowała piękna robinsonada Lelenia.

63'
ZMIANA

Gryf. Schodzi: Przemysław Czerwiński. Wchodzi: Dawid Tomczak.

Dawid Tomczak #21
Przemysław Czerwiński #16
62'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

61'

Bez zagrożenia po uderzeniu z dystansu Muszalika.

59'

Z rzutu wolnego z 28 metrów nad poprzeczką strzelił Czerwiński.

56'

Gryf ma przewagę, jednak nie potrafi oddać celnego strzału. Dobrze gra rybnicka obrona.

55'
ZMIANA

Gryf. Schodzi: Piotr Łysiak. Wchodzi: Michał Marczak.

Michał Marczak #9
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Czerwiński.

52'

Bardzo niecelny strzał z dystansu Czerwińskiego.

50'

Gryf zmarnował teraz rzut rożny. Goście mają spore problemy ze stwarzaniem sytuacji.

47'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad poprzeczką uderzył Dawid Gojny.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Leleń z kłopotami obronił strzał Jarego z 30 metrów.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Bober.

Dawid Bober #5
41'

Teraz po rzucie rożnym obok słupka główkował Bednarski.

40'

Po centrze Klimczaka z rzutu wolnego piłka zrykoszetowała i poleciała nad poprzeczką.

36'

ROW spuścił z tonu, jednak Gryf na razie nie potrafi tego wykorzystać.

33'

Kołc uderzył teraz głową w środek bramki i pewnie interweniował Daniel Kajzer.

32'

Jedna z nielicznych akcji gości, zakończona niecelnym strzałem Chwastka.

29'

Kajzer przejął piłkę po zbyt długim podaniu w kierunku Ciechańskiego.

26'

Groźnie pod bramką Lelenia! Kamil Spratek wygrał pojedynek z Brzuzym, jednak nie zdołał oddać celnego strzału.

25'

Pomylił się teraz Daniel Kajzer, piłka trafiła do Chwastka, ale jego strzał został zablokowany.

22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Siwek. Asystował mu Mariusz Muszalik.

1:0 dla rybniczan! Z rzutu wolnego płasko w pole karne zagrał Muszalik, a Siwek na tyle skutecznie trącił piłkę, że zmylił Lelenia.

21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Klimczak.

Adrian Klimczak #19
18'

Po dośrodkowaniu Muszalika z rzutu rożnego wysoko nad bramką uderzył Kamil Spratek.

18'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Paweł Brzuzy.

16'

Zablokowane płaskie uderzenie Muszalika z rzutu wolnego. Ten sam zawodnik wykonał po chwili rzut rożny, po którym strzał głową oddał Gabriel Nowak, ale na posterunku Leleń.

15'

Bez zagrożenia po dośrodkowaniu Muszalika z rzutu rożnego.

11'

Teraz Mariusz Muszalik nie został już zablokowany, lecz jego uderzenie obronił Leleń.

9'

Zablokowany strzał Muszalika po dośrodkowaniu Kocha.

7'

Sporo niedokładności z obu stron. Inicjatywa po stronie gospodarzy, Gryf czeka na kontry.

4'

Leleń instynktownie obronił strzał Nowaka z 12 metrów. Bardzo groźnie pod bramką Gryfa.

1
3'

Po dośrodkowaniu Kołca z rzutu rożnego Gryf nie stworzył zagrożenia, a kontra gospodarzy nie przyniosła nic ciekawego.