II liga: 22. kolejka
18 mar 2017 13:00
90+2'

Mimo osłabienia Radomiak Radom wywalczył rzut wolny ostatniej szansy w tym spotkaniu. Bartosz Sulkowski nie wypieścił swojego dośrodkowania i piłka w posiadaniu Błękitnych.

1
1
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

2
88'

Ostatnie szanse na zmianę bezbramkowego rezultatu po obu stronach boiska. Rafał Gutowski strzelił na wiwat po podaniu od Bartosza Flisa, a Matthieu Bemba chybił z dystansu.

1
87'

Błękitni Stargard. Schodzi: Maciej Filipowicz. Wchodzi: Maciej Wojczuk.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Maciej Filipowicz #17
86'

Końcówka spotkania i gospodarze próbują wykorzystać przewagę liczebną. Trener Krzysztof Kapuściński wprowadził na boisko nominalnego napastnika, w kierunku którego szybują dośrodkowania.

84'

Błękitni Stargard. Schodzi: Maciej Więcek. Wchodzi: Sebastian Inczewski.

Sebastian Inczewski #9
Maciej Więcek #17
82'

Błękitni Stargard. Schodzi: Leandro. Wchodzi: Radosław Mikołajczak.

Leandro #9
80'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dariusz Brągiel za brutalne przewinienie.

Radomiak Radom
3
1
78'

Rafał Gutowski strzelił z dystansu wyraźnie obok bramki Radomiaka Radom. Z taką precyzją, a raczej z jej brakiem, skończy się bezbramkowo.

75'

Nic wynikło z rzutu wolnego dla Radomiaka Radom i gospodarze szybko odpowiedzieli swoim atakiem. Strzał głową z bliska, ale jego autor był na spalonym, co zasygnalizował sędzia asystent.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Szymusik.

Błękitni Stargard
72'

Radomiak Radom w jedenastu na własnej połowie i czeka na możliwość odpowiedzenia Błękitnym. Intensywnie rozgrzewają się również rezerwowi gości.

70'

20 minut do końca. Przed momentem uderzenie z linii pola karnego oddał aktywny Wojciech Fadecki, ale Adrian Szady nawet nie musiał interweniować.

68'

Wojciech Fadecki wpadł w pole karne Radomiaka Radom, gdzie wymanewrował jednocześnie dwóch obrońców Radomiaka. Wypracował sobie dużo miejsca, ale wstrzelił piłkę do nikogo.

66'

Zdecydowanie odważniejsi są Błękitni Stargard w drugiej połowie. Maciej Więcek wywalczył kolejny rzut wolny, a całe zamieszanie skończyło się płaskim strzałem.

64'

Wojciech Fadecki najpierw wywalczył, a następnie wykonał rzut wolny z lewego skrzydła. Ponownie trochę zabrakło do ideału pomocnikowi Błękitnych. Adrian Szady musiał sobie z tym poradzić.

59'

Bartosz Sulkowski przymierzył bardzo niebezpiecznie z rzutu wolnego, ale ponownie interweniował bez zarzutu Przemysław Wróbel! Bramkarz może być bohaterem Błękitnych.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Liśkiewicz.

1
54'

Radomiak Radom. Schodzi: Simon Colina Dominguez. Wchodzi: Dariusz Brągiel.

Simon Colina Dominguez #23
1
53'

Agresywniejszy pressing gospodarzy i już Radomiak Radom ma mniej swobody w środku pola. Na dodatek Robert Brzęczek oddał niezłe uderzenie z 20. metra.

1
51'

Błękitni Stargard odważniej po powrocie z szatni. Bartosz Flis dostał podanie w polu karnym radomian, ale próbował oszukać swojego przeciwnika zbyt banalnym zwodem.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Gurzęda.

1
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
46'

Błękitni Stargard. Schodzi: Filip Karmański. Wchodzi: Robert Brzęczek.

Filip Karmański #6
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
43'

Patryk Skórecki składał się do uderzenia sprzed pola karnego przyjezdnych. W ostatnim momencie piłka podskoczyła na nierówności i pomocnik Błękitnych tylko skiksował.

1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Lisowski.

2
3
39'

Do końca poczekał na ruch Leandro stoper Patryk Baranowski i świetnym wślizgiem uniemożliwił zdobycie gola strzałem z ostrego kąta.

1
1
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Karmański.

2
3
35'

Dużo do powiedzenia mają sobie i arbitrowi piłkarze w Stargardzie. Mecz na grząskim boisku zaostrzył się i najpewniej za moment sędzia sięgnie do kieszonki po kartkę.

1
33'

Nie fascynuje pojedynek w ostatnich minutach. Radomiak Radom przeważał, ale chyba zmęczył się swoim pressingiem i wycofał na własną połowę. Błękitni Stargard nie potrafią z tego skorzystać.

1
31'

Młodziutki Grzegorz Szymusik wpadł w pole karne Radomiaka Radom i próbował dostarczyć piłkę w sam środek. Interweniował z trudem Adrian Szady.

1
28'

Maciej Liśkiewicz zatrzymał na własnej połowie Leandro, który tym razem wymienił się pozycjami z partnerem i włączył się do rozegrania piłki.

1
26'

Sędzia zaprosił na rozmowę wychowawczą zawodników obu drużyn, gdy Błękitni Stargard po raz pierwszy od kilku minut, zagościli na połowie Radomiaka Radom.

1
23'

Radomiak Radom przesuwa formacje coraz wyżej na połowę stargardzian, ale jego akcje oskrzydlające są zatrzymywane przez Rafała Gutowskiego i Macieja Więcka.

1
19'

Leandro robi bohatera z bramkarza gospodarzy Wróbla. Snajper Radomiaka Radom biegł długo samotnie i zastanawiał się jak wykorzystać sytuację sam na sam, po czym huknął w golkipera!

1
18'

Radomiak Radom próbował przebić się prawym skrzydłem, ale zablokował wszystkie warianty Rafał Gutowski.

1
16'

Radość kibiców Radomiaka Radom, ponieważ Leandro wpakował piłkę do bramki gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Przedwczesna, ponieważ napastnik był na spalonym w momencie podania.

1
12'

Bartosz Flis mógł, a nawet powinien dać prowadzenie Błękitnym Stargard po centrze Wojciecha Fadeckiego z rzutu wolnego. Miał dużo miejsca, ale fatalnie chybił!

1
11'

Matthieu Bemba przesadził w walce o piłkę z zawodnikiem Błękitnych i dostał pierwszą reprymendę od sędziego Szymona Lizaka.

1
9'

Wojciech Fadecki strzelił z rzutu wolnego co prawda celnie, ale zbyt mało zaskakująco, by pokonać dobrze ustawionego Adriana Szadego.

1
6'

Na razie Radomiak Radom przeważa pod względem posiadania, piłki natomiast Błękitni zrewanżowali się tylko jednym atakiem zakończonym strzałem Bartosza Flisa.

1
1
4'

Pierwsza, genialna sytuacja podbramkowa dla Radomiaka Radom. Leandro dostał podanie w pole karne, gdzie miał dużo miejsca, ale jego płaskie uderzenie odbił instynktownie nogą Przemysław Wróbel!

1
1
2'

Gospodarze w tradycyjnych, błękitnych strojach, natomiast Radomiak Radom w zielonych z białymi akcentami. Do pojedynku dojdzie na nasiąkniętym wodą boisku.

3
2
2
12:44

Ławka rezerwowych Radomiaka Radom: Piotr Banasiak - Dariusz Brągiel, Kamil Cupriak, Radosław Mikołajczak, Mateusz Stąporski, Maciej Wojczuk, Bartosz Zakrzewski.

1
12:44

Ławka rezerwowych Błekitnych Stargard: Marek Ufnal - Robert Brzęczek, Mateusz Czapłygin, Sebastian Inczewski, Michał Magnuski, Tomasz Pustelnik, Bartłomiej Zdunek.

1
12:44

Sędzia: Szymon Lizak (Poznań).

1
12:44

Obie drużyny jeszcze nie wygrały meczu w rundzie wiosennej. Błękitni wypuścili z rąk prowadzenie i tylko zremisowali z ROW-em 1964 Rybnik oraz Siarką Tarnobrzeg, natomiast Radomiak zdobył jedyne dotychczas "oczko" za kompromisowe 0:0 z Puszczą Niepołomice.

2
12:44

Sobotnie granie w II lidze rozpocznie się w Stargardzie. Miejscowi Błękitni podejmą Radomiaka Radom, który plasuje się na lokacie premiowanej awansem. Drużyna z Pomorza jest tylko trzy miejsca, ale aż 11 punktów za rywalami.