II liga: 24. kolejka
01 kwi 2017 15:00
90+2'

Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Kamil Bętkowski, po którym piłka wpadła do bramki. Chwilę wcześniej sędzia odgwizdał jednak faul i tego gola nie uznał.

2
90'

Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

1
2
89'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Laskowski.

Warta Poznań
1
88'

Piłkarze z Poznania przerywają praktycznie każdą ofensywną akcję Stali.

3
1
85'

Zanosiło się na groźną akcję Stali, ale Kacper Piechniak został złapany na spalonym.

2
1
82'

Umiejętnie bronią się piłkarze Warty Poznań, którzy oddalają grę od własnego pola karnego.

2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Waszkiewicz.

Stal Stalowa Wola
1
1
78'

Gospodarze starają się atakować, ale nie potrafią wypracować sobie dogodnej okazji.

2
72'

Tempo meczu opadło. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1
68'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje bramkarz Warty.

1
1
67'

W polu karnym Stali piłka trafiła do Kiełba, ten oddał strzał kilkunastu metrów, uderzenie zostało zblokowane i piłkę złapał bramkarz Stali.

1
1
65'

Zza pola karnego bardzo niecelny strzał oddał Bartłomiej Wasiluk.

1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Gracjan Goździk.

1
58'

Ależ okazję mieli zawodnicy Warty! W polu karnym Stali doszło do zamieszania, a ostatecznie piłkę z linii bramkowej wybił Adam Waszkiewicz.

2
57'

Od początku drugiej połowy Stal ma przewagę. Gra toczy się głównie na połowie Warty.

3
53'

Ładnie w pole karne Warty dośrodkował Kamil Bętkowski. Bramkarz Warty zdołał jednak wypiąstkować piłkę.

1
49'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów niecelnie strzelał Adrian Gębalski.

4
47'

Stal od początku drugiej połowy zdecydowanie ruszyła do ataku. Przed chwilą po strzale jednego z zawodników gospodarzy piłka przeleciała obok bramki Warty.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

1
45'

Z rzutu wolnego z ponad 30 metrów niecelnie strzelał Kamil Bętkowski.

42'

Warta cofnęła się do defensywy. Stal rozgrywa piłkę na połowie drużyny z Poznania.

2
39'

Ładny strzał z 18 metrów oddał Michał Ciarkowski. Bramkarz Stali na raty zdołał złapać piłkę.

1
1
1
36'

Gra toczy się teraz w środku boiska. Sporo niedokładności, zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
1
32'

Kontra Warty. Piłkę świetnie wyprowadził Mateusz Broź, wpadł w pole karne Stali, ale jego uderzenie z ostrego kąta obronił bramkarz gospodarzy.

1
1
32'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Warty piłkę pewnie wybił Tomasz Dejewski.

1
1
29'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarz Stali tym razem pewnie wybił piłkę. Gospodarze wyprowadzili kontrę, ale ostatecznie Adrian Gębalski stracił piłkę.

1
28'

Jakub Kiełb dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Stali. Dorian Frątczak wybił piłkę na rzut rożny.

1
26'

Stal nie potrafi groźniej zaatakować. Piłkę częściej mają zawodnicy z Poznania.

1
1
24'

Z około 20 metrów strzelał Gracjan Goździk. To było ładne uderzenie, ale zostało zablokowane przez obrońców Stali.

1
1
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Konrad Kołodziej.

21'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał Mateusz Broź.

1
18'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Mateusz Wójcik.

1
18'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Warty. Piłkę wybił jeden z obrońców drużyny z Poznania.

1
1
15'

Gol! Strzelił Tomasz Dejewski. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i błędzie bramkarza Stali piłkę do bramki gospodarzy strzałem głową skierował Tomasz Dejewski. Początkowo tego gola przypisano Mateuszowi Broziowi.

8
8
1
3
13'

W polu karnym Warty piłka dość przypadkowo trafiła do Adriana Gębalskiego. Ten nie zdołał jednak nawet oddać strzału.

10'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich. Teraz Stal śmielej ruszyła do ataku.

1
1
8'

Żółtą kartkę za symulowanie faulu otrzymał Kamil Jonkisz.

1
1
5'

Lekką optyczną przewagę ma Warta. Gra toczy się jednak w środkowej strefie boiska.

1
1
3'

Na strzał z około 35 metrów zdecydował Mateusz Broź. Uderzenie było jednak niecelne.