II liga: 26. kolejka
15 kwi 2017 16:00
90+2'

Była bardzo dobra okazja dla Gryfa, ale uderzenie z okolic dwudziestego metra zostało na raty powstrzymane przez Laskowskiego!

90'

Szalona końcówka. Drużyny ambitnie walczą o zwycięskiego gola. Arbiter doliczył 2 minuty.

1
86'

Bardzo dobra wrzutka Kiełba z rzutu wolnego, do strzału doszedł Adrian Laskowski, posyłając piłkę obok słupka.

1
1
83'

Niezła okazja ekipy z Wielkopolski. Alain Ngamayama nie przeciął jednak strzału jednego z kolegów.

1
1
82'

Brzuzy zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

1
1
81'

Okres przewagi Gryfa, Warta szuka okazji w kontrach, ale gospodarze mają problemy w ich wyprowadzaniu.

1
1
77'

Niezłe dośrodkowanie Ciarkowskiego z rzutu wolnego w światło bramki, wystarczyło, że Alain Ngamayama przeciąłby tor lotu piłki, ale to mu się nie udało. Pewnie złapał ją Ferra.

74'

Uderzenie z dystansu Biegańskiego zostało zablokowane.

1
71'

Bardzo otwarty mecz w Poznaniu. Padły już cztery gole i niewykluczone, że jeszcze coś znajdzie drogę do siatki.

4
2
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Ciarkowski. Asystował mu Mateusz Broź.

Drugi gol Ciarkowskiego, który pozostawiony bez opieki spokojnie wykorzystał podanie Brozia.

65'

Atomowe uderzenie Cywińskiego na rzut rożny z trudem odbił golkiper Gryfa!

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Marczak.

Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Szybki atak Gryfa, w dużym tłoku futbolówka znalazła się u Michała Marczaka a ten z bliska nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

6
60'

Powinno być 2:1 dla Warty! Niebywałe pudło! Najpierw Cywiński trafił z dystansu w poprzeczkę, piłka spadła pod nogi ustawionego na 3. metrze Brozia a ten nie trafił do siatki! Jak to się stało?!

3
58'

Zbyt mocne podanie, przez co Alain Ngamayama nie sięgnął futbolówki. Mogło być ciekawie.

1
1
2
1
55'

Strzelał Białożyt - próba zablokowa, poprawił Sikwe, ale też bez powodzenia.

53'

Przerwa w grze. Na murawie leży dwóch zawodników.

1
50'

Goździk dopadł do bezpańskiej piłki, oddał strzał, lecz wysoko nad bramką.

47'

Ciarkowski popisał się kolejnym niezłym dośrodkowaniem. Ostatecznie defensywa Gryfa zdołała się wyratować.

1
46'
ZMIANA

. Schodzi: Jacek Wicon. Wchodzi: Michał Marczak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jacek Wicon #10
46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Ciarkowski.

Mamy remis! Uderzenie Cywińskiego zostało odbite przez bramkarza prosto pod nogi Ciarkowskiego, który nie zmarnował takiej okazji!

9
3
1
1
3
45'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Brzuzy.

1
42'

Fragment niedokładnej gry z obu stron.

40'

Bramkarz Warty w ostatniej chwili przejął piłkę, mogło być gorąco.

2
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Nadolski.

Łukasz Nadolski #6
38'

Koszmarna strata Cywińskiego, poszła kontra przyjezdnych, którą niecelnym strzałem zakończył Łysiak.

1
38'

Szybka kontra Gryfa, gospodarzy uratowała chyba śliska murawa ponieważ akcja ta nie została zakończona uderzeniem.

1
1
1
37'

Kolejna świetna okazja Warty. Ciarkowski do Goździka, który jednak nie popisał się za bardzo.

1
1
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Gracjan Goździk.

Warta Poznań
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Białożyt.

1
1
33'
ZMIANA
31'

Warta ciekawie rozegrała rzut rożny, piłka trafiła do Laskowskiego, który uderzył mocno, ale nad poprzeczką.

2
2
29'

Groźna kontra Gryfa, ale Klimczak tylko musnął piłkę.

1
28'

Piotr Kołc mimo, że miał na plecach jednego z rywali zdołał oddać strzał. Futbolówka poszybowała obok słupka.

2
24'

Kapitalna okazja dla Warty! Do strzału głową doszedł Kieliba, a uderzoną przez niego futbolówkę z najwyższym trudem odbił Wiesław Ferra!

2
1
1
1
1
20'

Cały czas przewaga ekipy z Wejherowa. Tym razem po centrze z rzutu rożnego w poprzeczkę, po strzale głową, trafił Kołc!

1
1
1
1
19'

Piotr Kołc zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale nie była to dobra próba.

18'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kieliba.

17'

Ciarkowski wypracował się pozycję przed polem karnym, jego strzał został zablokowany a gracz Warty sygnalizował zagranie ręką - arbiter nakazał jednak grać dalej.

16'

Goście poczuli się lepiej i sprawiają lepsze wrażenie. Poznaniacy muszą się szybko wziąć w garść.

1
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Nadolski.

Gryf prowadzi w Poznaniu! Łukasz Nadolski zdobył kapitalnego gola zaskakującym strzałem z dystansu! Golkiper Warty był bez szans!

5
4
1
1
7
10'

Po okresie przewagi Gryfa teraz to gospodarze zaczynają dochodzić do głosu. Po jedynym z wyjść mogło być ciekawie, ale zabrakło precyzji.

3
3
1
1
7'

Adrian Szynka mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale w ostatniej chwili został powstrzymany przez rywala.

3
2
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału doszedł Wicon. Gracz Gryfa naciskany przez obrońcę Warty nie oddał jednego czystego uderzenia.