Mecze towarzyskie
26 lip 2016 12:00
90+1'

Mogło być 2:2! Neto kapitalnie jednak obronił płaski strzał Harrisona z ostrego kąta.

1
90'

Doliczone 2 minuty.

1
88'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Wanyamie otrzymał Pol Lirola.

Pol Lirola #40
Juventus FC
1
84'

Kilka minut bez sytuacji, Juventus dość spokojnie pilnuje skromnego prowadzenia.

1
80'

Erik Lamela mógł doprowadzić do wyrównania, ale w znakomitej sytuacji trafił z 11 metrów wprost w Neto!

1
79'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Lorenzo Rosseti.

wchodzi Wchodzi
Lorenzo Rosseti #48
schodzi Schodzi
1
79'

Juventus. Schodzi: Hernanes. Wchodzi: Blanco Moreno.

Blanco Moreno #41
1
79'

Juventus. Schodzi: Mario Lemina. Wchodzi: Roman Macek.

Roman Macek #45
1
79'

Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Luca Coccolo.

Luca Coccolo #44
1
79'

Tottenham. Schodzi: Dominic Ball. Wchodzi: Luke Amos.

Luke Amos #46
Dominic Ball #43
1
77'

Dobrą okazję mógł mieć teraz Edwards, jednak nie opanował piłki w polu karnym.

1
75'

Koguty w ataku pozycyjnym, choć głównie w środkowej strefie.

1
71'

Tottenham atakuje teraz Juve dość wysoko, londyńczycy chyba wreszcie uwierzyli w dobry wynik.

1
67'

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Victor Wanyama.

2:1! Po prostej stracie Hernanesa Wanyama znakomicie obsłużył Lamelę, a ten pokonał Neto pewnym płaskim uderzeniem przy słupku.

Tottenham Hotspur
1
66'

Juventus. Schodzi: Kwadwo Asamoah. Wchodzi: Mattia Vitale.

Mattia Vitale #47
1
66'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Giulio Parodi.

Giulio Parodi #42
1
65'

Po błędzie obrony Tottenhamu doskonałą okazję mógł mieć Cerri, ale nie ruszył do piłki i wybił ją Michel Vorm.

1
63'

Tottenham. Schodzi: Kieran Trippier. Wchodzi: Shayon Harrison.

Shayon Harrison #39
1
63'

Tottenham. Schodzi: Vincent Janssen. Wchodzi: Anton Walkes.

Anton Walkes #45
1
63'

Tottenham. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Marcus Edwards.

Marcus Edwards #48
1
61'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
60'

Juventus wyraźnie spuścił z tonu, a Tottenham jeszcze próbuje odrobić straty.

1
56'

Wreszcie zaatakował Tottenham. Kąśliwy płaski strzał sprzed pola karnego oddał Erik Lamela i piłka minimalnie minęła słupek.

1
53'

Znakomitą sytuację miał teraz Miralem Pjanić, który uciekł obrońcom Tottenhamu, ale przestrzelił z 10 metrów.

1
49'

Tottenham nieco aktywniejszy na początku drugiej połowy, na razie jednak Włosi nie mylą się w tyłach.

1
46'

W ekipie Juve doszło do jeszcze jednej zmiany. Cerri zastąpił Pereyrę.

1
46'

Tottenham. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Josh Onomah.

46'

Tottenham. Schodzi: William Miller. Wchodzi: Erik Lamela.

William Miller #47
1
46'
46'

Tottenham. Schodzi: Ryan Mason. Wchodzi: Harry Winks.

Harry Winks #29
1
46'

Juventus. Schodzi: Medhi Benatia. Wchodzi: Luca Marrone.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
40'

Nieźle w polu karnym Kogutów szarżował Lirola, lecz jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

1
38'

Koszmarnie we własnym polu karnym skiksował Hernanes, ale Neto zdążył złapać piłkę przed jednym z rywali.

1
36'

Tottenham próbuje coś wskórać, ale wciąż nie stwarza sytuacji. Juventus ma mecz pod kontrolą.

1
33'

Miller padł w polu karnym Juvnetusu, ale o faulu Benatii nie było mowy.

1
29'

Zupełnie nieudanie główkował teraz Heung-Min Son. Piłka minęła bramkę w sporej odległości.

1
29'

Tom Carroll centrował w kierunku Janssena, mogło być groźnie, ale dobrze interweniował Daniele Rugani.

1
26'

Słabszy fragment, na boisku dzieje się niewiele ciekawego.

1
22'

Tottenham próbuje teraz stosować wysoki pressing. Na Starej Damie nie robi to jednak wielkiego wrażenia.

1
18'

Tottenham nadal bezzębny w ofensywie. Juventus nie forsuje przesadnie tempa, ale gdy tylko przyspieszy, to sieje popłoch w polu karnym przeciwnika.

1
14'

Gol! Strzelił Medhi Benatia. Asystował mu Miralem Pjanić.

Koszmarnie grają w tyłach londyńczycy! Niekryty w narożniku boiska Pjanić dośrodkował do Benatii, a ten główkował z kilku metrów nie do obrony. 2:0!

14'

Potężnie z narożnika pola karnego uderzył Paulo Dybala i Michel Vorm zmuszony do sporego wysiłku.

1
13'

Tottenham wymienia teraz sporo podań, ale głównie na własnej połowie.

1
10'

Dość spokojna gra, ale lepiej prezentuje się Juventus. Koguty nie stworzyły jeszcze zagrożenia pod bramką Neto.

1
6'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Roberto Pereyra.

1:0 dla Juve! Pogubili się Anglicy na własnej połowie, Pereyra wygrał przebitkę, podbiegł z piłką pod pole karne i tak doskonale obsłużył Dybalę, że temu pozostało tylko przymierzyć przy słupku. Vorm bez szans.