II liga: 28. kolejka
28 kwi 2017 19:00
90+3'

Marcin Kluska przegrał pojedynek sam na sam z Piotrem Banasiakiem w doliczonym czasie.

2
1
2
90+2'

Radomiak Radom jeszcze próbuje zdobyć gola, ale chyba nic z tego. Strzał Mateusza Stąporskiego został zablokowany przez defensora Polonii Warszawa.

2
1
2
1
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

3
3
2
1
87'

Radomiak Radom. Schodzi: Mateusz Spychała. Wchodzi: Rafał Stróżka.

1
85'

Gol! Strzelił Krystian Pieczara.

4:1 i pozamiatane w Warszawie! Krystian Pieczara przymierzył w okienko bramki Radomiaka Radom z narożnika pola karnego. Kolejna bramka zmiennika.

Polonia Warszawa
19
6
4
1
1
80'

Kolejna sytuacja podbramkowa stołecznego zespołu. Mogło być 4:1! Krystian Pieczara spóźnił się minimalnie do podania Grzegorza Wojdygi wzdłuż linii bramkowej Radomiaka Radom.

3
3
1
3
1
76'

Dominik Pusek zachował się dobrze we własnym polu karnym i sparował futbolówkę po centrostrzale Mateusza Stąporskiego.

8
3
1
72'

Piłka w bramce Radomiaka Radom, ale nie ma czwartego gola dla beniaminka. Spalony! Strzelał Grzegorz Wojdyga po dośrodkowaniu Michała Marczaka z rzutu wolnego.

3
3
2
1
1
63'

Gol! Strzelił Marcin Kluska.

Świetne wejście na boisko zmiennika! Marcin Kluska znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i dobił do bramki uderzenie Michała Marczaka.

22
11
2
4
5
62'

Rafał Zembrowski strzelił po dośrodkowaniu Michała Marczaka z rzutu rożnego ciut za wysoko. Futbolówka poszybowała nieznacznie nad poprzeczką Radomiaka Radom.

5
4
3
58'
57'

Radomiak Radom. Schodzi: Matthieu Bemba. Wchodzi: Simon Colina.

2
57'

Gol! Strzelił Szymon Stanisławski.

Bramka kontaktowa i będzie jeszcze bardzo interesująco! Szymon Stanisławski był najsprytniejszy w podbramkowym zamieszaniu.

13
7
3
4
13
53'

Radomiak Radom. Schodzi: Maciej Filipowicz. Wchodzi: Maciej Wojczuk.

Maciej Filipowicz #17
7
5
3
2
4
51'

Cezary Sauczek dostał świetne podanie od Michała Oświęcimki i mógł z niego skorzystać. Strzelił jednak skrzydłowy Polonii Warszawa obok bramki.

3
3
2
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Grudniewski za faul na Cezarym Sauczku.

4
3
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

5
3
1
45+1'

Gol! Strzelił Bartosz Wiśniewski.

Drugie uderzenie Bartosza Wiśniewskiego z 11. metra do bramki! Polonia Warszawa zabierze do szatni przewagę dwóch goli!

26
7
3
2
6
45+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Dariusz Brągiel.

Radomiak Radom
16
5
3
4
7
45+1'

Ponownie sędzia podyktował rzut karny dla Polonii Warszawa. Dariusz Brągiel zatrzymał nieprzepisowo Piotra Kosiorowskiego.

8
3
1
1
45'

Doliczona minuta.

2
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Oświęcimka.

4
2
1
5
40'

Tempo w ostatnich minutach spadło. Radomiak Radom próbuje atakować pozycyjnie, ale niewiele mu wychodzi i niebezpieczny jest tylko po stałych fragmentach. Polonia Warszawa kontruje, jednak nie tworzy klarownych sytuacji podbramkowych.

2
1
1
37'

Maciej Filipowicz upadł w polu karnym Radomiaka Radom. Sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki po jego starciu z Marcinem Bochenkiem.

2
1
3
1
3
35'

Żółtą kartkę otrzymał Dariusz Brągiel za faul na Marcinie Bochenku.

6
5
1
1
3
32'

Daniel Gołębiewski dopadł do piłki po dośrodkowaniu Marcina Bochenka. Strzelił nie dość, że słabo, to jeszcze niecelnie i od bramki Piotr Banasiak.

1
1
2
31'

Kolejne niebezpieczne zdarzenie w polu karnym Polonii Warszawa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Kamil Kościelny uderzył zbyt lekko, by pokonać Dominika Puska.

1
2
1
4
25'

Groźnie dośrodkował z rzutu rożnego Maciej Filipowicz. Dominik Pusek z trudem wypiąstkował piłkę, które mogła wpaść za jego kołnierz do bramki.

4
1
4
3
3
21'

Bartosz Wiśniewski strzelił z półobrotu z linii pola karnego. Piotr Banasiak poradził sobie spokojnie z delikatnym uderzeniem Wiśniewskiego.

8
3
1
3
20'

Ostry faul Michała Grudniewskiego na Bartoszu Wiśniewskim. Sędzia nie zdecydował się w tej sytuacji pokazać kartki defensorowi Radomiaka Radom.

5
4
1
5
20'

Dobry początek meczu w wykonaniu Czarnych Koszul. Od początku Polonia Warszawa narzuciła swoje warunki przyjezdnym i zasłużenie objęła prowadzenie.

8
4
3
2
5
17'

Prowadzenie Polonii Warszawa po strzale z rzutu karnego. Bartosz Wiśniewski pokonał pewnie Piotra Banasiaka!

28
7
5
6
8
16'

Rzut karny dla Polonii Warszawa! Marcin Bochenek wybiegał na czystą pozycję i w tym momencie został sfaulowany przez defensora.

5
3
1
4
14'

Po dośrodkowaniu Michała Marczaka z rzutu rożnego na piłkę zapolował i strzał oddał Grzegorz Wojdyga. Tylko boczna siatka Radomiaka Radom.

1
1
1
1
4
13'

Na boisko upadł i zwijał się z bólu Piotr Kosiorowski. Na szczęście dla Polonii Warszawa pomocnik jest już gotowy do grania.

2
3
1
2
3
12'

Pierwsze w tym spotkaniu uderzenie Radomiaka Radom. Paweł Tarnowski próbował zaskoczyć zza pola karnego, ale strzelił anemicznie w środek bramki.

2
2
1
2
2
8'

Atak za atakiem Polonii Warszawa. Daniel Gołębiewski mierzył z dystansu i uderzył dokładnie w to miejsce, w którym stał bramkarz gości.

4
3
1
2
7'

Centrostrzał Marcina Bochenka mógł zakończyć się golem! Piłka przelobowała bramkarza Radomiaka Radom i zatrzymała się dopiero na poprzeczce.

1
1
3
4'

Pierwszy strzał Polonii Warszawa. Zaskoczyć bramkarza gości próbował z dużej odległości Bartosz Wiśniewski i chybił.

4
2
2
2
3'

Cezary Sauczek próbował dojść do prostopadłego podania w pole karne Radomiaka Radom. Szybszy od zawodnika gospodarzy był bramkarz Piotr Banasiak.

6
3
1
1
3
18:42

Do Warszawy powraca trener Robert Podoliński. W stolicy Polski studiował i rozpoczynał pracę trenera w drużynach młodzieżowych Legii.

18:42

Radomiak Radom chce wywrzeć presję na Puszczy Niepołomice, która zajmuje 3. miejsce premiowane. Przed meczem na stadionie Polonii Warszawa traci do zespołu z Małopolski trzy punkty, więc nie powinien pozwolić sobie na potknięcie.