Strzał Pieczary, ale pewnie łapie Leleń.

2
1
1
81'

Polonia atakuje, przed chwilą strzelał Pawela, ale najpierw został przyblokowany, po chwili uderzył ponad bramką.

3
4
77'

Strzelał Sauczek, ale piłka otarła się o któregoś z zawodników gości. Rzut rożny.

1
1
1
1
1
76'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Krystian Pieczara! Piłkarz Polonii trafił w słupek!

Polonia Warszawa
11
4
2
3
74'

Rzut karny dla Polonii!

3
1
1
2
2
73'
68'
64'

Gol! Strzelił Przemysław Czerwiński. 3:1 dla Gryfa! Z prawej strony uderzał Czerwiński, piłkę jeszcze przeciął jeden z obrońców Polonii myląc Tobjasza.

Przemysław Czerwiński #16
13
18
2
4
9
61'

Mogło być 3:1 dla gości! Po dośrodkowaniu z rożnego groźnie uderzał Wiski, jednak jego strzał dobrze wybronił Tobjasz.

1
1
2
2
2
59'

Kontra gości, szarża Mońki lewą stroną, jednak dośrodkowanie zablokowane przez Ćwika.

2
2
2
2
2
55'

Drugą połowę lepiej zaczęli gracze Gryfa. Mimo prowadzenia kontrolują grę, często goszczą na polu karnym Polonii. "Czarne Koszule" nie mają chyba pomysłu na strzelenie wyrównującej bramki.

2
2
2
2
2
48'

Pieczara uderzał szczupakiem po dośrodkowaniu Marczaka z wolnego, jednak nad poprzeczką.

2
2
2
2
2
47'

Groźna akcja Gryfa, ale Wicki z pola karnego strzelił bardzo lekko, nie sprawiając problemów Tobjaszowi.

3
3
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Krzysztof Wicki. Bramka dla Gryfa! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z zawodników gości strącił jeszcze piłkę głową, a futbolówkę do bramki wpakował Wicki.

15
11
5
5
10
45'

Minuta doliczona.

4
4
2
2
2
43'

Pawela płasko w pole karne, jednak kilku polonistów minęło się z piłką.

39'

Głębokie dośrodkowanie Łysiaka z rzutu wolnego z prawej strony, piłkę łapie Tobjasz.

1
1
1
1
1
34'

Bochenek opatrywany poza linią boczną.

2
2
2
2
2
34'

Bochenek w polu karnym, blokowany przez kilku obrońców Gryfa. Piłka w rękach Lelenia.

1
1
1
1
1
30'

Pawela efektownie zwiódł obrońcę gości na prawym skrzydle, jednak w polu karnym nie było żadnego z jego z kolegów.

1
1
1
1
1
28'

I teraz Polonia - dośrodkowanie Wojdygi z lewej, Marczak głową trafia w boczną siatkę.

1
1
1
1
1
27'

Mogło być 2:1 dla Gryfa. Strzał Łysiaka z rzutu wolnego minimalnie minął bramkę Polonii.

3
3
3
3
3
26'

Żółta kartka dla Bazylego Kokota za ściąganie do parteru zawodnika Gryfa.

1
1
1
1
1
24'

Gol! Strzelił Michał Marczak. Asystował mu Piotr Łysiak. Wyrównanie! Błyskawiczna odpowiedź Gryfa. Dośrodkowanie Łysiaka, zamieszanie w polu karnym, po którym pewnym płaskim strzałem gola zdobył Michał Marczak.

11
23'

Gol! Strzelił Daniel Choroś. Asystował mu Mariusz Marczak. Dośrodkowanie Marczaka z wolnego i piłkę do bramki pakuje Daniel Choroś!

12
7
3
4
8
19'

Wojdyga płasko uderza z dystansu, ale piłka znalazła się zdecydowanie bliżej narożnej chorągiewki, niż lewego słupka bramki.

3
3
3
2
2
18'

Pawela uderza bardzo niecelnie z około 30 metrów.

1
1
1
1
1
15'

Teraz świetna okazja Polonii. Marczak ładnie dośrodkował z rzutu wolnego do niepilnowanego Chorosia, obrońca Polonii jednak fatalnie skiksował.

1
1
1
1
1
13'

Pawela ładnie zagrał z głębi pola do Marczaka, zawodnik Polonii był jednak na pozycji spalonej.

2
2
2
2
2
7'

Tym razem dobra okazja Gryfa. Z wolnego dośrodkował Łysiak, piłka trafiła w pole karne do niepilnowanego Mrówki. Zawodnik gości uderzył  jednak bardzo lekko, nie sprawiając żadnych problemów Tobjaszowi.

1
1
1
1
1
4'

Groźne dośrodkowanie Marczaka z rzutu wolnego, dwóch polonistów będących w dobrej pozycji nie zdołało go jednak trącić piłki głową. Ponadto arbiter odgwizdał spalonego.

1
1
1
1
1
1'

Pierwsza akcja Polonii, Daniel Gołębiewski strzelał z półobrotu zza pola karnego. Ale niecelnie.

2
2
2
2
2
14:46

Piłkarze wychodzą na murawę. To pierwszy mecz, w którym "Czarne Koszule" poprowadzi Wojciech Szymanek.