II liga: 16. kolejka
05 lis 2016 17:00
90+5'

Po dośrodkowaniu z prawego sektora boiska strzelił Remigiusz Szywacz, ale prosto w rękawice doskonale ustawionego Dominika Puska.

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kacprzycki.

Kotwica Kołobrzeg
90+3'

Fatalnie dysponowani są obrońcy gości. Ponownie jeden z nich stracił futbolówkę na lewej stronie i ta trafiła w posiadanie Cezarego Sauczka.

90'

Dominik Pusek złapał dośrodkowanie z głębi pola. To była jedna z ostatnich szans kołobrzeżan na zapunktowanie w Warszawie.

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Ćwik.

Polonia Warszawa
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Bazyli Kokot zagrał ładną, dwójkową akcję z Michałem Zapaśnikiem i zakończył ją strzałem. Szkoda z perspektywy gospodarzy, że niecelnym.

81'

Karol Zieliński przedzierał się w pole karne z lewego skrzydła, ale ostatecznie piłka wróciła w posiadanie Polonii Warszawa.

77'

Kotwica Kołobrzeg. Schodzi: Mateusz Świechowski. Wchodzi: Karol Zieliński.

wchodzi Wchodzi
Karol Zieliński #11
schodzi Schodzi
Mateusz Świechowski #8
77'

Kotwica Kołobrzeg. Schodzi: Mateusz Jagiełło. Wchodzi: Piotr Paprocki.

Piotr Paprocki #22
74'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska miało trafić do Piotra Giela, ale było zbyt głębokie i Dominik Pusek mógł spokojnie odprowadzić piłkę poza boisko.

72'

Kotwica Kołobrzeg. Schodzi: Karol Żmijewski. Wchodzi: Mateusz Janeczko.

68'

Pomyłka obrońcy Polonii Warszawa na lewej stronie pola karnego. Futbolówkę przysposobił sobie w tej sytuacji Korneliusz Sochań, ale nie popisał się swoim strzałem.

63'

Gol! Strzelił Marcin Kluska.

Kolejne katastrofalne zachowanie obrońców znad morza i Polonia Warszawa prowadzi 2:0! Mateusz Jagieło przyjął piłkę tak niefortunnie, że praktycznie oddał ją Marcinowi Klusce, który strzałem prawą nogą pokonał Roberta Błąkałę.

61'
59'

Dośrodkowanie Mariusza Marczaka zostało wypiąstkowane przez bramkarza Kotwicy Kołobrzeg. Po chwili druga próba Polonii Warszawa i pudło!

58'

Michał Zapaśnik dryblował w prawym narożniku i sprowokował przeciwnika do faulu.

55'

Przemysław Szabat zakończył atak na skrzydle dośrodkowaniem. Kotwica Kołobrzeg postawiła na proste środki i wybiła piłkę na korner.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Choroś.

49'

Szybka odpowiedź zespołu ze stolicy Polski. Robert Błąkała złapał futbolówkę po centrostrzale Mariusza Marczaka.

48'

Zaatakowała Kotwica Kołobrzeg i Karol Żmijewski nie doszedł w polu karnym do podania Mateusza Świechowskiego.

46'

Rozpoczęła się druga połowa!

34'

Bazyli Kokot interweniował ofiarnie we własnym polu karnym. W ten sposób zatrzymał rajd Karola Żmijewskiego. Bardzo dobre zachowanie defensora.

31'

Była krótka przerwa w grze, ponieważ kibice wrzucili na boisko serpentyny.

27'

Płaskie dośrodkowanie Karola Żmijewskiego wyekspediowali obrońcy Polonii Warszawa i drużyna znad morza musi budować atak od początku.

23'

Gol! Strzelił Michał Zapaśnik.

Polonia na prowadzeniu po fatalnym nieporozumieniu bramkarza Roberta Błąkały z defensorem. Obaj minęli się z piłką, więc do pustej bramki wpakował ją Michał Zapaśnik!

22'

Piotr Petasz huknął w swoim stylu z 40 metrów. Nie było to groźne dla Kotwicy Kołobrzeg.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Załęcki.

16'

Kapitalna sytuacja podbramkowa Kotwicy Kołobrzeg. Po prostopadłym podaniu Piotr Giel znalazł się sam przed bramką stołecznego zespołu. Jego strzał otarł się o golkipera Polonii, po czym piłkę z linii bramkowej wybił Bazyli Kokot. Powinno być 0:1!

14'

Prostopadłe podanie do Mariusza Marczaka było delikatnie za mocne i trafiło do bramkarza Kotwicy Kołobrzeg.

11'

Groźne uderzenie na bramkę Kotwicy Kołobrzeg i między słupkami musiał wykazać się Robert Błąkała.

6'

Prostopadłe podanie w pole karne zespołu z Warszawy i czujnie na przedpolu zachował się bramkarz Dominik Pusek.

2'

Pierwszą akcję w tym meczu przeprowadzili Poloniści. Fabian Pawela przedzierał się między obrońcami z Kołobrzegu, po czym nie oddał skutecznego strzału.

16:57

Polonia dziś nietypowo w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, natomiast Kotwica Kołobrzeg w jednolitych, niebieskich strojach.

16:57

Ławka rezerwowych Kotwicy Kołobrzeg: Adrian Woszczyna - Sebastian Bartlewski, Mateusz Janeczko, Karol Zieliński, Michał Machurski, Piotr Paprocki.

16:57

Ławka rezerwowych Polonii Warszawa: Marcin Leszczyński - Marcin Bochenek - Piotr Ćwik, Bartosz Wiśniewski, Mariusz Wierzbowski, Piotr Augustyniak, Cezary Sauczek.

16:36

Przy Konwiktorskiej dojdzie do pojedynku drużyn, które chcą uciec z niebezpiecznego rejonu strefy spadkowej. Polonia Warszawa gości Kotwicę Kołobrzeg, a mecz jest częścią obchodów 105-lecia klubu.