Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Inczewski.

Sebastian Inczewski #9
Błękitni Stargard
90+2'

Rafał Gutowski miał trochę miejsca w polu karnym Rozwoju Katowice. Zdecydował się na uderzenie prostym podbiciem. Piłka uciekła mu poza światło bramki.

90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

89'

Błękitni Stargard. Schodzi: Piotr Wojtasiak. Wchodzi: Karol Orłowski.

wchodzi Wchodzi
Karol Orłowski #13
schodzi Schodzi
85'

Mało czasu zostało Błękitnym Stargard na zdobycie chociaż jednego gola. Starają się atakować, ale wszystko jest pod kontrolą Rozwoju Katowice.

83'

Dwa dośrodkowania katowiczan. Pierwsze z rzutu wolnego wybił Patryk Baranowski, a drugie zatrzymał z problemami Przemysław Wróbel.

79'

Damian Kowalczyk miał przed oczami tylko bramkarza Błękitnych Stargard, a ponadto mógł podać piłkę wolnemu partnerowi. Zdecydował się na solowe zakończenie ataku i spudłował!

77'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Marszalik.

Rozwój Katowice
72'

Gol! Strzelił Grzegorz Fonfara.

2:0 dla Rozwoju Katowice. Mocne uderzenie z rzutu karnego do bramki Przemysława Wróbla i katowiczanie blisko zwycięstwa w Stargardzie!

1
1
1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Liśkiewicz.

Przewinienie we własnym polu karnym i sędzia postanowił przyznać jedenastkę gościom. Za moment Rozwój Katowice może mieć dwa gole przewagi!

1
70'

Rozwój Katowice. Schodzi: Bartosz Rutkowski. Wchodzi: Michał Trąbka.

Michał Trąbka #16
1
63'

Błękitni Stargard. Schodzi: Maciej Więcek. Wchodzi: Mateusz Czapłygin.

Maciej Więcek #17
1
63'

Błękitni Stargard. Schodzi: Robert Brzęczek. Wchodzi: Sebastian Inczewski.

1
57'

Atakują Błękitni Stargard, ale bezskutecznie. Robert Brzęczek główkował po miękkiej wrzutce Macieja Więcka prosto w rękawice bezbłędnego Bartosza Solińskiego.

56'

Płaskie uderzenie Piotra Wojtasiaka, po którym futbolówka otarła się o nogę defensora Rozwoju Katowice, co ułatwiło interwencję Bartoszowi Solińskiego.

1
53'

Nie ma rzutu karnego dla Błękitnych Stargard. Tym razem sędzia orzekł, że Grzegorz Szymusik został powstrzymany zgodnie z przepisami.

1
50'

Po zmianie wyniku Rozwój Katowice ustawił się w jedenastu na własnej połowie i wyczekuje szansy na wyprowadzenie zabójczego kontrataku.

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Mielnik za ostre przewinienie.

47'

Gol! Strzelił Filip Kozłowski.

Przypomniał o sobie były zawodnik Pogoni Szczecin! Rozwój Katowice na prowadzeniu po strzale głową Filipa Kozłowskiego, który zachował się najlepiej po wrzutce z rzutu wolnego.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

45+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Bartosz Flis!

Napastnik Błękitnych Stargard zmarnował jedenastkę, ponieważ płaskim uderzeniem trafił prosto w nogi bramkarza Bartosza Solińskiego!

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Murawski.

45'

Wielka szansa Błękitnych Stargard, by jednak zmienić wynik przed przerwą! Ręka Sebastiana Murawskiego po strzale Bartosza Flisa i jedenastka dla gospodarzy.

43'

Bezbłędni w pierwszej połowie byli Przemysław Wróbel oraz Bartosz Soliński. Po chwili interwencja bramkarza Rozwoju Katowice i najpewniej będzie bezbramkowo do przerwy.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Czekaj za przewinienie.

39'

Coraz mniej czasu pozostało drużynom na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Piłkarze już delikatnie zmęczeni grą w pełnym słońcu, do której nie byli przyzwyczajeni.

37'

Kolejny rzut wolny na obrzeżach pola karnego Błękitnych Stargard. Zbyt głębokie wstrzelenie i futbolówka poszybowała w rękawice dobrze ustawionego Przemysława Wróbla.

32'

Razi nieskutecznością Bartosz Flis. Kolejna próba filigranowego napatnika, który zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego na drugim słupku i ponownie zdążyli zablokować piłkę goście.

30'

Bartosz Flis ma do siebie pretensje, ponieważ spartaczył niecelnym uderzeniem rajd Piotra Wojtasiaka między trzema zawodnikami z Katowic.

28'

Obrońcy Rozwoju Katowice doskoczyli błyskawicznie do Piotra Wojtasiaka i zablokowali płaskie uderzenie z 18. metra.

1
27'

Rozwój Katowice szarżuje na prawej flance, ale trzeba przyznać, że nieźle radzi sobie tam Rafał Gutowski i nie pozwala Mielnikowi oraz Rutkowskiemu rozwinąć skrzydeł.

24'

Damian Kowalczyk strzelił z dystansu. Po pierwsze zbyt lekko, a po drugie prosto w dobrze ustawionego Przemysława Wróbla. Zła decyzja!

22'

Gorąco jest w Stargardzie po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów. To mocna broń obu drużyn, więc piłkarze szukają fauli na obrzeżach pola karnego.

19'

Centra Wojciecha Fadeckiego z narożnika boiska i obrońców wyprzedził Grzegorz Szymusik. Strzał głową młodzieżowca i futbolówka nawet otarła się o słupek Rozwoju Katowice!

18'

Kolejna szansa na gola dla Błękitnych Stargard po dośrodkowaniu Wojciecha Fadeckiego z rzutu wolnego! Tym razem główkował Piotr Wojtasiak i z trudem obronił Bartosz Soliński.

14'

Dwie interwencje Przemysława Wróbla. Pierwsza trudniejsza po uderzeniu głową Filipa Kozłowskiego. Po chwili bramkarz Błękitnych Stargard wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

12'

Bartosz Soliński uspokaja swoich obrońców, którzy pogubili się pod naporem Błękitnych Stargard. Rozwój Katowice ma szczęście, że wciąż jest bezbramkowo w Stargardzie.

9'

Pierwsze zagrożenie pod bramką Bartosza Solińskiego. Po mocnym wstrzeleniu Wojciecha Fadeckiego z rzutu wolnego Bartosz Flis nieznacznie spudłował z kilku metrów!

8'

Ambitna koncepcja Bartosza Sobotki, który zamiast dośrodkować z rzutu wolnego, próbował przelobować Przemysława Wróbla. Pudło!

6'

Poddenerwowani kibice w Stargardzie, gdy na boisko upadł niebezpiecznie Maciej Liśkiewicz. Uraz nie jest groźny i środkowy obrońca wrócił już na boisko.

5'

Udana interwencja Rafała Gutowskiego na lewej stronie boiska. Po chwili ponowienie Rozwoju Katowice i na przedpolu interweniował Przemysław Wróbel.

3'

Długo rozgrywał Rozwój Katowice aż Michał Płonka wykopał piłkę poza boisko i szansę na wyprowadzenie pierwszego ataku mają Błękitni Stargard.

14:37

Piłkarze wyszli z tunelu na boisko. Błękitni Stargard w tradycyjnych strojach, natomiast Rozwój Katowice w białych koszulkach i spodenkach.

14:37

Ławka rezerwowych Rozwoju Katowice: Bartosz Golik - Bartosz Nowotnik, Dawid Przezak, Przemysław Gałecki, Bartosz Jaroszek, Michał Trąbka, Marcin Kowalski.

14:37

Ławka rezerwowych Błękitnych Stargard: Marek Ufnal - Mateusz Czapłygin, Sebastian Inczewski, Michał Magnuski, Karol Orłowski, Kacper Pluta, Bartłomiej Zdunek.

14:37

Sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

14:37

Do składu Błękitnych mogli powrócić po pauzie za kartki Maciej Liśkiewicz oraz Grzegorz Szymusik. W jedenastce Rozwoju Sebastian Murawski, który w przeszłości grał w klubie ze Stargardu, a także byli piłkarze Pogoni Szczecin Damian Kowalczyk oraz Filip Kozłowski.

14:37

Pogoda w Stargardzie dopisuje piłkarzom. Dwa tygodnie temu Błękitni zagrali w ulewie i wichurze, a z Rozwojem Katowice powalczą o punkty w pełnym słońcu.

14:37

Błękitni Stargard nie wygrali meczu w rundzie wiosennej. Po czterech, spalonych podejściach liczą na przełamanie impasu. Ich przeciwnikiem jest Rozwój Katowice, który co prawda broni się przed spadkiem, ale potrafił zwyciężyć na stadionach Radomiaka Radom i Legionovii Legionowo.