IFK Goeteborg. Schodzi: Mikael Boman. Wchodzi: Tom Pettersson.

To już chyba definitywny koniec marzeń Piasta o awansie. Gliwiczanie popełnili błąd w środku pola, Engvall wybiegł sam na sam ze Szmatułą i nie zmarnował szansy.

Gustav Engvall #19
IFK Goeteborg
85'

Engvall zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, piłka poleciała obok bramki.

82'

IFK Goeteborg. Schodzi: Jakob Ankersen. Wchodzi: Martin Smedberg.

Martin Smedberg #11
Jakob Ankersen #9
80'

IFK Goeteborg. Schodzi: Tobias Hysen. Wchodzi: Gustav Engvall.

Tobias Hysen #10
79'

Z narożnika pola karnego fatalnie uderzył Patrik Mraz. Znów bez zagrożenia.

77'

Gliwiczanie próbują coś wskórać, jednak biją głową w mur.

74'

Czas mija i niestety niewiele wskazuje na przełom, wynik 0:2 postawi Piasta w katastrofalnej sytuacji przed rewanżem.

72'

Piast. Schodzi: Josip Barisić. Wchodzi: Mateusz Mak.

72'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

71'

Bardzo słaby fragment, sporo niedokładności.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Masłowski.

64'

Alvbage złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Mraza w kierunku Jankowskiego.

61'

Josip Barisić był trochę zaskoczony dośrodkowaniem Mraza z lewego skrzydła i w niezłej sytuacji główkował nad poprzeczką.

59'

Świetny strzał Rieksa z rzutu wolnego z 20 metrów, ale jeszcze lepiej interweniował Jakub Szmatuła!

55'

W pole karne IFK dośrodkował Patrik Mraz, jednak Bartosz Szeliga został uprzedzony przez obrońców.

54'

Ależ groźnie w polu karnym Piasta! Na szczęście Hysen źle zamknął wrzutkę z lewego skrzydła i Jakub Szmatuła interweniował na linii bramkowej.

53'

Zbyt mocno z rzutu rożnego dośrodkował Albaek. Bez zagrożenia pod bramką Szmatuły.

49'

Teraz Michał Masłowski zablokowany przed polem karnym IFK.

1
48'

Kolejna akcja Masłowskiego! Bartosz Szeliga został zablokowany, a mocną poprawkę Zivca z 11 metrów świetnie obronił Alvbage.

1
47'

Po podaniu Masłowskiego Patrik Mraz nieznacznie chybił z 20 metrów.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Bartosz Szeliga przejął piłkę na 30. metrze, jednak zamiast rozegrać akcję, zdecydował się na strzał i fatalnie chybił.

41'

Odpowiedź Szwedów: z takiej samej odległości wysoko nad bramką strzelił Rieks.

40'

Zewnętrzną częścią stopy z 20 metrów uderzył Radosław Murawski, jednak na posterunku Alvbage.

35'

Gol! Strzelił Tobias Hysen.

Niestety 0:2. Po akcji oskrzydlającej gliwiczanie zbyt krótko wybili piłkę i mocnym strzałem z 11 metrów Szmatułę pokonał Hysen.

2
2
32'

Dobrze centrował teraz Patrik Mraz, gra została jednak przerwana, bo sędzia dopatrzył się faulu Szeligi.

30'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Zivcu otrzymał Sebastian Eriksson.

Sebastian Eriksson #6
28'

Jakub Szmatuła wypiąstkował piłkę po centrze Albaeka z rzutu rożnego.

26'

Teraz mniej ciekawy fragment, dużo niedokładności z obu stron.

2
23'

IFK podchodzi do wyższego pressingu i Piast ma problem z wyprowadzeniem akcji ze swojej połowy.

2
21'

Po dłuższej przerwie zaatakowali Szwedzi, jednak dośrodkowanie Salomonssona z prawego skrzydła było bardzo niedokładne.

18'

Z rzutu wolnego z 30 metrów wysoko nad bramką uderzył Patrik Mraz.

16'

Teraz Sasa Zivec uderzył sprzed pola karnego, jednak obok słupka.

15'

Centrostrzał Zivca z narożnika pola karnego i Alvbage interweniował z trudem.

13'

Martin Bukata zablokowany przy próbie strzału z 25 metrów.

12'

Sasa Zivec zamknął kąśliwą centrę Mraza, ale trudno powiedzieć, czy strzelał, czy jeszcze podawał. Spokojnie interweniował Alvbage.

9'

Bartosz Szeliga chciał zamknąć dośrodkowanie Zivca z rzutu rożnego, ale nie trafił w piłkę. To mogła być dobra okazja Piasta.

7'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, dośrodkowywał Patrik Mraz, jednak piłkę wypiąstkował Alvbage.

3'

W pole karne IFK próbował centrować Bartosz Szeliga, ale został zablokowany.

1
2'

Gol! Strzelił Mattias Bjarsmyr.

Koszmarny początek Piasta. Goście egzekwowali rzut rożny, w polu karnym doszło do zamieszania i głową do siatki trafił Bjarsmyr.