Jeszcze szansa dla gospodarzy, ale Steinhofer uderzył nad bramką.

2
1
90+2'

Goście zaatakowali większą ilością piłkarzy, ale ich wysiłki zepsuł Andre Schuerrle. Rezerwowy w głupi sposób dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

5
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'

Lewą flanką przedzierał się Andre Schuerrle, ale wywalczył jedynie jedenasty rzut rożny, z którego nie było zagrożenia.

3
3
86'

Piłka w posiadaniu gospodarzy. To ostatnie minuty, a Borussia nie jest w stanie zepchnąć outsidera na własną połowę.

6
2
85'
ZMIANA

SV Darmstadt 98. Schodzi: Artem Fedecki. Wchodzi: Markus Steinhofer.

wchodzi Wchodzi
Markus Steinhofer #13
schodzi Schodzi
2
2
83'

Dembele stracił piłkę na rzecz Gondorfa. Ten szybko zagrał na lewe skrzydło, gdzie szarpnął Heller. Próba wymuszenia jedenastki powinna skończyć się kartką, ale sędzia okazał się łaskawy.

2
3
82'
ZMIANA
80'

Brzydki okres spotkania. Goście nie mogą złapać rytmu, bowiem gra co chwila przerywana jest gwizdkiem.

5
3
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dzenis Burnić. Faul na Altintopie.

Borussia Dortmund
4
2
77'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Andre Schuerrle.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Esser. Za grę na czas.

SV Darmstadt 98
5
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emerick Aubameyang. Faul na Hollandzie.

3
7
70'

Nieprawdopodobne! Piłka za plecy obrońców gości i Antonio Colak sam przed bramkarzem. Atomowy strzał rezerwowego spoczął na poprzeczce, dobitkę Gondorfa obronił desperacjko interweniujący Burki, a poprawkę Colaka tuż przed linią bramkową zatrzymał Ginter.

4
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Colak. Asystował mu Sidney Sam.

Na poważnie zapachniało sensacją! Altintop zagrał do stojacego na 18. metrze Sama, a ten zamiast strzelać odegrał do Colaka. Rezerwowy chytrym, płaskim strzałem przy bliższym słupku wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

13
27
64'

Konieczna pomoc służb medycznych. Pulisić wskoczył na plecy Gondorfowi i obaj odczuli skutki tego starcia. Zmiany jednak nie będą konieczne.

2
5
62'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Emre Mor. Wchodzi: Ousmane Dembele.

60'

Strata piłki przez jednego z obrońców Borussii i świetna okazja przed Rosenthalem. Soczysty strzał minął jednak bramkę Dortmundu.

1
58'
ZMIANA
57'

Bardzo głębokie dośrodkowanie w pole karne gości. Burkie nie musiał wiele robić, ale jego piąstkowanie było niepewne.

6
55'

Po przerwie gra Borussii Dortmund wygląda już lepiej, ale gospodarze nadal są groźni.

3
54'

Siódmy korner dla Borussii. Co ciekawe gospodarze nie bili jeszcze ani jednego. Centra na 8. metr, ale tam górą defensorzy Darmstadt.

2
2
51'

Dogranie w pole karne gości i pozostawiony bez opieki był Jan Rosenthal. Strzał bez przyjęcia i pewny chwyt Burkiego.

5
49'

Dynamiczne wejście srodkiem Mora. Turek minął jednego rywala, ale zdecydowanie zbyt mocno zagrywał do Aubameyanga.

2
2
46'

Początek II połowy.

14
1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Emre Mor.

Mamy remis. Nagłe przyspieszenie gości i otwierające podanie do Guerreiro. Portugalczyk mocno uderzył z woleja. Esser bez szans.

41
16
43'

Dwa kornery dla Borussii, ale za każdym razem piłka u obrońców gospodarzy.

9
40'

Zbyt krótko wybita piłka przez obrońców gospodarzy. Dopadł do niej Pierre-Emerick Aubameyang i chciał przelobować bramkarza. Ten jednak końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4
3
36'

Jesteśmy zaskoczeni tym co widzimy! SV Darmstadt 98 gra z polotem! Kolejna ładna akcja, zakończona jednak zbyt pochopną decyzją Hellera. Strzał z dystansu nie był najlepszą opcją, a piłka poszybowała wysoko nad bramką.

7
1
34'

Centra z lewej strony boiska. Jan Rosenthal wygrał walkę o górną piłkę, ale piłka nieznacznie minęła bramkę Burkiego.

9
1
31'

Było blisko. Altintop popchnął rywala, czym sprezentował gościom rzut wolny 25 metrów od własnej bramki. Uderzenie Reusa poszybowało nad murem i trafiło w poprzeczkę!

13
3
30'

Gabończykowi nic wielkiego się nie stało. Gramy!

8
6
29'

Przerwa w grze. Na linii pola karnego gospodarzy leży Pierre-Emerick Aubameyang.

8
5
27'

Młodzież sobie nie radzi, a gwiazdy siedzą na ławce. Jeśli obraz gry nie ulegnie zmianie szykują nam się szybkie trzy personalne zmiany.

3
25'

Wreszcie jest odpowiedź Borussii. Otwierające podanie do Reusa, ale ten przegrał pojedynek z bramkarzem. Michael Esser odbił piłkę nogami.

2
3
23'

Kolejna kontra i ponownie Sidney Sam. Dynamiczne wejście środkiem boiska zakończyło się jednak zbyt mocnym, prostopadłym podaniem do Boyda.

1
1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Terrence Boyd. Asystował mu Marcel Heller.

To musiało się tak skończyć. Darmstadt wyszło z szybką kontrą rozprowadzaną przez Sama. Piłka powędrowała do Hellera, ten dograł spod linii końcowej na 7. metr, gdzie pod poprzeczkę kropnął Boyd.

25
34
18'

Długie podanie w kierunku Boyda, ale tym razem był spalony.

4
2
16'

Rosenthal świetnie dograł do Hellera. Piłka poszybowała nad głowami obrońców i spadła idealnie na nogę pomocnika. Ten jednak uderzył bez przekonania, zbyt lekko i idealnie tam gdzie stał Burki. Pewny chwyt bramkarza.

5
12'

Zdecydowana przewaga gospodarzy! Młody skład Borussii nie za bardzo wie co się dzieje. Faworyt nie przeprowadził jeszcze ani jednej składnej akcji.

3
4
9'

Nie takiego początku spodziewał się Thomas Tuchel. Trener gości został już pouczony przez sędziego za niewłaściwe zachowanie. Jeszcze jedno głośne komentowanie decyzji i zostanie odesłany na trybuny.

3
2
7'

Prostopadłe podanie otworzyło drogę do bramki Borussii. Sam przed bramkarzem stanął Jan Rosenthal, ale niepotrzebnie zbiegł na prawą stronę pola karnego. Mocny strzał trafił w słupek, po czym piłka opuściła boisko.

1
4
4'

Faul Gintera w bocznej strefie boiska i dobra okazja do dośrodkowania. Piłkę posłaną na 7. metr uderzył głową Terrence Boyd , ale kapitalną paradą popisał się Roman Burki.

2
1'

Od razu ostre starcie Gondorfa z Ginterem. Obrońca Borussii miał drobne problemy zdrowotne, ale szybko wrócił do gry.

2
14:43

Bardzo młodą jedenastkę posłał do boju Thomas Tuchel. W obronie zagra 18-letni Dzenis Burnić dla którego będzi to ligowy debiut.

3
14:43

Gospodarze to absolutny ligowy outsider. Klub z Zachodnich Niemiec ma olbrzymie problemy ze zdobywaniem bramek (tylko 12). W ostatnim meczu przed własną publicznością piłkarze SV Darmstadt 98 przegrali z FC Koeln aż 1:6. Czyżby Pierre-Emerick Aubameyang mocno podrasował swój strzelecki dorobek? Wkrótce poznamy odpowiedź.

2
2
14:43

Spotkanie poprowadzi Wolfgang Stark.

14:43

Znamy już wyjściowe składy i niestety potwierdziły się obawy o stan zdrowia Łukasza Piszczka. Polak nie zagra.

5
14:43

Zapraszamy na sobotnie popołudnie z Bundesligą. Na Boellenfalltor Stadion miejscowe SV Darmstadt 98 powlaczy o punkty z Borussią Dortmund.