Było o włos. Poprzeczka po technicznym strzale Dembele!

1
87'

Wysoki pressing gospodarzy. Borussia sobie nie radzi.

85'

Nic nie zapowiada, by Borussia odwróciła losy meczu. Eintracht gra dzisiaj nadspodziewanie dobry futbol.

79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Haris Seferović. Asystował mu Szabolcs Huszti.

Odpowiedź niemal natychmiastowa. Płaski strzał z 15 metrów i bramkarz nie sięgnął futbolówki.

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Ousmane Dembele.

Mamy remis! Dembele zrobił użytek ze swojej szybkości i idealnie dograł z prawego skrzydła. Piękny strzał głową i 1:1.

76'

To mogła być zabójcza kontra gospodarzy! Płaskie zagranie w pole karne do nadbiegającego Seferovicia, ale Szwajcar fatalnie przestrzelił.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Castro. Pomocnik rzucił piłką w rywala.

Borussia Dortmund
69'

Niezdecydowanie Oczipki. Skrzydłowy powinien szybciej decydować się na uderzenie, ale tego nie zrobił. Dobrze wrócili obrońcy z Dortmundu.

67'

Strata Fabiana i pędzący z piłką Ousmane Dembele. Francuz zbiegł do linii końcowej i podał do Reusa. Reprezentant Niemiec został zablokowany.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos. Faul w środku pola.

62'

Pierre-Emerick Aubameyang przepchnął Abrahama, ale sam stracił równowagę i jedynie trącił piłkę upadając na murawę. Pewna obrona Hradecky'ego.

59'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Sebastian Rode.

58'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Adrian Ramos. Wchodzi: Marco Reus.

54'

Brzydki stał się ten mecz.

51'

Szansa gospodarzy. Strzał z woleja został jednak ofiarnie zablokowany przez Weigla.

49'

Eintracht stosuje swoją grę. Agresywnie, odbiór na doskoku. Borussia ma kłopot z rozegraniem piłki.

46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szabolcs Huszti. Asystował mu Marco Fabian.

Ależ otwarcie gospodarzy. Szybka akcja prawą stroną i idealne wyłożenie do Husztiego. Strzał z 15 metrów i piłka wpadła pod poprzeczkę!

1
1
46'

Początek II połowy.

14:56

Żółtą kartkę otrzymał Marco Fabian. Jeszcze upomnienie po gwizdku kończącym połowę. Odłożona kartka za faul na Sokratisie.

45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

43'

Pojedynek biegowy Piszczka z Vallejo na lewym skrzydle. Lepszy Polak!

39'

Ożywili sie gospodarze. Strzał z dobrych 35 metrów. Jeden z piłkarzy stojących przez bramkarzem Borussii uchylił się, co mogło zmylić Weidenfellera. Ten jednak zachował spokój i złapał piłkę.

36'

Soczyste uderzenie Husztiego z 15 metrów. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale kapitalną obronę zaliczył Roman Weidenfeller.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Hector. Ostry atak na nogi Schuerrle.

33'

Rośnie przewaga Borussii. Gospodarze ograniczyli się jedynie do przeszkadzania. Trzeba jednak oddać, że w destrukcji pracują jak woły. Piszczek i spółka nie mają łatwo.

29'

Pierre-Emerick Aubameyang w dziecinny sposób ograł Abrahama, czym wypracował sobie idealną sytuację na gola. Uderzenie po długim rogu o metr minęło bramkę Eintrachtu.

26'

Schuerrle dograł z lewego skrzydła prosto na głowę Ramosa, ale ten nieczysto trafił piłkę.

22'

Piłka na wolne pole do Ramosa, ale tego umiejętnie przyblokował Bastian Oczipka. Podanie głową do własnego bramkarza i z akcji gości nici.

19'

Soczysty strzał z 23 metrów Aubameyanga. Piłka minęła mur, ale dobrze ustawiony Lukas Hradecky pewnie ją zatrzymał.

17'

Krótkie podanie do Schuerrle, który odważnie wbiegł w szesnastkę. Atakowany przez obrońcę zdołał celnie uderzyć, ale piłkę odbił Lukas Hradecky.

14'

Strzał bez przyjęcia i dobra obrona Hradecky'ego. Próbował Andre Schuerrle.

12'

Optyczna przewaga po stronie gości. Borussia cierpliwie buduje swoje ataki.

9'

Szybka akcja Borussii zakończona złym podaniem Papastathopoulosa. Grek domagał się jeszcze odgwizdania faulu, ale sędzia był innego zdania.

6'

Lewą stroną pola karnego szarżował Schuerrle. Niemiec zakończył akcję lekkim strzałem, który został jeszcze przyblokowany.

3'

Andre Schuerrle nie zauważył sędziego i na pełnym impecie staranował arbitra. Przerwa w grze. Pan Stark musi dostać chwilę na złapanie oddechu.

1
14:56

Żółto-czarne stroje gości z Dortmundu. Gospodarze niczym Juventus, białe spodenki i koszulki w biało-czarne pasy.